Кукуша• 28 декабря 2022
Поясніть поведінку колишньої дружини. Це ревнощі чи що?
Чоловік бачиться із своєю дочкою черкз вихідні. Інколи пару годин на свята. Брати дитину у відпустку колишня дружина не дозволяє. Коли їде з міста сама з дитиною теж не повідомляє. І от один із епізодів. Чергові вихідні. Вона пропонує забрати дитину о 5ій ранку, бо має йти на роботу. Категорично не погоджується віддати її в напередодні ввечері. І такі моменти постійно. Вона вже вдруге одружена, має іншу дитину. Але з моїм чоловіком поводить себе саме так. Це вона досі мститься чи як? Коротка довідка, одружилися вони по її зальоту, на розлучення подав чоловік, коли дитині було 2 роки. Розлучені вже 5 років.
Покращена• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну якби якщо розмишляти про зальот, то він скоріше його, ніж її. У будь-якому випадку. Бо то ж він своїх сперміків не проконтролював.
Она без сознания? В залете участвуют оба, и если это не он проколол презервативы, то и ответственность обоюдная
Начальник Анонимов• 28 декабря 2022
Яка різниця для чого вона це робить, ревнощі, дурість, бажання помститись, якщо це не влаштовує батька дитини, він має сам вирішити це питання.
Воленс-неволенс• 28 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Вот именно)) а не ’по ЕЕ залету’, как у автора
Мне без сахара• 28 декабря 2022
Троляка, сейчас время для новогодних историй. Про плохих бж и золотых мужиков оставь на февраль. За что вам деньги там только платят
100pudov• 28 декабря 2022
До чого тут ревнощі. Не довіряйте вона дитину з ночівлею. Дитина можливо погано спить без мами. І так, має повне право. Тим більше з батьком, який вважає що то вона сама зелетіла і кинув її коли дитині було 2 роки.
100pudov• 28 декабря 2022
А ще, автор, не лізьте ви туди, куди вас не просять. То не ваша дитина. Хай батьки самі розбираються.
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Цікаво як це ’по ЇЇ зальоту’. Чоловік ваш без свідомості в той час був? Бо якщо ні, то то їх спільний зальот)))
Мабуть. Зазвичай не дуже хороші чоловіки так і розповідають. То все вона . А нові недалекі падруги і раді вірити.
Кукуша
• 28 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Вона в той час сказала, що використовує протизаплідні, а виявилося в результаті, що ні або не правильно. Ну то вже таке))
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
А может он шел зимой, сподскальзнулся, упал, потерял сознание и она его того.
Покупайте мужьям обувь с хорошей подошвой, не скользящие.
Хорошие ботинки у меня 3338 560 45))
Богиня маркетингу
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Ну смотрите, допустим она была не против ребенка и создания семьи. Если он был против, то почему не предохранялся? А то так интересно получается, ОНА залетела, ОН не хотел, но пришлось жениться, потом ОН бросил ее с двухлетним ребенком.
Не хочешь детей и жениться - держи своих сперматозоидов в загоне. И тогда никто залетать не будет, хочет она того или нет.
Кукуша
• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
Дитина залишається на вихідні з ночівлею все нормально
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Ага, зимой в 5 утра. Ни одного ребёнка не знаю, который так рано встаёт сам.
Мої спокійно в 5:30-6:00 встають. Особливо якщо то вихідні і мама хотіла довше поспати))
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Ага, спочатку сперму свою не контролював, тоді звалив, коли 2 роки дитині було (самий тяжкий вік для батьків), тепер бере (ти диви щедрий який) дитину собі через вихідні. І чого вона злиться?)))
По любому до нової дружини ревнує
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Давайте так, кто категорически не хочет детей, тот и предохраняется. Если вашему мужику не хватило ума одеть презерватив, то это ЕГО залёт, не ее.
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Повторюся, не лізьте ви туди куди вас не просять.
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
По любому до нової дружини ревнує
Я думаю мстит ему за то, что бросил ее в самый тяжёлый момент. Ещё и, судя по тексту автора, сделал ее же виноватой.
Как трахаться без прещика ’бо ощущения не те’ то норм, а как ребенок, так ’ее залёт’, его принудили жениться
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Можливо. Але тут би чоловікові попросити пробачення. Чисто так, по людськи. Все таки з спільною дитиною потрібно вміти знаходити компроміси.
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
Хороша думка
Цікаво, чи підійде автору)))
Кукуша
• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
Думаю винні обидва, а торгують тепер дитиною
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Нє, винен ваш чоловік, який злив сперму в ту, з ким не хотів створювати сім´ю, а потім кинув її в декреті з дитиною на руках.
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Хороша думка
Цікаво, чи підійде автору)))
Звісно ні. Я взагалі не розумію коли подібні теми створюють нові дружини. От чесно. Я також була другою дружиною. Мені також подібне розповідав. Я в якийсь момент навіть вірила. Мала наївна була. Але в їх відносини ніколи не лізла. Хоч в чомусь вистачило розуму. Коли брав доньку до нас- звісно там їсти приготувати, щось дозволене смачне, гуляти вони без мене ходили. Я й зі своїми не фанат майданчиків. Але щоб прямо перейматися мотивами його першої дружини? Навіщо?
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
Та автор хотіла ж, мабуть, себе виставити такою доброю, а колишню дружину злою мегерою. Для чого їй це потрібно, то то вже третє питання. Мабуть ’прекрасний’ чоловік і в другій сім´ї не такий вже й прекрасний, що автору треба самостверджуватись за рахунок малознайомої жінки.
Бензопирен• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Соня-сонятко• 28 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Что не понятного, не хочет оставлять с ночевкой. Человек работает и ясное дело, тогда только утром до работы. Жалко конечно, что ребенка так рано поднимать надо, но это ее дело
В смысле «ее дело»? У ребёнка два родителя с одинаковыми правами и обязанностями и из-за «прибабахов» одного из них должен страдать и второй и ребёнок.
Тут или вести себя адекватно или вполне обоснованно быть посланной нафиг в требованиях забираний в 5 утра.
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Іноді звісно бувають виключення. Але не тоді, коли чоловік говорить погано на першу дружину. Як показує практика, в такому випадку і другу чекає така сама участь. Тому я їй вже двічі порекомендувала не влазити туди.
Соня-сонятко• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
В 7 років?
курасаны• 28 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Она просто несчастливая женщина. До сих пор не попустило ее, это ж надо жить с таким дерьмом в душе🤦♀️🤦♀️ и дитя не жалко так рано поднимать, странная мамаша
Тут правильно написали, может с ночевкой оставлять не хочет, тогда понятно почему так делает
Покращена• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
К чему эти сопли была / не была против?
Может и он принципиально был не против, но это не отменяет ситуацию, что брак случился по причине беременности, как видим не совсем удался. Не будь беременности не факт что был бы брак. Посему актор и констатировала факт, что брак по залету. Ну попробовали поиграть в ответственных за свои поступки людей, ну не вышло
П.с. У меня своя жизненная позиция на этот счёт, замуж чтоб детей, а не детей чтоб замуж, вроде работает
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
В 7 років?
Да. Коли в школу в цей час потрібно - то зі скандалом. Коли вихідні - самі
Соня-сонятко• 28 декабря 2022
Ответ для100pudov
В 5:30-6 в школу?
Бідолашні. Не уявляю себе в такій ситуації (((