Svetljachokkkk• 28 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Перед приєднанням України до союзу Кубань була в складі України
У 1991 точно не була! Я народилася і пів життя прожила у містечку близь кордону з ростовською обл.
Ответ для--Мята-
яким чином вона до кордонів? чи маєте на увазі Украіна як ядерна держава на 1991?
Будет защищать наши границы от любого посягательства на целосность страны и нашу безопасность.
Границы, которые были на 91 год, когда было больше вариантов для летнего отпуска у моречка)
Svetljachokkkk• 28 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
свят, свят, свят, зачем нам Кубань? Своих кокошников девать некуда
З язика зняли. На *** вони нам нужні.
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляclernikol
´Є думка розглядати України в тих кордонах, в яких вона увійшла до союзу
Так границы менялись
У нас сначала не было ни Крыма, ни Западной части
С какого года рассматривать будем?
LadyDShoes• 28 декабря 2022
Ответ дляНеллаСимпсон
это верно! Там краснодар похлеще мацквы будет
Чем? Козацкими могилами? Или те переселенцы думают что они там хозяева?)))
Ответ дляkarpenko73
Так границы менялись
С какого года рассматривать будем?
Я одного не можу зрозуміти, чому питання до мене. Я лише висловила думку про те, що міг мати на увазі Єрмак. За достовірною інформацією рекомендую звернутися до нього
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Мы дискутируем
Вы предложили свой вариант
Я свой
Вы предложили свой вариант
Я свой
freedom_2015• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
чаплыгу почитайте
я колись читала ,від його повідомлень хотілось в мотузку лізти і все обіцяв то ядерку осінню ,то повний капець нам .Явно він на моцкву працює ,а дружина його тут тролить )))він сам писав ,що вона розважається тут