--Мята-• 28 декабря 2022

Кордони України 1991 року в чому фішка? Про що пише Єрмак?

rybka21• 28 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
хвилювалочки нема ,а мопеди є
створіть тему хтось
Вже чотири приземлили
Павела• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
чаплыгу почитайте
Це коли він таке писав, сьогодні? Бо я його читаю і він пише про те, що може бути ядерний удар, а не про те, що ми відновимо статус ядерної держави.
Байрактарочка• 28 декабря 2022
Ответ дляКлементина
Яким чином Кубань відноситься до кордонів 1991року.
Ні, я не знаю про фішку
Та і нахєра нам та Кубань зі своїми немитишами
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляПавела
Для мене ці розмови про розширення кордонів бред брендовий.
У нас с лаптями договор про признание госграниц не ратифицирован
Значит, берем себе бнр, кубань и кнр в качестве буферных зон
Нам чужого не надо
catch-22• 28 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Чому нажаль?
потому что ни к чему хорошему не приведет это пафосное махание перед мордой рашки такими заявлениями.
Папоротник• 28 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Чому нажаль?
І мені цікаво. З ібанутою абізяною з червоною кнопкою єдиний захист мати таку ж, або кращу.
rybka21• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
Ааа...
Ну зрозуміло, до вас питань більше нема
rybka21• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Нам чужого не надо
І колючий дріт, щоб вони, сцуко, ніколи більше в бік Ха навіть не дивились.
catch-22• 28 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ааа...
Ну зрозуміло, до вас питань більше нема
Павела• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Нам чужого не надо
Своє б назад повернути. Воїни за це помирають. У Криму і ордло перебіжчиків море, з ними як жити будемо. А про кацапів взагалі мовчу. Розумію, що це все просто іронія, але з уст посадових осіб таке чути, трохи того...
Леска• 28 декабря 2022
Ответ дляIrishaGol
В смысле фишка? Это год создания государства Украина. И речь идёт, о том что вернём территории, которые были на момент образования
91 рік створення Україн як держави?
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляПапоротник
Только нам никто не даст ее
Это оружие сдерживания
И ни одна ядерная держава не захочет, что бы еще одна страна с такой силой появилась
Это типа прерогатива
Не для всех...
freedom_2015• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
перед скаженою собакою не обов´язково щось робити ,щоб вкусила Вони весь час погрожують ядеркою і що? кинуть за заяву відновити її ?так вони і так можуть це зробити ,бо хворі паскуди всі расіянці
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Да, очень хочется
Что бы они боялись в нашу сторону и глянуть
Эти выродки только страха достойны
Папоротник• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Только нам никто не даст ее
Это оружие сдерживания
Это типа прерогатива
Не для всех...
Так після перемоги ж треба припинити жебракувати. Своє треба створювати.
Светланка_Ланка• 28 декабря 2022
Крим у 1991 р. не мав автономії і просто був областю України.
Можливо саме це малося на увазі.
Павела• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Только нам никто не даст ее
Это оружие сдерживания
Это типа прерогатива
Не для всех...
100%
Папоротник• 28 декабря 2022
Ответ дляПавела
100%
Ну давайте розберемося, хто дав ядерку ядерним державам? Ну не враховуючи наших ... правителів, які добровільно віддали.
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляПавела
Да, это ирония
Хотя хотелось бы такой буфер, но без населения
Крым в нашем составе я рассматриваю как территорию, на которой не будет баз лаптей и сикоторой они не смогут нас кошмарить
В остальном он мне перестал быть интересен - да простят меня те, для кого это Малая Родина и кто хочет туда вернутся после нашей Победы
vray• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Нам чужого не надо
Территория конечно шикарная🤣
Заманчивая. Но лучше все по плану.
Пусть отвянут и завянут.
qqqqqqaaa• 28 декабря 2022
Послушайте интервью Арестовича 4х годичной давности, он еще тогда на это намекал. С весны (после вторых переговоров в Турции) Арестович снова говорил про плюшки и намекал на это, тоже думаю что в качестве репараций нам отдадут Кубань. Хотите смейтесь, я думаю это правда и думала так еще весной
ShellyBelly• 28 декабря 2022
Та нахєра там та Кубань, Бєлгород і так далі. Я взагалі не розумію ось цих радісних :’Кубань скоро буде вдома’. Хто буде вдома? Оті тисячі москалів,які зараз сидять і радіють,що у нас люди помирають? Свого гівна тут вистачає, ще цю бидлоту сюди притягувати
qqqqqqaaa• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
ядерна зброя
нажаль
хотя и это возможно
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляПапоротник
Ядерку нам не дадут создать
Другое оружие - 100процентов надо производить
Можна и не ждать Победы, а уже начинать
nightwoman• 28 декабря 2022
Ответ дляlovvanda
Кубань уже не та,что была в 1922 году.Они окацапились.
Слухайте. Рашисти щось не дуже питали місцеве населення Херсонщини, коли нас окупували примусово. Ні за мову вони не піклувались, ні за історію, ні за українські цінності тут.
Тож чого ви за Кубань переживаєте, якщо на законодавчому рівні змінять за підписами керівників цілого світу
Argesha• 28 декабря 2022
Ответ дляАлтыншаш
Чи то я втомилась, чи парад планет якийсь...
Сюр, а не тема. Всі питають друг друга про якусь бляфішечку і переплутані роки
А я ж добросовісно вже другу сторінку читаю, як придурок...🤣
Аналогічно)
Як то кажуть, нічого ніпанятно, но дуже інтересно.
qqqqqqaaa• 28 декабря 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Можливо саме це малося на увазі.
так они прямым текстом вчера сказали что Крым входит в состав Украины в качестве области, автономным больше не будет. Но может это вчера озвучили не официальные лица, поэтому и написали завуалировано ’фишечка’
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляПапоротник
Сами создавали
Ссср например было все равно, что поэтому думают штаты

А нам санкции быстро влепят
Сейчас время такое, что приходится считаться со многими странами
Сам по себе не выживешь
lovvanda• 28 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
rybka21• 28 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Ядерку нам не дадут создать
Можна и не ждать Победы, а уже начинать
То ніхто і не очікує