Ответ дляArgesha
Та скільки ж можна вже того серьозу. В мене вже психіка не витримує. Тим більше нічого не залежить від того, скількох нервових клітин я недорахую. Ви, певно, більш стійка жіночка)
То просто створюйте теми за вподобаннями і не заходьте в серйозні, які вам психологічно важко читать. Але має бути якась інформаційна чистота, хоч за вибірками по темам
Ответ дляFilomena
Як ви це собі уявляєте? Мільйони людей просто опиняться в іншій країні?
если раша распадется на республики, вполне реально люди сами захотят к нам, по крайней мере в кубанской обл в селах очень многие говорят на украинском (у них диалект, почти все слова украинские), по крайней мере до 2014 года + в школах преподавали украинский. я когда узнала была в шоке
Ответ дляfreedom_2015
я колись читала ,від його повідомлень хотілось в мотузку лізти і все обіцяв то ядерку осінню ,то повний капець нам .Явно він на моцкву працює ,а дружина його тут тролить )))він сам писав ,що вона розважається тут
Чаплыга - непросыхаемый алкаш видать. Я несколько месяцев мечтала его катарсис в его же жопу засунуть, пока не отписалась. Полегчало. Невыносимо было читать этот пьяный бред. Другого объяснения я не нахожу.
Ответ дляkarpenko73
Только нам никто не даст ее
Это оружие сдерживания
И ни одна ядерная держава не захочет, что бы еще одна страна с такой силой появилась
Это типа прерогатива
Не для всех...
Это оружие сдерживания
Это типа прерогатива
Не для всех...
Ядерное оружие не берут, а создают.
Ну где такое было, чтоб его раздавали, подскажите, может, я чего-то не догоняю?
dneprovskaya• 28 декабря 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Крим у 1991 р. не мав автономії і просто був областю України.
Можливо саме це малося на увазі.
Ух ты
Ваш вариант показался мне наиболее приближенным к разгадке
Ответ дляnightwoman
Слухайте. Рашисти щось не дуже питали місцеве населення Херсонщини, коли нас окупували примусово. Ні за мову вони не піклувались, ні за історію, ні за українські цінності тут.
Тож чого ви за Кубань переживаєте, якщо на законодавчому рівні змінять за підписами керівників цілого світу
Бо не хочеться, щоб та гидота отримала українські паспорти.
Нехай будуть колонією)
Ответ дляanonimka
Будет защищать наши границы от любого посягательства на целосность страны и нашу безопасность.
Границы, которые были на 91 год, когда было больше вариантов для летнего отпуска у моречка)
Положення про без´ядерний статус було зафіксоване в Декларації про державний суверенітет України, що її ухвалила Верховна Рада тоді ще УРСР 16 липня 1990 року.
Ответ дляСветланка_Ланка
Можливо саме це малося на увазі.
где это написано? Я нахожу только это:
Крымская автономия в составе Украины была образована законом УССР от 12 февраля 1991 № 712-XII как Крымская Автономная Советская Социалистическая Республика. В 1992 году Верховный Совет Крыма принимает Конституцию Крыма, в которой провозглашает суверенное государство Республику Крым.
Не чіпай - вб ю• 29 декабря 2022
Ответ дляПавела
Своє б назад повернути. Воїни за це помирають. У Криму і ордло перебіжчиків море, з ними як жити будемо. А про кацапів взагалі мовчу. Розумію, що це все просто іронія, але з уст посадових осіб таке чути, трохи того...
З чого б вони з нами жили? Побіжать після визволення у свою улюблену кацапію.
Нас їхнє майбутнє не має хвилювати.