--Мята-• 28 декабря 2022

Кордони України 1991 року в чому фішка? Про що пише Єрмак?

соняшка• 28 декабря 2022
Ответ дляShellyBelly
Та нахєра там та Кубань, Бєлгород і так далі. Я взагалі не розумію ось цих радісних :’Кубань скоро буде вдома’. Хто буде вдома? Оті тисячі москалів,які зараз сидять і радіють,що у нас люди помирають? Свого гівна тут вистачає, ще цю бидлоту сюди притягувати
это пост не нам, а в рашку, ипсо для них
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляvray
Территория конечно шикарная🤣
Заманчивая. Но лучше все по плану.
Пусть отвянут и завянут.
Поддердиваю
И пусть сс.. Ки сюда и носа не показывают
Как сказал Комаровский, стену в пять метров и маленькое окошко, что бы они просились к нам, а мы их в след за кораблем.... (Интересно, как поменялась его риторика, в 2014 он вещал, что плохо желать смерти напавшим на нас лаптям)
автор --Мята- • 28 декабря 2022
Ответ дляqqqqqqaaa
Послушайте интервью Арестовича 4х годичной давности, он еще тогда на это намекал. С весны (после вторых переговоров в Турции) Арестович снова говорил про плюшки и намекал на это, тоже думаю что в качестве репараций нам отдадут Кубань. Хотите смейтесь, я думаю это правда и думала так еще весной
нафіга мені такі репараціі, хай продають ту кубань кому завгодно, а за вторговані гроші хай мою краіну та житло моє і моіх батьків відбудуть
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
Слухайте. Рашисти щось не дуже питали місцеве населення Херсонщини, коли нас окупували примусово. Ні за мову вони не піклувались, ні за історію, ні за українські цінності тут.
Тож чого ви за Кубань переживаєте, якщо на законодавчому рівні змінять за підписами керівників цілого світу
Так и что хорошего для лаптей в Херсоне случилось?
Как только появилась малееепусинькая возможность, люди скинули с себя это иго
Вообще, для меня жители Херсона и области - настоящие патриоты
Не центр Украины, не запад
Столько пробыть в информационном вакууме, под гнетом, и не прогнуться
Молодцы! Респект херсонцам!
Павела• 28 декабря 2022
Ответ дляПапоротник
Ну давайте розберемося, хто дав ядерку ядерним державам? Ну не враховуючи наших ... правителів, які добровільно віддали.
Нам не дозволять її виробити. Ми повністю залежимо від фінансування ззовні. І рішення приймаються також із впливом. Нікому не потрібна ще одна ядерна держава.
Клементина• 28 декабря 2022
Ответ дляqqqqqqaaa
Та ну його на фіг!
Щоб оці лаптеногі були у складі України? Сижу, ржу...
Так і уявляю кого вони нам у верховну раду набирають.
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляrybka21
То ніхто і не очікує
Это радует
Но надо побольше
ПОБОЛЬШЕ
vray• 28 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
хвилювалочки нема ,а мопеди є
створіть тему хтось
🤣🤣дожились. Уже 20 летят- сидим, трындим.
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляКлементина
Та ну його на фіг!
Но попугать то можно их
Что песни патриотичные будем заставлять учить
Argesha• 28 декабря 2022
Ответ дляvray
А що нада? Волосся на собі рвати, чи що?
Од панічних настроїв вони не припинять літати.
karpenko73• 28 декабря 2022
Ответ дляArgesha
Заряжать гаджеты идти
freedom_2015• 28 декабря 2022
Ответ дляArgesha
та яке волосся рвати )))там рецепти дають і фотки котів
optcena• 28 декабря 2022
Он о Крыме написал.Крым вернется домой еще быстрее Донецкой области,но все в 2023 до осени
vray• 28 декабря 2022
Ответ дляArgesha
Ну хотя бы не расслабляться. Пока война.
Хотя сама такая же, хоть вдохнула). Два прилета сегодня- глаз прижмурила, голову в плечи. А это не правильно.
optcena• 28 декабря 2022
Какая фишка,нелепый мальчишка,но советчицы с веером ,плеером ребусы разгадали на раз два
НамСвоюРобити• 28 декабря 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Крим у 1991 р. не мав автономії і просто був областю України.
Можливо саме це малося на увазі.
Але на момент проголошення незалежності вже був автономією. Кремль ’подсуєтілся’.
РойЛеля• 28 декабря 2022
Ответ дляShellyBelly
Пле якщо розглядати ці території чисто як сіру буферну зону, як умовний рів, між цивілізацією і зоною відчуження, такі собі зайві кілометри безпеки, то хай може і було б
Argesha• 28 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Оце діло)
Пожерти і котики - то є завжди файно)
РойЛеля• 28 декабря 2022
Ответ дляArgesha
Оце діло)
Пожерти і котики - то є завжди файно)
А мене бісять в серйозних темах фотки котів і рецепти. Буває, хочеш оперативно зорієгтуватись наскільки все серйозно під час тривоги, а вони ляси точать про пушистіків і погоду на 20 сторінок.
Таке зло бере
ксюша2010• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
потому что ни к чему хорошему не приведет это пафосное махание перед мордой рашки такими заявлениями.
Вы думаете возможны еще более худшие варианты? Нам не стоит злить пыню? Будем сохранять пынино лиццо?
rybka21• 28 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Саме так.
І нехай насолоджуються сусідством з самим бандервським містом
Argesha• 28 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Таке зло бере
Та скільки ж можна вже того серьозу. В мене вже психіка не витримує. Тим більше нічого не залежить від того, скількох нервових клітин я недорахую. Ви, певно, більш стійка жіночка)
mamarama• 28 декабря 2022
Ответ дляqqqqqqaaa
А Крым оставят?
Или Турции отдадут?
Читала как-то, что Крым в 2026 вроде, будет уже не наш, сначала отберем у раши, потом Турции отдадим.
unser• 28 декабря 2022
Ответ дляcatch-22
чаплыгу почитайте
Так у него вроде уже гештальт закрылся)) я не могу его понять
mamarama• 28 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
И нашей стране дополнительные благодатные территории не будут лишними.
Я - за)
BLUE_SKY• 28 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Перед приєднанням України до союзу Кубань була в складі України
і це було в 1991?
malinka.ya• 28 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Так при чем тут границы 91 года ?
Filomena• 28 декабря 2022
Ответ дляЛеска
91 рік створення Україн як держави?
Ну визнаної незалежною в світі, мабуть же що так?
Filomena• 28 декабря 2022
Ответ дляqqqqqqaaa
Як ви це собі уявляєте? Мільйони людей просто опиняться в іншій країні?
BusinkaKiev• 28 декабря 2022
Ответ дляlovvanda
Плюсую .
Тут бы свое скорей отвоевать , сохранить жизни наших солдат , а не про Кубань думать .