Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Точно, хай би помер.
при чому тут ’помер’?
Робити дітей вони мали силу, а розбиратися в своїй рукоприкладці вдвох не мали змоги?
КапитанльнаЯ• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Киста может образоваться от сотни причин. И уж точно она не возникнет за пару часов, еще и с отеком. Лучше спасибо скажите невестке за то, что нашли кисту. И отцепитесь от них. Займитесь своей жизнью.
Какая прелесть
Если невестка выбьет зубы: надо поблагодарить за бесплатное удаление кариозных зубов?

По теме, Автор, сочувствую, что первая давшая оказалась фертильной невменяшкой. У нее хоть папа-мама есть?
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляМарафетчица
Нормальна невістка. Захистить, якщо що. Щоб вагітна, та так увалила. Буде за нею, як за кам´яною стіною.
Якщо виживе.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Ну будете ви по ходу ляльку няньчити.
По ходу...я сама ще в декреті
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
+10000000000000000000000
А ви змогли б бути чемною з нею після такої травми?
Выручалка• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Кіста від удару лікар сказав
Ви точно нічого не сплутали? кіста чого?
просто кіста-це новоутворення, воно має вистелку.як за кілька годин вона могла утворитись?
А_я_ЛОЖУ!• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вона взагалі образилась на всю ситуацію. Псіханула і трубку вже не бере
Ей 15?? Образилася
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
почему же дурак, 19 по меркам советчиц-мамашек это еще ребенок.
ребенок сделал ребенка?
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
19 років...злякався. там в штанах надуло як 2 кулаки. І погано стало.
Що він мав робити?
Автор, не оправдывайтесь.
Тут вы не дождетесь ни понимания,ни сочувствия.
Мой 12летний сын вечером в чужой стране остался на улице один (в чужом для него районе города), так мне тут рассказали, что и сын у меня тупой,и я тупая,и забанили пока я пыталась ребенка искать
куркулиха• 28 декабря 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Так виходить, що як би не вдарила, то й кісту б не найшли? То може і на краще сталося
Погоджуюсь !!!
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
И слава богу)
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
жінка його може і любить
а синок - дурень, бо до мамки дзвонить
Ну нєвєстє ж не вистачило розуму швидку викликати.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Вона м*яко кажучи дурна
Він - мамин синок
Вам не треба було мішатися взагалі
Тобто? Син дзвонить і каже, що йому дуже погаго, не може встати. А я кидаю трубку?! Чи оженить це вважай поховать?
ЗавЛабСнаб• 28 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
А если он ее приложит и зубы выбьет, например? Ну от любви чистой и большой. Ее родителям должно быть пофигу или нет?
Зуби, то навряд чи.)
Там же не махач.
Все у районі тулуба.
Педиатор_я• 28 декабря 2022
А невістка тут у чому винна?
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
І при цьому не викличить швидку, а буде дивитись, як вона сама собі помагає.
Я не такая• 28 декабря 2022
Вони офіційно одружені?
Якщо так - допомоги сину то добре, можливо дали якісь рекомендації від лікаря, а дружина нехай піклується поки сама. Відсторониться на відстань обіймів. Допоможіть як тільки попросять.
Якщо не одружені, то поки ви піклуйтесь, постарайтесь донести до сина, що так краще не гратись, і не подавати прикладу дитині майбутній.
мегамоСГ• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
По ходу...я сама ще в декреті
Епрст
Марафетчица• 28 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
Якщо виживе.
Вижеве.
Летала_НаМетле• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ну что сказать вам .. дама с характером , проблемная , не умная . Я бы сроки узнавала и озвучивала что помощи не получат , но это я . Я жесткий человек .
В каждой бочке...• 28 декабря 2022
Єдине, що не можу терпіти від невістки -це коли дівчина шкодить синові. І саме таку мамзель маємо.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
я живу за принципом ’що робиться в сім*ї - не виноситься назовні’
Якщо ’мілие браняться’ - то ок
Якщо хтось комусь морду набив і його (другу половинку )влаштовує - то ок
Якщо хтось комусь морду набив і його (другу половинку НЕ влаштовує - друга половинка розбирається сама

а не мамі-папі дзвонить
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
значир мальчик - сопля
увы...
Мальчик по глупости и молодости связался с неадекваткой. Родители должны молча наблюдать?
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Та кого ви слухаєте! Сину зробіть операцію, на невістку пообіцяйте заяву в поліцію написати, якщо вона така придурочна.
МошеЙница• 28 декабря 2022
Як важливо мати гарну долю в сімейних відносинах. Вас як матір розумію, хочеться, щоб твою дитину любили
Чижик Пижик• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так, від удару
від удару кісти на виникають

ПС ну і в цілому вбросік так собі, потягне чисто на журнал Ліза)
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
Кіста яєчка
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Що він мав робити?
Вона мала викликати швидку зразу і звідти подзвонити вам.
Доль Чекомбана• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
а Вам не пофігу якщо ВІН ЇЇ ЛЮБИТЬ???
А чего к мамке побежал когда плохо стало от любимой?