культУра• 29 декабря 2022
Відправляєте нюдси коханим?
Ну в цілому в темі й все питання)
Результат:
вже голосів:
30 (50%)
Так
30 (50%)
Ні
Катастрофа• 29 декабря 2022
Да, я гей, и с парнями легко обмениваюсь нюдсами и дикпиками, и даже видео присылаю.
Обожаю это дело.
Не гавкаю- но охраняю• 29 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Обожаю это дело.
Удалено администрацией...
культУра
• 29 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Обожаю это дело.
Круто) але я б хотіла почути дівчат
Катастрофа• 29 декабря 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Удалено администрацией...
Жалобу отправил!
культУра
• 29 декабря 2022
Нюдси ж не обов´язково прямо всі статеві органи видно . Ну там в білизні , так кокетливо прикриті груди.
Добротная• 29 декабря 2022
Нет. Боюсь что потом будет шантажировать или распространять. Или не аккуратно хранить и они всплывут наружу.
культУра
• 29 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Я думала що одна я така параноїк
Я зблизька наблюдала декілька випадків зливу, і навмисних, і ні. Перший був коли я ще в школі навчалася. Там були дуже серйозні соціальні наслідки, під роздачу не тільки сама дівчина потрапила, але і сестра, і батьки.
У нас кончений у плані відношенні до жінки світ. Тому ні, не відправляю.
Сливочная пенка• 29 декабря 2022
Некоторым мужикам отправляла. Причем еще до первого свидания. Причем с лицом. Дура, блин.
Одному отправила перед пятым свиданием
культУра
• 29 декабря 2022
Ответ дляСливочная пенка
Одному отправила перед пятым свиданием
У вас прямо нюдси нюдси чи так, легка еротика?
Всех в сад• 29 декабря 2022
Чоловікові іноді шлю) куплю щось нове, зроблю фотки і відправляю) він далеко, навколо військові, а так хоч я підніму настрій)))
6 років разом, двоє дітей і любимо одне одного)))
культУра
• 29 декабря 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Що це таке
Спокусливі фото) зазвичай абсолютно без одягу
Сливочная пенка• 29 декабря 2022
Ответ длякультУра
Нюдсы
Пацелуйнитуда• 29 декабря 2022
Ответ длякультУра
Дякую,бо вперше чую таке слово
культУра
• 29 декабря 2022
Ответ дляСливочная пенка
Нюдсы
Ну з обличчям то ви звісно погарячкували)
Любавишна• 29 декабря 2022
Никогда не фотографировала себя в таком ключе) мне кажется, это нужно быть очень и очень уверенной в себе женщиной (мы же о женских нюдсах). Я не такая) мне кажется, смотреться мои нюдсы будут не очень...
культУра
• 29 декабря 2022
Дівчата, зробила фото. Там нічого й не видно. З обличчя тільки губи, груди більша частина руками закрито. Трішки фотошопила, щоб якщо що не зрозуміло що то я. І в процесі редагування фото пропало з галереї. Як таке може бути і чому? Я вже подумала, що можливо сама апка видалила оголені фото?
Кондуктор автобуса• 29 декабря 2022
Да, 70% таких фото в телефоне) я модель оф, для мужчины тем более без проблем
Сливочная пенка• 29 декабря 2022
Ответ дляЛюбавишна
Я не являюсь уверенной в себе женщиной. Тем не менее нюдсы некоторым мужикам отправляла