Просто я• 29 декабря 2022

ХвилювАллочки, спите что ли?

Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Мне в час ночи дай свет -я голову мыть начинаю )
Это да...
И стирку загрузить тоже

Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Дівчата, триндець, що випити? З носа тече, чхаю, голова ватна-в мої плани таке не входило(
Тина678• 29 декабря 2022
Ответ дляСестры Гримм
там ви всі же такі собаки.
А я про всяк випадок купила сухий шампунь. А він жовтий (не поживилася). Пирснула декілька днів тому і стоювся така жовта-жовта. Чи то Боткіно, чи ще щось. Але дуже дуже пасує до голубих очей. така я патріотична вийшла.
8Amidala8• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Як мощь армії росії?)
То від слова ’мощі’
BusinkaKiev• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Тобто не було?
Гулиев пока молчит
Остальные тоже пишут, что пока только электронные пуски
Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ дляNata.t.1970
А уже много вернулось людей в Вашем доме?
На Великдень почали всі повертатись із сіл, я по стоянці бачу) То порожня, то різко забита машинами
rybka21• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
От же ж косорилі!!! В бєлгороді громко
О, йес, йес
ПВО в БНР порадовало любимых жителей и получила пару пропущенных 😌
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Це жесть, да, коли світло не вимикають? В мене зараз буде офф, а на тому тижні не вимикнули на 2 доби майже. Я не знала, що робити. Я хочу графік)))
Воооот
Я точно такая
Karamelka-Ольга• 29 декабря 2022
Пойду воду нагрею и помою голову. А то вдруг кроме света ещё и воду отключат.

ИринаКа• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Тепер просто відпала відмазка ’я не встигаю’, бо виявилося, що можна все встигати за дві години зі світлом. Реально. У мене все зроблено, брудні речі не збираються, посудомийка пуста. О! Я в 40 років вперше купила віника)))))) ніколи ним раніше не користувалася
Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
От же ж косорилі!!! В бєлгороді громко
Сношалися руські, догори ногами
Наробили льотчиків, з кривими руками...
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev

А вообще конечно мы уникальные кого они хотят захватить ? Началась тревога, вместо убежища - полстраны голову начали мыть, кто-то холодец варит
Расскажите европейцам, что во время тревоги главное голову помыть
Мне курьер глово как-то доставку в тревогу привез. Во время обстрела. Я обалдела. Еще и света не было, так он пешком как зайчик ко мне припрыгал, и такой шо там по новостям, а то связи нет, а чет бахкает.
Прекрасные времена, когда глово пешком поднимались выше 8, если света нет
mirka-milka• 29 декабря 2022
Пишут заходят ракеты в наше пространство
Aksamitka• 29 декабря 2022
Ким пишет, что есть пуски(
ИринаКа• 29 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Вино гаряче з медом і лимоном чи апельсином
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Гулиев пока молчит
Голова помита, чайник закипів, кава зварена, а вони ніяк визначитися не можуть
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я поняла:деньги закончились, можно и домой..
Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
В мене віник є, але ховаю від кота, він чомусь його жере. Витягує прутики і тягає))
МельничукОля• 29 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
В мене вже тиждень тиче, і це просто попа. Спробуйте карлі ринофлуімуцил. Від них ніби легше, але стан, голова як бочка. Вірус.

olima• 29 декабря 2022
Ответ дляKaramelka-Ольга
Поторопіться, бо в нас вже все відключили.
чаревна• 29 декабря 2022
На Сумы ракеты-Ким
Mag-inna• 29 декабря 2022
На Суми перші ракети, нажаль — Кім
Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Ответ дляМельничукОля
Дякую!
freedom_2015• 29 декабря 2022
русня підараси

бажаю всім нам вижити сьогодні
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
От же ж косорилі!!! В бєлгороді громко
Опять пропущенные у бнр?)
Ким написал, что все же летят. Пиздос какой-то. Не люблю, когда такие вот качели тудой сюдой
чаревна• 29 декабря 2022
Держим кулаки за наше ПВО👊👊👊🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Веснушка5• 29 декабря 2022
Мені то начебто і не треба, та все д піду і я помию
mirka-milka• 29 декабря 2022
Ответ дляMag-inna
На Суми перші ракети, нажаль — Кім
Та не на Сумы,через ,на Киевскую область и Киев
ok1904• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Це я так знайшла спосіб як використовувати 40 л виварку, яку мені віддала пенсіонерка сусідка(років 2 назад діти продавали квартиру, її до себе забрали). Я завжди з резервною водою.
rybka21• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Опять пропущенные у бнр?)
Наче їхнє гівно впало