Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Мне в час ночи дай свет -я голову мыть начинаю )
Это да...
И стирку загрузить тоже
Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Дівчата, триндець, що випити? З носа тече, чхаю, голова ватна-в мої плани таке не входило(
BusinkaKiev• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Тобто не було?
Гулиев пока молчит
Остальные тоже пишут, что пока только электронные пуски
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Це жесть, да, коли світло не вимикають? В мене зараз буде офф, а на тому тижні не вимикнули на 2 доби майже. Я не знала, що робити. Я хочу графік)))
Воооот
Я точно такая
Karamelka-Ольга• 29 декабря 2022
Пойду воду нагрею и помою голову. А то вдруг кроме света ещё и воду отключат.
Ответ дляZelenkа
Тепер просто відпала відмазка ’я не встигаю’, бо виявилося, що можна все встигати за дві години зі світлом. Реально. У мене все зроблено, брудні речі не збираються, посудомийка пуста. О! Я в 40 років вперше купила віника)))))) ніколи ним раніше не користувалася
Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
От же ж косорилі!!! В бєлгороді громко

Сношалися руські, догори ногами
Наробили льотчиків, з кривими руками...
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
А вообще конечно мы уникальные
кого они хотят захватить ? Началась тревога, вместо убежища - полстраны голову начали мыть, кто-то холодец варит
Расскажите европейцам, что во время тревоги главное голову помыть
Мне курьер глово как-то доставку в тревогу привез. Во время обстрела. Я обалдела. Еще и света не было, так он пешком как зайчик ко мне припрыгал, и такой шо там по новостям, а то связи нет, а чет бахкает.
Прекрасные времена, когда глово пешком поднимались выше 8, если света нет
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Гулиев пока молчит
Голова помита, чайник закипів, кава зварена, а вони ніяк визначитися не можуть
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
На Великдень почали всі повертатись із сіл, я по стоянці бачу) То порожня, то різко забита машинами
Я поняла:деньги закончились, можно и домой..
Ответ дляИринаКа
В мене віник є, але ховаю від кота, він чомусь його жере. Витягує прутики і тягає))
МельничукОля• 29 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
В мене вже тиждень тиче, і це просто попа. Спробуйте карлі ринофлуімуцил. Від них ніби легше, але стан, голова як бочка. Вірус.
Belosnezka1980• 29 декабря 2022
Ответ дляМельничукОля
Дякую!
Sokol_v_tapkah• 29 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
От же ж косорилі!!! В бєлгороді громко

Опять пропущенные у бнр?)
Ким написал, что все же летят. Пиздос какой-то. Не люблю, когда такие вот качели тудой сюдой
mirka-milka• 29 декабря 2022
Ответ дляMag-inna
На Суми перші ракети, нажаль — Кім
Та не на Сумы,через ,на Киевскую область и Киев
Ответ дляИринаКа
Це я так знайшла спосіб як використовувати 40 л виварку, яку мені віддала пенсіонерка сусідка(років 2 назад діти продавали квартиру, її до себе забрали). Я завжди з резервною водою.