alinka0908• 29 декабря 2022
Ответ для Просто я
Здоровья ребенку. Сейчас грипп мощный ходит, вырубает всех в доме, кто был в контакте. Берегите себя
Дякую, в тата тиск височенний вчора був, ледь збили і одночасно малявка з температурою. Грипом наче перехворіли в листопаді, але хто його знає. Вже 3 ночі толком не спала, живу на кофеїні
Ответ дляDasik_
День був важкий, мабуть перенервувала.
Прокидаюсь вже 3 раз. А зараз ще й їсти захотіла, вчора не повечеряла і голод накрив під ранок) їм банан, але боюсь це не допоможе, треба йти щось зготувати)
Типу , я , засну прокинусь, засну, прокинусь. Але поки не хочу їсти.
Крыска-Алиска• 29 декабря 2022
Шо за ніч? У 2 годині, у 4 годині🤦♀️ Сижу на кухні вже йогурт з’їла, зараз чайок з красної смородини пью і прислухаюсь…