Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, корми їх блять бутерами з авокадо і червоних рибов показуй)
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ для Просто я
Кстати, где наша Кирпиченко? Давно не видела.
Я тоже давно ее не видела
Ответ дляok1904
В мене чоловік по вихідним зараз займається з дітьми по своєму хоббі, отримує таку собі розрядку-переключалочку, бо його царина, цивільна авіація, не працює... В мирний час на таке не мав справи та і викладачі наші на фронті...
В мене подружка повертається з-за кордону, каже, насиділась. Будемо з нею разом щось придумувати, вже обговорюємо варіанти. Я не можу просто дивитись, як діти шастають неприкаяні.
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ для Просто я
Пошла и я на кухню. Свет вырубили, буду газом чайник греть.
А у нас электроплита....
У Вас свет по графику вырубили?
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2022
Кто знает, в тревогу работает больница ( не поликлиника ), приёмное отделение? Бо нада попасть туда 🙄
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляmirka-milka
Выбираем серединку ))
Пусть будут учебные полеты ,никаких запусков
Краще - взлетіли і одразу впали.
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
А Вы никуда не выезжали?
BusinkaKiev• 29 декабря 2022
Ответ дляСестры Гримм
Пішла і я мити. От сволота, щоб їм взагалі недовелося митися.
Я вообще до собака павлова.. только свет дают -сразу мыть голову
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Да,работает
Karamelka-Ольга• 29 декабря 2022
Ответ дляNiffler
То ППО сработало на пробку из бутылки. Шучу.
Уже второй раз подряд пью Просекко и дают сирену. Вывод - надо меньше пить.
Может надо вместо Просекко другое что-то брать? Вдруг на Асти срабатывать не будет

Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Может Тернополь решил поддержать области с тревогой)
То после пиздюлей от Ванька)
Nata.t.1970• 29 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
У меня нет
киев
Это признак пуска
киев
Это признак пуска
Хм
Спасибо
Значит, отбой не скоро будет.....
Спасибо Значит, отбой не скоро будет.....
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляВеснушка5
Ви знаєте, я коли там 4 місяці жила постійно така картина, або вся Україна червона і тільки Тернопіль під куполом))) або навпаки
Об этом и речь
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
там ви всі же такі собаки.
А я про всяк випадок купила сухий шампунь. А він жовтий (не поживилася). Пирснула декілька днів тому і стоювся така жовта-жовта. Чи то Боткіно, чи ще щось.
Але дуже дуже пасує до голубих очей. така я патріотична вийшла.