Ответ дляZelenkа
Індезіт, модель там купа тих цифр, бо у нас в кухні, то габарити тільки індезітовські влізуть. Механіка, щоб не впалилось к ібеніматірі від перепадів. 10к.
О. У вас хазяйський підхід до вибору. Мені дуже імпонує
Тех механіку хочу. Напишете потім після тривоги більш точну модель.
Буду дуже вдячна.
whenallissaidanddone• 29 декабря 2022
Ответ длячаревна
Если в ютубе увидите ролик, как во время тревоги одна дамочка вышла на балкон и красила спреем сапоги замшевые, это я)))
А моя соседка во время обстрелов 10 октября в Киеве как ни в чем не бывало вышла из подьезда с коляской с годовалым ребенком, наушнички в уши и покатила в парк...
Ответ дляАлександраА
Не завжди. Бо ж такі екземпляри, що хай краще йдуть собі...
Та є, сама таких маю, але ж взяли і проплатили. І тільки завдяки їм лежу зараз з ікрою, а в шафі шампанське, цукерки та продукти для святкових салатів і подарунок собі ще куплю, є на що. А послала б їх, то….
Ой, дівчата… в наступному житті треба якось у 18 вийти за футболіста або директора заводу, в не все оце)))))
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляTatka Kiev
В нас жіночка ковдру на вулиці вибиває

Пульніть в неї з рогатки