Апочемучка• 29 декабря 2022
Місс України вже обговорювали? Я розчарована
Україна - найбільш багата красунями і ми відправляємо оцей шаблон?
Не вірю у справедливість відбору. Не може бути що не було природніх красунь гарніших за цю
Да_Я_ТакаЯ_• 29 декабря 2022
Вполне, современная внешность.
Или все жопу лопухами подтирают и рожают в полях,ностальгируя по прошлому
Апочемучка
• 29 декабря 2022
Ответ дляРыжая бестия
Интересно без фотошопа на нее посмотреть , думаю будет милая просто . Ну во первых , в Украине мало красивых женщин по сравнению с другими странами , во вторых - ей уже 29 лет а это значит , что это очень много именно для конкурса красоты ! На конкурс красоты идут 21-22-23–24 года девушки чаще всего , по глазам и общему виду нашей мисс видно , что уже пожившая и побитая жизнью женщина 30 лет
Ну ви вже загнули трохи))
І жінок не мало і не стара вона. Єдине що око ріже перекроєність, ту мач
В профіль взагалі як Зверєв
Апочемучка
• 29 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вполне, современная внешность.
До чого тут це?
Є зовнішність гарна від природи, а є шаблон.
На місс по перше не варто йти з пластикою.
А по друге можна і пластику мати як Монро але бути унікальною, а не на одне лице з іншими інста чіками.
Я нашу і не запам‘ятаю, таких сотні
Рыжая бестия• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Ну ви вже загнули трохи))
В профіль взагалі як Зверєв
Такоі кількості красунь як в Англії , Германії , Польші - я в Україні наколи не зустрічала ( живу в Києві) . Я раніше теж думала у нас гарні - на жаль ні , у порівнянні з європейками у нас багато некрасивих , зовні кубічних , злих жінок , відштовхуюча зовнішність , нема доброти легкості , натуральності , лоска та сексу в наших нема . На жаль. І так 29 років саме для цього конкурсу вона застара . Дівчата по 20 років будуть , свіжі , 9 років різниці - то вже прірва у віці
Рыжая бестия• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
До чого тут це?
Я нашу і не запам‘ятаю, таких сотні
Так забагато пластики , вся якась напружена
Братья Капли• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Ось ця виглядає природньо, навіть якщо щось і робила
Порівняйте
В порівнянні з нею міс Украіна як її мати😲
Братья Капли• 29 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Цымбалюк сейчас в раше живет , там за рашистом замужем
А сама из Черновцов
Я с ней на одном потоке училась
Без косметики стремная как моль
А сама из Черновцов
Я с ней на одном потоке училась
Без косметики стремная как моль
Мені вона найбільше подобалась. Як русалонька. І посмішка сяє
Морская свинка• 29 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Нет никакой справедливости. Кого проплатили, тот и представляет
Так всегда было в этом конкурсе.
У меня кумовья в свое время в этом вертелись.
Флюорография гуся• 29 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Я бы Катю из Холостяка выбрала на мисс Украина
покажите ее, на улицах красоток больше,чем эта. Криська Арбакайте якась.
ГейСюда• 29 декабря 2022
Ответ длявентиляторная
Що ви починаєте з ранку. Нормальна гарна дівчина
Вони такі однакові ці губаті. Ніякої родзинки, просто якийсь збірний інстаграм - образ
Флюорография гуся• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Порівняйте
эта гарна, блин...ну кто отбор делает?
Живчик-счастливчик• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Не натуралтна вона ні з якого ракурсу
Я відео дивилася
Штучна
Я відео дивилася
Штучна
Да,по фиг лишь бы достойно вошла хоть в 20
Трынди-брынди• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Ось старі фото місс
Вона ще тоді йшла на місс, і минулого року також пробувала
Тут вона була справді симпатична, дуже.
Леди Репях• 29 декабря 2022
Интересно, сколько еще будет держаться эта ’мода’ на девочек с хоботами?)
Не может же это вечно длиться. Хотя...Клиники пластической хирургии обогащаются, конечно)
Бандитка Сью• 29 декабря 2022
Ответ дляiryna _b
Мне Цимбалюк красотка и очень обаятельная
Обаятельная и в кино я ее видела, ничего так.
Но, извините, Лия Ахеджакова тоже была обаятельная.
Живчик-счастливчик• 29 декабря 2022
Ответ дляБандитка Сью
О,нет, пусть простит Ахеджакова, но она обезьянка
Джинцы на Флиси• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Дебіли..
Хайпу захотіли на такому
Так, дебіли, але чітко зрозуміло, що Венесуела, Індонезія, Тайланд та Вьєтнам за рашку
Молчалка• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Бл₴&&@
Їхня краща за нашу!
Всеодно їм виграти ніхто не дасть, а нашу потягнуть, і вона займе перше або вище місце, але..
Можна б було і дівку краще знайти щоб «шах і мат» так сказать.
Їхня без мейка моль, але з мейком гарна ..
Наша - як «пруд пруді»
Їхня краща за нашу!
Наша - як «пруд пруді»
Да мне та баба красивее, наша похожа на рашкинскую бабу, а не на украинку, вообще мне не нравится такая внешность
Джинцы на Флиси• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Рашкинська миліша, ви не знаходите?
Без мейка не така гарна, але ж вона там буде нафарбована..
Це мене розчарувало ще більше..
Ех, Україно, бідна ж ти наша..
Стільки красунь, але бабло рішає
Це мене розчарувало ще більше..
Ех, Україно, бідна ж ти наша..
Стільки красунь, але бабло рішає
Споремо, вживу на відео не така.
Італійка, іспанка, португалка, , втєтнамка, Нанібія мої фаворитки
Молчалка• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Бл₴&&@
Їхня краща за нашу!
Наша - як «пруд пруді»
Їхня краща за нашу!
Наша - як «пруд пруді»
Да с мейком она норм
Молчалка• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Рашкинська миліша, ви не знаходите?
Це мене розчарувало ще більше..
Ех, Україно, бідна ж ти наша..
Стільки красунь, але бабло рішає
Це мене розчарувало ще більше..
Ех, Україно, бідна ж ти наша..
Стільки красунь, але бабло рішає
Согласна с вами полностью
Налитое яблочко• 29 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
Може то такі від природи губи?
може, але результат такий же, немає гармонії в обличчі. Риси обличчя можуть бути неправильними, але гармонійно дивитись, а тут якось навпаки. Чи може краситься якось недоречно. Немає того, що милує око, коли кажуть про красу.
Ростки жимолости• 29 декабря 2022
Приму в дар• 29 декабря 2022
Ответ дляБандитка Сью
Вот красивая мисс Украина
обожаю Полину - и внешку, и как человека. В жизни она даже макияжем не пользуется, какой там татуаж и увеличение чего-либо... она умная
вентиляторная• 29 декабря 2022
Ответ дляPerla9
Так а вы чего прицепились к моему комментарию. Не хотели ответа, не нужно было комментировать
Тобто вам можна свою думку висловлювати, а мені чомусь не можна, бо вона не така як ваша?