Апочемучка• 29 декабря 2022
Місс України вже обговорювали? Я розчарована
Україна - найбільш багата красунями і ми відправляємо оцей шаблон?
Не вірю у справедливість відбору. Не може бути що не було природніх красунь гарніших за цю
PANTERA_KET• 29 декабря 2022
Ответ дляБандитка Сью
Красота дело вкуса.
Жена Комарова красотка, а толку, не прошла на мисс мира в 20ку.
А Цимбалюк какая своеобразненькая, но когда в 20ку
Мне цимбалюк очень красивая
пу_пугренчик• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Отож..
От красуня була
Кому как. Мне не так уж и красуня.
Хорошо, что женщины разные
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляЕлиссавета
Якщо це красуня..то я бегемот
Покажіть себе, вмиту. Ми оцінемо
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Жесть, скікі курок повилазили з великою зеленою жабою. Було б цікаво на ваші фото подивитись. Хоча, щоб мати уявлення достатньо в тему з фотками зайти… симпатичних парочка, а дійсно гарних на пальцях однієї руки можна перерахувати. Інші ж і до середньостатистичних не дотягують
Віка дуже вродлива дівчинка. Волонтер.
Дуже любить тварин. Ще в школі кожне кошеня підбирала. В мене донька з нею дружить ще зі школи.
Фу, зібралось кодло змій
Віка дуже вродлива дівчинка. Волонтер.
Фу, зібралось кодло змій
Пи Пи Пилюля• 29 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Вона красива.
Не знаю як там інші,не порівнюю.
Обговорюють саме її. Вона ,на мою думку, красива
Не знаю як там інші,не порівнюю.
Она красивая да, но это не природное и явно видно, так что выбор несправедливый
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляЕлиссавета
Так я на міс не претендую. Цю ’ красуню’ вмий. І там нуль. таких тисячі. Красуня Айшварія Рай , наприклад...оце красуня. Риси обличчя бомбезні.
Повно в інтернеті фото без мейка.
Но вам же помиями потрібно облити… а чи справедливі, то справа двадцята
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляnichlava
ну як ми вже переконалися із наведених тут фото в кожного свої стандарти краси, що одним гарно - іншим ні
ті, хто були суддями - вибрали її, на порадниці ще ніби нема такої можливості)))) може колись вам пощастить дівчата, і ви виберете свою міс)))
Може нам і не треба ’своя’ міс, а от суддям би не завадило прислухатися до думки людей і не позорити країну подружками чи доньками потрібних людей. А так, не міс Україна, а красуня на певний смак.
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Віка дуже вродлива дівчинка. Волонтер.
Фу, зібралось кодло змій
Віка дуже вродлива дівчинка. Волонтер.
Фу, зібралось кодло змій
Вам хтось дав право обзивати інших? Всі мають закрити рота і думати так як ви? Обговорюють не порадниць, а публічну людину.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Обговорювати можна по різному. А в цій темі дівчину лайном поливають.
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Прямо всі? А от ви полили, тут у темах недотягують, по ваших словах. В голову не приходило, що в тих темах інші люди і сюди може й не заходили. І що ж в порадницях не так, кошенят не підбирають, чи губи з вилицями не колють?
ЖонДуан• 29 декабря 2022
Дивлячись на нашу міс,я так розумію, змагатись будуть пластичні хірурги.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Вам мабуть найбільше болить. Грошей на губи не вистачило и на вилиці?
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
О на особистості перейшли) не пробуйте навіть, на все, що потрібно, мені вистачає, тому спроби прикопатися будуть марними) Так що вам зробили ті жінки, що виставляли тут фото і можливо навіть не заходили в цю тему? На якого біса ви їх сюди приплели і обгидили?
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ось фото Вікі 2012 року
Де пластика ?
Наче 2 різні людини.
ЖонДуан• 29 декабря 2022
Ответ дляКлементина
А ось перша і єдина місс СССР
Взагалі страшко якесь
А вважалось ніби сама красива на весь той величезний простір
Взагалі страшко якесь
Чого це ’страшко’? Вдуйте їй губи як в нашої,наростіть патли,зробіть скули і т.д.,і опа - перед вами точно така сама красуня ,як і та,яку ми обговорюємо.
Клементина• 29 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
На мій смак вона сама заурядна дівчина. Якби не знала, що це якась там місс, навіть би уваги на неї не звернула.
Так! У всіх різний смак. Ця зовсім не мій улюблений типаж.
Мені подобається дружина Комарова
І місс Всесвіт 2021 Харнааз Сандху з Індії
Мені подобається дружина Комарова
Госпожа_тамагочи• 29 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Это еще ничего...
Мисс Крыма 2022 видали?
Конкурсы красоты себя давно скомпрометировали.
Мисс Крыма 2022 видали?
та ладно...
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Ответ дляКлементина
Мені подобається дружина Комарова
Індійка дійсно класна, мені теж сподобалась.
ЖонДуан• 29 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
До речі, набагато краща. Натуральна (ніби)
Або Астаф‘єву, хоч вона вже не така і юна. 36-37
Але показати які ми маємо красуні, а не отаке. Таке в будь якій країні зкромсають)))
Астафьєва то вогонь,от дійсно гарна. А цю постав в ряд з такими самими інста муклами і фіг впізнаєш де хто.
ЖонДуан• 29 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Міс Італія гарненька)
Шикарна, порівняно з нашою. Хоч,певне, в порівнянні з нашою ,всі дівчата будуть шикарними. Одна надія,що ще пару перероблених мукл буде,і серед них,у нас виявиться самий толковий пластичний хірург,і ми хоч не будемо останніми.
Клементина• 29 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Астафьева мне тоже нравится, но она на Мисс не катит.
Я её много раз видела вживую. Она маленького роста, и вся в веснушках.
Вот примерно как на фото
Но очень фотогенична, и грудь красивая
Вот примерно как на фото
Но очень фотогенична, и грудь красивая
Скромняшка• 29 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Міс Італія гарненька)
Мені такий типаж взагалі не подобається, ані обличчя, ані фігура
Капитанша• 29 декабря 2022
Красива, звичайно. Але видно, що все наколото. От реально не розумію, навіщо красиві від природи дівчата так обколюються? І вже в такому молодому віці.
ЖонДуан• 29 декабря 2022
Ответ дляКлементина
Вот примерно как на фото
Но очень фотогенична, и грудь красивая
Вот примерно как на фото
Но очень фотогенична, и грудь красивая
Та я не пропоную її на міс,я про красу. Астафьєва це краса,зі всіма веснянками і маленьким зростом,просто ходячий секс.
Клементина• 29 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Ааа! Ну, в таком плані вона мені також подобається. В ній є шарм.
І взагалі її камера ’любить’ , вона і на фото і на відео дуже круто виходить.