Фекла Персиковна• Изменено 29 декабря 2022

Автор попередньої теми про новий рік і хворіючу родину

Я вже створювала тему.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3255907

Сьогодні вони врешті-решти наважилися піти до лікаря.
Педіатр оглянув дітей і каже, що вони не заразні.
Подруга каже, що і її оглянув і вона не заразна теж

А я оце думаю, чи оглядають педіатри дорослих?
І взагалі як це відбувається?

Дорослі мають до свого лікаря ходити.

Чи вона бреше чи це я вже жену.
З одного боку, лікар сказав, що з дітьми Ок.
Але виписав лікування небулайзером. Усім трьом
Вчора у неї голос геть пропав
А сьогодні вона вже геть не заразна?
Кредитная• 29 декабря 2022
Сімейний лікар певно

люблю_тортики• 29 декабря 2022
Сейчас семейный может вести как ребенка, так и взрослого
Україна наше все• 29 декабря 2022
Мне больше интересно, как можно сказать после осмотра, что ’не заразный’. Первый раз такое слышу.
автор Фекла Персиковна • 29 декабря 2022
Ответ дляКредитная
Сімейний лікар певно
В часну сьогодні їздили до педіатра.

Мене ніколи педіатр не оглядав.
Я зі своїми скаргами завжди ходила до свого терапевта
Пишу_граммотно!• 29 декабря 2022
У меня в одной частной есть врач 2 в 1 - и детей смотрела/лечила и меня
Розавенная• 29 декабря 2022
Вирусняк 7-10 дней заразен от 1х симптомов. И пару дней до
Ответ длялюблю_тортики
Це часна клініка. Дитяча.
Дама_с_коготками• 29 декабря 2022
Я б не парилась и ехала.
Котомафия• 29 декабря 2022
Ну на рахунок свого лікаря у дітей і дорослих ви як не чули про сімейних лікарів... Ви взагалі де живете, цікаво? У нас немає розділу на дитячих/дорослих вже років 6

А на рахунок вашої хворої подригу, то мені здається це якась маячня, або в неї не грип, або вона і не хотіла б іти кудись святкувати, не до того

Птица Говоруша• 29 декабря 2022
Я когда болею с детьми то педиатр и для меня рекомендации дает, но у меня другой- за больничным к нему.
Ну и сейчас переболела гадостью и 3 недели еще подкашливаю никак не пройдет.
Ответ дляРозавенная
Вона захворіла 28.12.
Діти десь 24- 25.12.
Бо ми хотіли на Різдво посидіти
люблю_тортики• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Це часна клініка. Дитяча.
Если нормальный педиатр и дано знают, то может и правду говорит
Вы лучше знаете, как часто этот человек врёт
Ответ дляКотомафия

О Боже!
Ви читаєте???
ЧАСНА ДИ-ТЯ-ЧА КЛІНІКА.
Дама_с_коготками• 29 декабря 2022
Мы тоже собираемся двумя семьями на НГ.
Будем смотреть по самочувствию. Не собираюсь отказываться от праздника по причине болезней, если человек достаточно нормально себя чувствует для праздника.
Мы болеем по очереди уже три недели - из за этих болезней, что не жить
Ответ длялюблю_тортики
Ну вона не бреше. Вона трохи дивакувата.

Війна закінчиться За 2-3 тижні, я одужаю за 2-3 дні, ось народжу другу дитину і вийду працювати одразу(з першою не працювала у дітей різниця рік) - це все про неї. Трохи вона в космосі.
Котомафия• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
О Боже!
Ви читаєте???
ЧАСНА ДИ-ТЯ-ЧА КЛІНІКА.
по перше ’приватна’, по-друге Ви про це написали вже в коментах, а не в головній темі. І ті коменти з´явились коли я набирала текст і не могла ніяк їх побачити. А Вам раджу поменше нервувати, імунітет слабшає він нервів, щось ще підхопите
Кредитная• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
В часну сьогодні їздили до педіатра.

Мене ніколи педіатр не оглядав.
Чесно,не учвляю,як слабий має силу іхати з темп,я то лежу пластом.Сказати чи заразна чи ні навряд чи лікар могла,бо таке ж орієнтовно можна сказали тим паче в такий короткий період,тільки захворіли можна сказати.Тягнути маленьких дітей,ну я далека від цього.Ви ідьте,чого будете відмовлятися через таке.
Ответ дляКотомафия

Вона хоче і їхатиме.
А от я вагаюсь.
Боюся захворіти
Ёшки_Матрёшки• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Вона захворіла 28.12.
Діти десь 24- 25.12.
Бо ми хотіли на Різдво посидіти
Я не розумію,для чого кожного дня клепати теми?Ви не можете вирішити ,їхати чи ні?Чи за вас порадниці мають вирішити?

Маргарита и Мастер• 29 декабря 2022
Ответ дляКотомафия

У кого у вас? У нас есть
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так, не можу вирішити.
Обставини трохи змінилися.
По до їх візиту до лікаря вони їхати не збиралися
Ход конём• 29 декабря 2022
Сидіть дома! Люди собі в спокою і затишку посвяткують!
Ёшки_Матрёшки• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Так, не можу вирішити.
Обставини трохи змінилися.
Ви дивна,чесне слово)Захворієте чи ні ,це гра в рулетку.Потім нам розкажете))
Кредитная• 29 декабря 2022
Ответ дляХод конём
Однозначно краще дома,4 сім‘і з маленькими дітьми,то забагато,все рівно щось буде не так.Але кожен сам вирішує.
Котомафия• 29 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
У кого у вас? У нас есть
Ви певно з Одеси, тільки там відповідають питанням на питання
Але я можу відповісти, я з Вінниці, і у нас сімейні лікарі. В Києві теж, це мені відомо. Педіатрів лишились одиниці - до яких має надати на специфічну консультацію направлення сімейний лікар. Ну і приватні, так. Проте про приватного педітра авторка не написала в темі, а лише в коментарях вже з наїздом
Просто Филя• 29 декабря 2022
Боже сидіть краще дома, бо потім не дай Бог дитина ваша чхне, то ви з’їсте тих друзів.
Я не розумію таких людей як ви,
Боїтесь - сидіть вдома.
Ще й змусили подругу відчитуватись перед вами, що лікар сказав та де кого слухав.
Якщо люди себе добре почувають, вони мають право іти та їхати куди завгодно та святкувати як завгодно, а то ваша проблема що ви іпохондрік
КАПСЛОЧНИЦА• 29 декабря 2022
Не розумію таких людей яким всралося припхатися хворими/напівхворими до когось побухати. Але в мене така сестра, вічно своїх дітей тащить з ’остаточними ’ явищами і сама пчихає плюється на всю кухню. Вічно через то сварилась з нею.
Дякувати Богу війна скинула усі маски і ми більше не спілкуємось.
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2022
Ответ дляКотомафия
Днепр. У нас с мужем семейный врач, у детей педиатр
Звезда в шоке• 29 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
О Боже!
Ви читаєте???
ЧАСНА ДИ-ТЯ-ЧА КЛІНІКА.
приватна
КАПСЛОЧНИЦА• 29 декабря 2022
Ответ дляПросто Филя
Я не розумію таких людей як ви,
Боїтесь - сидіть вдома.
Ні! Вони не мають права пертися до інших людей! Які з ввічливості не можуть їм відмовити!