SectetlyYours• 29 декабря 2022
На сколько выросли продукты по сравнению с 23 февраля 2022 (+инфографика)
Яйця, гречка та цибуля: які продукти найбільше здорожчали на Київщині
🔻 Лідерами із здорожчання стали яйця та цибуля, вартість яких збільшилася вдвічі. На 40% більше тепер коштує гречка.
Зокрема, ціна на цукор-пісок виросла на 32,6%, а на борошно – на 20,7%. Тобто тепер цукор коштує майже 36 грн, а борошно вищого сорту – 18,45 грн/кг.