Невидимка Майя• 29 декабря 2022

У кого крестники уже совершеннолетние.

Дарите подарки на НГ, Рождество? Вот задумалась надо ли? День рождение понятно. Моему 20 ,редко видимся, но когда приезжает как раз на праздники у меня ступор.
Малявка-козявка• 29 декабря 2022
Це вже занадто такому дорослому щось дарувати.

Не стесняюсь• 29 декабря 2022
Нет. Моим 22 и 24 года.
ХвостПистолетом• 29 декабря 2022
Моєму буде 24. Не дарую вже на новий рік і Різдво
Ща как дам• 29 декабря 2022
Никогда не дарила своим двум
Неправдиша• 29 декабря 2022
Обов´зково стараюся привітати на День народження, але вирішила, що вітатиму до 18 років, а потім і не знаю(. на інші свята , можливо, якщо ще маленькі
Мотылек• 29 декабря 2022
В 18л подарки закончились )))).
КучМала• 29 декабря 2022
Коли був маленький, дарувпла постійно. Зараз він вже дорослий 22 роки, живе з дівчиною,
Маруська Му• 29 декабря 2022
Да, дарю подарки. Моему 20 в феврале будет
РукиМыли?• 29 декабря 2022
Самой старшей крестнице 22, следующему по старшинству 19. Не дарю ничего, они далеко. Не общаемся сейчас ни с крестниками, ни с их родителями.

Цвиринь• 29 декабря 2022
Тепер він вам повинен дарувати
А по темі, то мабуть вже дорослий не потрібно нічого дарувати спеціально, або якщо зустрічаєтесь на свята, то якийсь чисто символічний подарунок
Советчицы тоже плачут• 29 декабря 2022
В мого похресника ДН 19.12. Ось було 18-ть рочків. Перерахувала гроші на картку, привітала в вайбері, ми трохи далеченько зараз.
На НР вже вітати не буду
Кто крайний?• 29 декабря 2022
Дарю подарок на карту. Видимся редко, иногда созваниваемся.