Добротная• 29 декабря 2022
Чистота діаманта 4/3 ,4/5
Поясніть в чому різниця,та який «чистіший»
Манка Я• 29 декабря 2022
Зайдіть почитайте, є класифікація, значення. Це зовсім не складно розібратися. Звичайним оком, особливо якщо камінь маленький, ви різниці не побачите.
Добротная
• 29 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Я заходила ,4 чистіша за 7 і т.д,але чому по два числа?я так зрозуміла 4/3 чистіший за 4/5,камінчики не великій одних сережках 0.29 К,в інших 0.28 просто цікаво)ціна на 8 тис різниться
Манка Я• 30 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Так, правильно. 4/3 чистіший. Перша цифра - це клас кольору, друга цифра це клас чистоти.
Манка Я• 30 декабря 2022
Можливо різна вага виробу, тому ціна різна. Покажіть, що розглядаєте? Бо 4/3 і 4/5 це майже одне й те саме для людського ока.
Добротная
• 30 декабря 2022
Ответ дляМанка Я