Женька -50c9• 30 декабря 2022

Высокая температура

Девочки, у сына 3,5 года, начало сильно болеть горло поднялась температура, сначала 38, а в вечеру 39,5,дала Нурофен в 22:00, упала до 37,6, вызвала скорую, поменяли сутурацию, все хорошо, послушала тоже, посмотрела на гланды, вроде как ангина, сказали завтра к врачу, щас температура 37,8, Нурофен надо дать хотя ю через 4 часа, а это в 2, ножки холодные но не сильно, надо носки одевать?, Он щас спит, передиваю, а ж плохо самой, первый раз у нас такое
Болаболик• 30 декабря 2022
Если конечности холодные ношпу дают , иначе t не будет сбиваться .
автор Женька -50c9 • 30 декабря 2022
Ответ дляБолаболик
У меня нет этой но-шпы
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
У него щас 38,3, уксусом отбирала он весь тресется, ношпы у меня нет, можно ещё теплой водой обтирать?
Оцтом обтирати не можна, наберіть таз з водою на 1-2 градуси нижче температури тіла (тобто 37-36 град) і посадіть в нього дитину
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
мої також трусились(( уксусом побоялась, але були свічки і но шпа, грійте ноги, поки холодні, жарозниж. погано діє((( розтирайте, вам пишуть воду в бутилку, може носочки шерстяні є, які від тертя точно нагріються, тоді відпустить... ще є свічки ректодель, якось так, вони більше від стенозу, але вчора педіатр сказала, можна біло б дати, коли повна ж... мають лежати в холодильнику завжди... зараз багато стенозів у діток, про це погуглите потім, в спокійний час...
автор Женька -50c9 • 30 декабря 2022
Ответ дляOlenka-4b59
Ребенок сейчас спит
PANTERA_KET• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Нет, я щас не хочу не чего давать, я просто боюсь что б ему плохо не стало, температура ж опять поднимается, уже 38,1, я знаю что давать можно через 4-6 часов, я просто очень боюсь за своего ребенка
Пусть много пьет
А вы будильник заводите. Я своему так дала в 5 утра лекарство. Думаю наконец посплю. В 8 проснулась 39.7!! Задолбалась. Здоровья вашему ребенку!
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
У меня нет этой но-шпы
розтирайте добре руки та ноги, беріть одну ногу в обидві свої руки і добре тріть, і так поступово. Обтирати можна тільки водою кімнатної температури, інакше може бути інтоксикація. Перестаньте панікувати. Дитині давайте багато пити, дуже багато, поміряйте ацетон тест смужками, якщо він піднявся на фоні високої температури, відпоюйте дитину глюкозою, компотом, колою
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Ребенок сейчас спит
Мочилась дитина коли? Пісяти має кожні 2-3 години
Vika_mis• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Просто валики из полотенец можно: лоб, пазовые и подмышечные впадины, менять по мере нагревания. Но от этого тоже холодно.

Уксусные ’компрессы’ мне делали. Запах и ощущения на горячее тело - вспомню - вздрогну.
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Ребенок сейчас спит
мочіть водою кімнатно темп. рушник і обтирайте місця згибів ліктів, колін, шию і лоб. Постійно мочіть (охолоджуйте) рушник. Запропонуйте дитині як встане морозива (чудово допомагає при болі в горлі)
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Ребенок сейчас спит
через спить, тихенько змочуйте губки водичкою, хоча б серветку прикладайте змочену, дитину дуже палить... важко будити це правда, тому спокійно, але наблюдайте, і будильник на контроль температури і ніжок... писати як пропустила температуру, бо ножки холодні були, писати не буду, але скору прийшлось викликати, вони тоді колють анальгин з демідролом, здається, самим такого не можна, скору не бійтесь викликати, насильно не повезуть... а збити поможуть
PANTERA_KET• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Уксусом нельзя. Просто теплой водой
NadzomiO• 30 декабря 2022
Ответ дляkanni
У ребенка нет 38 и чередуют через 4 часа, а не через 2. За 2 часа температура поднялась только на 0,2 градуса.

Если мама боится проспать поднятие температуры, можно будильник поставить на через 1,5-2 часа.
У нашей с 39 до 40.4 поднималась за 10 минут. Если сами не сталкивались с таким, то лучше не пишите!

Автор! Следите за температурой! Она очень быстро может подниматься.
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЮльчик Счастливая
Швидка робить укол ’тройчатку’ ношпа, анальгин, дімедрол. Дітям її взагалі не можна колоти
Vika_mis• 30 декабря 2022
Ответ дляOlenka-4b59
А какая альтернатива, когда 40 температура и ничего не сбивает?
Колют аж бегом в такой ситуации.
kanni• 30 декабря 2022
Ответ дляNadzomiO

У ребенка автора сейчас не 39. Она писала старт-пост, согласно которому температура хорошо сбилась и за 2 часа поднялась всего на 0,2 градуса.
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
Автор, вам все написали, чогось нового не дописати... Здоровья дитині, Вам сил на цю ніч! і запасайтесь ліками - класикою (но-шпа, свічки і тд, від ацетону краще не глюкоза- вода приторніша, а бетаргін (ампула на 2мл. холодної кіпяченої води - мої пили краще, глюкоза приторна((( )) на всяк випадок, на жаль, раз в рік, але знадобиться

якщо кола, то не забудь те, гази випустити, покалатати ложкою, колись питали як їх випускати), тому пишу з дрібницями такими
автор Женька -50c9 • 30 декабря 2022
Спасибо большое вам всем
NadzomiO• 30 декабря 2022
Ответ дляkanni
Вы пишите, что ставить будильник на 1.5-2 часа. Температура может подняться и за 10 минут. Какие 2 часа?
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
Ответ дляOlenka-4b59
так, може і з ношпою, я не дивилась, аби збили на той момент.. і знаю, що не можна, але колють і допомагає, а 1 випадок на 100000, що стався, пясля чого заборонили, мене менше хвилював ніж спазм у дитини по всьому тілу від рікого скачку температури у ві сні... я 10 раз вколола, аби не бачити більше такого...
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляVika_mis
Колют аж бегом в такой ситуации.
Провітрювати кімнату на максимум і роздягати повністю дитину, правильне дозування жарознижуючого (по вазі). Анальгин впливає на кістковий мозок. В багатьох країнах взагалі заборонений. Ношпа може дуже різко обвалити тиск. Взагалі з ношпою потрібно бути дуже обережними.
kanni• 30 декабря 2022
Ответ дляNadzomiO
Автор уже час тут сидит. Осталось минут 40 подождать и можно дать жаропонижающее снова.
Еленка14• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Щас вот температура 38,1, у нас просто это первый раз такая серьезная температура, и у меня паника
Поставте будильник, через дві години поміряєте. Якщо темпа буде така ж, то не збивайте. Можете дати водички як раз. Якщо вище за 38,5 - то звісно ж, збивати. Потім ще через дві години.
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
бетаргін на 200мл холод. кіпяч. води, не допусала нулі( сорі але це на завтра купите в аптеці, нехай лежить та ампула
dorik• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Ну да, под одеялом, мне просто как-то врач говорила что нельзя что б при температуре были холодные ноги
Это если не сбивается
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
но -шпа на холодні ноги, також по вазі, нам рекомендували чи півтаблетки, чи навіть 1/4 в такому віці, не памятаю, для цього можно в швидку набрати, думаю, мають підказати
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЮльчик Счастливая
випадок далеко не 1 на 100000, в мене батько лікар (правда зараз волонтерить) і я від нього багато наслухалась. Від дімедролу зупиняється дихання за 10 секунд.
Olenka-4b59• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенька -50c9
Спасибо большое вам всем
знайдіть в фейсбуці групу Доказові батьки, там все чітко розписано, і дозування препаратів, і як збивати, чим і коли. Видужуйте
Юльчик Счастливая• 30 декабря 2022
Ответ дляOlenka-4b59
я думала, що в мене дитина і так мертва стала, тому 10 секунд мене не бентежило б...не хочу писати, щоб автору не заважало, їм 3,5 такого не має бути, моему було 1 і трошки, але це друга дитина, і маю вже доствід температур зі старшим, але кожна дитина, як перший раз( і по різному збивається, старший сиропи на ура, а менший ніяк, тільки свічки, сіропи назад одразу...і інше
Еленка14• 30 декабря 2022
Ответ дляЮльчик Счастливая

В мого теж так було, вперся, пити не хотів в ніяку. Купила колу - то видудлмв всю і темпа не піднімалася, і ацетон зник (тести вже показували невеликий)