А_Шо_Такое• 29 декабря 2022
ОАК как называется в Диле?
Нужно сдать ОАК с лейкоцитарной формулой, как это в Диле называется?
Я вот что нашла в Диле:
1. "Загальний розгорнутий аналіз крові (31 показник: автоматичний геманалізатор)".
2. "Загальний розгорнутий аналіз крові (35 показників: геманалізатор з морфологічним вивченням крові)"
Я вот что нашла в Диле:
західний_діалект• 29 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Или это все не то?
Ми здавали 2, нам теж говорили розширений с лейкоцитарною формулою, теж не знала що здавати тому здала 2, ви можете набрати на гарячу лінію і спитати у них , на всякий випадок