Ламзак_сдутый• 30 декабря 2022
Чоловік накупив мені подарунків, я наче на світ народилась, дуже йому вдячна
Це як ковток свіжого повітря, я така щаслива навіть описати не можу. Такий стан - мені от наче крила виросли, прям таке святе відчуття що от все от от закінчиться чи закінчилось і я повернулась в життя без війни про яке я мрію весь цей час з 24 лютого. Мені весь цей час взагалі нічого не хотілось, я не купила собі нічого з того часу, ні крему, ні шампуню- нічого про речі взагалі мовчу. Навіть одягати з того що є нічого не хотілось- літо проходила в одному сарафані, майці і штанах. Зараз в двох прогулянкових костюмах- все.
Майор Медуза• 30 декабря 2022
Мне муж тоже купил подарок - свитер за 100 евро на свой вкус, мне не нравится ни цвет ни фасон. Поэтому накупила себе сама все, что хотела. Вчера все доставили. И таки да, настроение улучшилось.
Идууу--уууу блин• 30 декабря 2022
Ответ для220В
Непонятно, почему обычные подарки так резко вдруг все изменили.
Да, вам не понять
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені 40
Раз ви не розумієте сенсу, фото вам нічим не допоможе.
Особисто для вас - речі дорогі і брендові шаль, плаття, сережки, догляд для обличчя, піжама, білизна, ремінь, брюки
Вітаю, мій чоловік таке не зможе купити - його максимум - техніка, парфуми, піжама, якась прикраса, типубрвслет, чи кольє. Одяг і догляд він ніколи не купить. Мені 41, він мене місяць питає, що мені подарувати, а я не знаю, що сказати.
Майор Медуза• 30 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
У меня просто: ссылка на хотелку и все. Сюрпризы не люблю.
Тут как тут• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я у вас маю питати як мені жити і коли страждати? Ви знаєте де я була 10 місяців?
А тут є люди які втратили дитину і інші пишуть про народження, є кого кинув чоловік і пишуть про одруження і тд
О! Допис щасливої жінки) А я вам писала, що ви маєте питати у мене де жити?))) Якщо б пережили жах в Україні (при тому що ваш допис типу правда), знали б як непросто тут зараз. І ви знаєте, бо зависаєте тут постійно)
Ответ дляМайор Медуза
А я люблю сюрпризи саме на НР, а хотілки окремо купуємо. Я просто окреслюю з якої опери хотіла б подарунок. Наприклал, парфуми, браслет, піжама, сковорода, а там уже не знаю, що він купить, от і сюрприз.
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ для220В
Ага. И купите себе что-то, это так радует
Удалено администрацией...
Тут как тут• 30 декабря 2022
Ответ для220В
100%
И еще обижается, что за нее тут не порадовались.
Это так странно, прийти к голодным сиротам и рассказывать, какие вкусные пироженные папа купил. И на все вопросы отвечать, а что такое, пусть и вам папа купит
Розумієте, я сама при грошах і я не знаю що у мене в голові має бути щоб після ракетної атаки під час війни, сидячи у комфорті і безпеці, тут писати як мені чоловік ’брендових шмоток подарував’ і ’порадуйте і ви себе’. Троль
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Та от дивно. Вона у Нью Йорку страждає і нічого не хоче. Маючи гроші в тому місті можна забути про все і швидко вийти в стан плюс та за пару неділь знайти собі знайомих для кампанії. Знаю, бо жила там з чоловіком деякий час. А тут за 10 місяців радість, чоловік витягнув на шопінг, і замість, я не знаю, зустрітись з кимось (подругою, знайомою), подзвонити своїм та їм розповісти який гарний чоловік, прикрас купити де вони там живуть. Ні. Вона пише на форум, де більшість з України і тільки вчора пережила ракетну атаку. Вона пише людям, де є вже значна кількість тих хто втратив на війні рідних, втратив роботу чи значну частину доходу і акцентує увагу на цьому. Тому , як на мене, це троль звичайний.
Удалено администрацией...
Дядя Жора• 30 декабря 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Муж купила 2 парфюма и дорогую помаду
мелочь а приятно
А мені тільки дорогу помаду, яка не встигає до НР приїхати із сефори)))
Сама собі обрала від нього подарунок, сама замовила, сама тепер без подарунка)))
Нічого.. довго думала над парфумами, але конкретно яогось не хотілося. Замовила помаду. Коли буде вже)
Я щось стала дуже раціональною, і вирішила купувати тільки те, що дуже хочеться. Це була помада.
Олеся-1f8e• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
О, ріка поміняла русло
На перших сторінка ви писала що нічого такому радіти, що то старе, немодне і не «стоящее»
І що ви заможна жінка!
А зараз вже починаєте про інше
Вас в крайнощі кидає.
І що ви заможна жінка!
А зараз вже починаєте про інше
Вас в крайнощі кидає.
Олеся-1f8e• 30 декабря 2022
Ответ дляKidstaff Bot
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ще б зняти з усіх 12 сторінок)
Але…
Кошка Маша• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Ольга 79, вы ли это?
Кошка Маша• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Больше чем у вас истерики нет ни у кого. Любимую женщину повели на шоппинг. Вам конечно завидно, ведь на вас никто не тратится.
Кошка Маша• 30 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Зачем вы оправдываетесь? Щас набегут злостные жены айтишнегов и начнут кричать с пеной у рта, что ваш муж нищеброд купил ее по скидке за 66$?)))
Никогда не слышала такого хейта тут от айти жен. Только от обиженных жизнью.
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені 40
Круто! Поздоровляю ВАс!
Я навіть не знаю, що мене порадувало б, мабуть усе)) А чаловік питав, нічого не придумала. Та я і йому , і дітям ще нічого не купила, і ідей ніяких, пустота в голові. Сьогодні буду в милі бігати, може щось на очі потрапить.
Ответ дляmarina126
Просто автор тоже куда-то исчезла. Странно, не правда ли?
А вас только почему-то только комментаторы интересуют.
Бо в мене нема до автора претензій.
В неї нормальний страпост, без образ.
Від якого поплавило деяких коментаторів, от цікаво було на них подивитись.
Та без сенсу, зрештою, якщо вилізуть, то під клонами.
В неї нормальний страпост, без образ.
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені 40
Я ото якось слабко уявляю якого то складу чоловік що ходить обирає піжаму, потім догляд для обличчя , потім ремінь, брюки … дивний якийсь набір .
Але то таке … вищасливі і це добре
Lyudmila-ri• 30 декабря 2022
Автор, я радію за Вас. Мене останнім часо понесло. Вчора купила собі нову сумку шкіряну. Тішуся як дитина
Красотка Дениза• 30 декабря 2022
Автор,искренне за вас рада!Что от чуда изменилось настроение и мироощущение,что подарки оказались таким волшебным толчком,что у вас такой замечательный муж,который это сделал для вас и так хорошо знает ваши вкусы и умеет выбирать подарки. Я тоже накупила дочке на НГ подарков и предвкушаю ее радость)С наступающим!Мира нам скорейшего, сил и счастья!