Вам телефонограмма• 30 декабря 2022

Оце я вляпалася (

Дівчата... Це просто... Вчора дізналася, що мій МЧ молодший за мене на 11 років. Виявляється, що він всі 2 місяці наших стосунків мене обманював. Сказав, що йому також 35. А перевіряти його паспорт у мене не було потреби, так як виглядає і поводить себе він саме на цей вік. У мене просто немає слів. Я зла на нього, зла на себе, що така безмозка курка. Як я могла так натупити? Ми декілька разів зустрічалися з його друзями і вони також були в курсі цього театру. Вони, виявляється, там всі малолєтки. Бл... Мені так соромно. Це ппц, дівчата. Подруга з мене сміється, каже що мене посадять. А мені зовсім не смішно. Йому 24. І в нього менша різниця у віці з моїм сином, ніж зі мною... Він телефонує кожну секунду, але я не можу з ним говорити. Пише, що різниця нічого не значить, що нам добре разом і для чого все ускладнювати. Та як би мені добре з ним не було, я не можу прийняти цю різницю. Знаєте, до цього моменту я любила свій вік. Ніколи не задумувалася і не соромилась свого віку, а тепер мене просто загнали в комплекси. І що найгірше в цьому всьому, я втюрилася в нього. Ну от для чого було доводити до такої точки? Одразу б назвав свій вік і ніхто б не мучився. Все б закінчилося на стадії знайомства. Я не прошу поради, бо рішення вже прийняла. Я просто хочу виговоритися. Якось так сумно. Я взагалі не шукала і не хотіла ніяких стосунків. Та він виявився не такий як всі. Він класний, цікавий, серйозний і тут таке. Навіть не знаю що гірше чи його вік, чи його обман? Тепер при знайомстві буду просити пред´явити документи))
SectetlyYours• 30 декабря 2022
Так сколько ему лет? Что на 11 обманул? 24?

Вся в кредитах• 30 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Ну да
Губной рояль• 30 декабря 2022
А ви візуально різницю не бачили відразу? Я вже мовчу про поведінку та т.д?
Пацан к успеху шел• 30 декабря 2022
За что вас посадят? Он совершеннолетний.
Если вас все устраивает и он не выглядит рядом с вами сыном, то в чем проблема? На младше и младше.
КрестьянинДиор• 30 декабря 2022
Ну так живите сегодняшним.
SectetlyYours• 30 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
Ну да
Получается так взросло выглядит?
Пацан к успеху шел• 30 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Ну по друзьям незаметно разве было, тоже вопрос.
Директор Пляжа• 30 декабря 2022
Сама придумала проблему, сама теперь сижуревувшоке. У вас пмс чтоли?
Подскажите плиз• 30 декабря 2022
Вы не поняли, что в его компании все сильно младше вас? Как-то странно

Вся в кредитах• 30 декабря 2022
Для мене 10 років норм різниця. Я коли зі своїм познайомилася,думала, що він на 5 років старше,він думав, що я на 5 років молодша, гіж я є. Різницю ми виявили не відразу))) але з самого початку ми про вік і не говорили.
Взагалі не бачу проблеми
Вся в кредитах• 30 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Получается так взросло выглядит?
А чому ні?
175см55кг19лет (она)• 30 декабря 2022
А може це кохання на все життя?
А зараз живіть як є, подобається, не такий, як всі, то і насолоджуйтесь. Навіщо щось шукати та рвати.
Пиши-пропало• 30 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
А по друзям не видно було, скільки їм?)))
Усатая полосатая• 30 декабря 2022
Так поношено выглядит? Бросайте его
Анонимарик• 30 декабря 2022
Є такий фільм з Умою Турман. Їй було 37, а хлопцю 23. На жаль, не пам‘ятаю чим закінчилось, але скоріш за все вони розійшлися.
Мавка• 30 декабря 2022
Чи й не проблема , посекайтесь трохи , він і сам від вас втече з вашими заморочками
оксюморон• 30 декабря 2022
Вспомнила эпизод из Друзей, когда Моника встречалась с парнем, который, как выяснилось потом, был школьником)
Усатая полосатая• 30 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Там по моему психотерапевт умы, мать этого мальчика
Угги_в_горошек• 30 декабря 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Да Мерил Стрип

МояХатаЗкраю• 30 декабря 2022
А в чем проблема, я так и не поняла. Вам хорошо вместе, он развит не по годам, что Вам не так?
Анонимарик• 30 декабря 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Так-так )) І вона спочатку була «за» ці відносини, а коли зрозуміла, що то її син - стало різко проти 😂
автор Вам телефонограмма • 30 декабря 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Це вона так підтримує. Він виглядає якраз на 35, можливо, навіть і старше. Я б ніколи не могла подумати, що йому 24.
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вже все не так. Бо в мою свідомість це не вкладається. Зрозуміло, що це моя внутрішня проблема, рамки ітд. Але працювати над цим я точно не буду. Наприклад, для свого сина я б не хотіла такого ’ подарунка’.
Ответ дляSectetlyYours
Так.
Кудесница_с_пургеном• 30 декабря 2022
Автор, вам удалось похвастаться)
Пацан к успеху шел• 30 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Ой, перестаньте жить стереотипами. Вам хорошо, ему хорошо - ну и ладно. Жизнь так быстротечна, наслаждайтесь мгновениями.
А сын вас не будет спрашивать, с кем встречаться. Хоть на 10 или 20 лет старше.
МояХатаЗкраю• 30 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Господи, на ровном месте проблема. У меня много знакомых пар с разницей до 16 лет, у самой долгие отношения были с разницей в 10 лет, никто не парился. Все живут счастливо и наслаждаются жизнью.
Ответ дляВся в кредитах
Взагалі не бачу проблеми
Він одразу дізнався про мій вік. Я не приховувала, що є діти і що старшому 14 років. Ще й до всього дітям він сподобався. От не хотілося мені ніяких відносин і правильно. Тепер ще довго не захочеться ( Чоловіки...
4erepashka• 30 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
мой лучший любовник)
МояХатаЗкраю• 30 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Автор, вам удалось похвастаться)
А в чем хвастовство? Сейчас такое сплошь и рядом. Это разве какое-то достижение?