Радикальная• сегодня в 11:34

Чим нагодувати гостей?

є 2 години в запасі, абсолютно порожній холодильник, АТБ і Галя балувана біля дому. Їде 3 гостей і нас ще 2.
Порадьте, що приготувати "пристойного". Поки з ідей тільки лазанья з ГБ і салат з овочів.
Піцу не пропонуйте, сама її не люблю
Юпитерная• сегодня в 11:36
Ого. Ви в наш час ще й гостей приймаєте?

автор Радикальная • сегодня в 11:37
Ответ дляЮпитерная
я їх не кликала, якщо чесно але то вже інша історія
Я супер-пупер• сегодня в 11:37
Ответ дляЮпитерная
ви 5 років в гості не ходили?
Юпитерная• сегодня в 11:37
Ответ дляЯ супер-пупер
ви 5 років в гості не ходили?
Так.
Я супер-пупер• сегодня в 11:38
Ответ дляЮпитерная
Так.
а жити коли збираєтесь?
Юпитерная• сегодня в 11:38
Ответ дляРадикальная
То молодець. Що маєте гарних друзів.
Юпитерная• сегодня в 11:39
Ответ дляЯ супер-пупер
а жити коли збираєтесь?
Ніхто не кличе і я не кличу.
вАлнуюся сильнА• сегодня в 11:42
Зависит от бюджета и какая техника в доме
Гостра на язик• сегодня в 11:43
Ответ дляЯ супер-пупер
а жити коли збираєтесь?
а как это связано? или жизни без гостей нет?

Не їм після шостої• сегодня в 11:46
Можно в атб купить маринованные части курицы бедра или гомилки, в духовку засунуть.. колбаски там еще есть.. нарезка, рыбка... тортик там же... опять же к курице картохи добавить... овощи свежие... фрукты... смотря на какой бюджет вы рассчитываете)
Гладиолус• сегодня в 11:55
Селедка картошка, колбаса сыр овощи и шикарный стол
Щедрик ведрик• сегодня в 11:55
Ответ дляРадикальная
Не люблю таких гостей, которые сами напрашиваются
Живчик-счастливчик• сегодня в 11:58
запеките мясо курицу бедра +молодую картошечку со специями+сметанка сыр это вместо лазаньи, + салаты, нарезки и хватит
66сезон666серия• сегодня в 11:58
Ответ дляЮпитерная
А что у нас за время, что гостей нельзя принимать?
КротоТо• сегодня в 12:10
Для тих кого не кликала в мене цукерки, кава, чай, фрукти ( якщо є вдома), можна сир, горіхи
КротоТо• сегодня в 12:13
А взагалі, якщо вже йдуть без запрошення то несуть все з собою.
Непереможна• сегодня в 12:29
Ответ дляКротоТо
В нас є таки друг. І насправді я б була його дуже рада бачити, якби не оце ’Я у вашому місті. Буду через півтори години у вас’. Людина взагалі дупля не відбиває, що так робити не можна, тим більше знаючи про свій приізд заздалегідь.
Единорог помог• сегодня в 12:33
Ответ дляНепереможна
Я в такому разі не готую, піцца або чаювання в залежності від часу доби
Я супер-пупер• сегодня в 12:42
Ответ дляГостра на язик
це був комент у відповідь на питання про запрошування гостей в такий час. Та і взагалі соціальна активність теж важлива