Dashko007• 30 декабря 2022

Порадьте перевірений рецепт торта Монастирська хата

Перший раз буду готувати, права на помилки не маю ))))) якісь секрети, чи з чим складним ви зустрілися? І чи можна вишню консервовану ?
Джинцы на Флиси• 30 декабря 2022
Для тіста

Борошно – 350-450 г
Вершкове масло – 250 г
Цукор – 220 г
Сметана – 200 г
Розпушувач тіста – 1 ч.л.
Сіль – на кінчику ножа
Для начинки

Вишня без кісточок – 1 кг
Цукор – 100-150 г
Для сметанного крему

Сметана (20-30%) – 700 г
Цукор (або цукрова пудра) – 250 г
Ванільний цукор – 1 ч.л.
Для прикрашання

Шоколад
Кондитерські посипки

Вишню завжди беру консервовану, останній раз відціжену вишню змішала з пачкою желе вишневого, і вийшло дуже ароматно)

автор Dashko007 • 30 декабря 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Для тіста

Борошно – 350-450 г
Вершкове масло – 250 г
Цукор – 220 г
Сметана – 200 г
Розпушувач тіста – 1 ч.л.
Сіль – на кінчику ножа
Для начинки

Вишня без кісточок – 1 кг
Цукор – 100-150 г
Для сметанного крему

Сметана (20-30%) – 700 г
Цукор (або цукрова пудра) – 250 г
Ванільний цукор – 1 ч.л.
Для прикрашання

Шоколад
Кондитерські посипки

Дякую!! ❤️❤️❤️
Ростки жимолости• 30 декабря 2022
Оце тільки коржі дістала. Роблю завжди так: маргарин 200-250гр., Кефір 200 гр.,цукор 100-150гр.,ваніль, розпушувач,муку. Тісто пластичне, на годинку в холодильник. Вишні можна любі, але мої люблять свіжі- заморожені. Колись клала і чорницю і сливу, що є в наявності. Печу 15 полінець. +- 700 гр. Сметани+ цукор+ ваніль.
автор Dashko007 • 30 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Дякую ! ❤️❤️❤️
Безникая• 30 декабря 2022
Посмотрите на ютюб рецепт от Аллы Ковальчук. Была по стб передача ’Все буде смачно’. Уже много лет пеку по этому рецепту. Только для крема не отвешиваю сметану, а беру домашнюю и на пополам развожу с 15%, крем отлично взбивается.
Колупалочка• 30 декабря 2022
Я робила один раз. Вишні брала морожені, але трохи їх з цукром приварила щоб були як у власному соку. Загалом у мене чомусь дуже багато часу пішло на цей торт + він довго пропитується. Але получається великий і смачний
jampo88• 30 декабря 2022
В мене взагалі тісто це масло( маргарин) натерти на тертку, дрібка солі, ложка цукру, 1 ложка уксусу для хрумкоту , трішки води . Все
Вишню брала консервовану , але відціджую і змішую з ложкою крохмалю щоб не текла на тісто
Сметану ну дуже раджу підвішати на марлю хочаб на годинку , тоді крем буде супер класний
Цей торт любить відстоятися тому його краще готувати вже сьогодні