Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Balovana• 05 февраля 2014
Ой, ми тут все обговорюємо політику з чоловіком - разом фітосед пили, бо якось сумно стало...
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
А я не святкую. Ні 8 Березня, ні День Радянської Армії.
і мої батьки цих свят не визнають.
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
То і правильно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А в нас зазвичай обмін подарунками відбувається.
Мені вже краще День Валентина - кохання, любов та іще кохання!
8 березня - ну натягнуто, хоча приємно квіти отримати, але ще приємніше без свята їх отримувати, а 23 лютого - ну хай вже наші чоловіку отримають щось гарне, мені приємно це робити.
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
А мы вчера вышли на улицу - ветер утих, но морозища-а-а. Ванятку на санках по льду покатали - счастья было-о-о, всю дорогу ехал и пел:*мы поедем, мы помчимся на оленях а-а-а-а*
красота) а мы уже в следующем году наверное санки купим, так и не определились какие брать, да и весна скоро)
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
і мої батьки цих свят не визнають.
Перше заснувала комуністка Клара Цеткін, а про друге я промовчу. Моя тьотя святкує 1 Березня - перший день весни.
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляBalovana
То і правильно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Даруй 5-го грудня.
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляmalaja198809
Похвастаюсь
Супер!!!Повезло бабуле!!! Вот бы попробовать
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
а я думала 8 березня - День народження Клари Цеткін Мій тато військовий, він визнає 6 грудня - День Збройних Сил України
GalynaRo• 05 февраля 2014
а для мене 8 березня зайвий привід подарувати якісь дрібнички своїм подругам та мамі
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Так,6 грудня, то я переплутала)
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Даруй 5-го грудня.
Щось не прижилося...
Ми 23 як чоловічий день святкуємо:)
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Щось не прижилося...
Ми 23 як чоловічий день святкуємо:)
Традиції треба міняти.
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
І мені так:).
Хай більше приводів для гарного настрою буде, все ж-таки:)
Мышонок• 05 февраля 2014
Эх,я вот даже день рождения не праздную,в этом году все совсем уныло было ((( Никто из сотрудников даже не поздравил,только бывшая начальница,которая сейчас тоже в декрете. Да и родственники многие забыли,позвонила только одна тетя...+ масик заболел + муж подарок в денежном эквиваленте пообещал ’когда я что то захочу купить’...
и очень много думала о жизни,что нужно что то менять,что не могу сказать,что я счастлива...
Мышонок• 05 февраля 2014
Поругалась с мужем,очень сильно...Общения почти нет,между нами ничего нет...Сказал глупость,даже сам наверное не подумал что...Даже разговаривать с ним больше не хочу ((
Смотрю фильм что Женечка советовала ’Огнеупорный’,хоть я не верующий человек,но фильм мне нравится. А может очень актуален.
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Ну вооооот...
Машунь, надо нам тут бандой праздновать праздники!!!
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Машунь, то в тебе період такий складний - все просто навалилося.
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
А мі сегодня помирились:)
Знаешь, мі Венчані, и он мне говорил такие вещи, что прямо опять влюбилась в него
Мышонок• 05 февраля 2014
Еще муж сегодня ездил в налоговую за справкой о доходах,нужна чтоб детские оформить (до 3-х лет). Там ему сказали,что за последние пол года дать не могут,могут только по сентябрь Как такое может быть ? А в конце этого месяца смогут дать по январь. Как тогда эту справку о доходах люди берут ?
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Обов’язково!
хотіла теж написати
Balovana• 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
тю...
а почему?
Мышонок• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Та думаю тут не в периоде дело ((( у нас был уже сильный кризис отношений,до этого мы ребенка планировали и как раз когда получилось забеременеть начались такие ссоры,что я даже задумалась об аборте (а я злостный противник этого).Ну т.к. вроде уже и беременна,то пришлось как то налаживать,уживаться,он немного изменился. А вот сейчас просто чужие люди,поговорить не выходит,говорим как на разных языках ((
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Я знову своїм напекла пиріжків, ось хвалюся:)
З картоплею.
Минулого разу ледь одного собі вдалося скуштувати
Танюша, які красунчики)))
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляBalovana
І мені так:).
люблю подарунки! Особливо дарувати)
Мышонок• 05 февраля 2014
Ответ дляBalovana
тю...
а почему?
Вот хз. Ему сказали,что там чего то нет за этот период и они дать не могут,типа не могут сейчас просчитать или что то типа того.
Но он же у меня тугой - ну спроси, расспроси,чтоб обосновали,а лучше письменно дали отказ...Ну я б оттуда так просто не уехала ))) а он лапоть,говорит - ну по сентябрь же дадут...а толку ?
И это я не права,т.к. непонятно что требую от него ради каких то 500-600 грн в месяц.
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Танюша, які красунчики)))
То вона дражниться:)
Мышонок• 05 февраля 2014
Мне в соцбесе предложили написать,что он участие в жизни ребенка не принимает,деньгами не помагет и оформить без его доков(мы ж не расписаны). В форме 3 его нет,я брала акт по месту моей прописки. Так муж гордый,не хочет чтоб я про него такое писала.
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Хороший фильм, мы с мужем вместе смотрели, твоему тоже не помешало бы.
автор Тасюня • 05 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Машо, чоловік мій не отримує 130 гривень - стільки паперів треба здати, що хай воно горить, але за 500-600 я би поборалася.
GalynaRo• 05 февраля 2014
Ответ дляТасюня
То вона дражниться:)
я так і зрозуміласпокійно на них дивитись просто не можливо))) ням-ням)