Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Michel13• 07 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Оплатили сегодня с терминала в 16:03 сумма 25,0
Это за шортики от Леночки.
kerchanka_p• 07 февраля 2014
ДЕвочк, леггинсы на флисе, но не толстые - маленькие мне в бедрах и по ноге. 48 размер, но на 46 или меньшую попу.
может, кому надо.... можно для подростка

70 грн мне + 10 Соломии
kerchanka_p• 07 февраля 2014
фото леггинсов!!!
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Їх, здається, за ті костюми щось дуже критикували :)) А дизайн розробляла Магдалена Нойнер - легендарна біатлоністка
Роксоланка, напевно, спортсменка!
автор Тасюня • 07 февраля 2014
А я бойкотувала відкриття Олімпіади!
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Росіян так тепленько приоділи :)
Ти бачила, що вони написали, що Підгрушна з Росії?
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляТасюня
А я бойкотувала відкриття Олімпіади!
чому?
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ответ дляIloshik
чому?
Тому що політику Росії стосовно України не підтримую!
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ось пізнавальна стаття. http://news.liga.net/news/sport/974248-oteli_eda_t...
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляТасюня
)))))) Тасю, але на час олімпіади оголошують перемир’я навіть непримиренні вороги!
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ответ дляIloshik
Роксоланка, напевно, спортсменка!
Ілонка, ні :)) Юриспруденція від спорту дуже далека
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ілонка, я просто люблю вболівати за спортсменів :)
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Ого! А то коли і де?
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
))))))да, я знаю, що ти юрист, але ти ще й дуже добре знаєш спортсменів і завжди в курсі спортивних подій і перемог!
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ответ дляIloshik
Ілонко, дуже багато світових лідерів ігнорують Олімпіаду в Сочі
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ответ дляIloshik
Та то я так, трошки орієнтуюсь :)) Далеко не всі види спорту дивлюсь :)
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
да, я знаю це....Путин навіть Ходорковського звільнив, щоб свій світовий рейтинг підняти....
Iloshik• 07 февраля 2014
Дівчаточка, ні в кого немає стаканчиків Авент б\в для зберігання грудного молочка?
Balovana• 07 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Кто знает, причем там леопард?
Вот мне там вообще масса непонятного было.
Прежде всего, карту поделили на Россию и Европу...
Технология не очень-то и масштабные.
Мы не въехали в тему - при чем там история России, Наташа Ростова, перестройка, если это зимняя Олимпиада?
Balovana• 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Ого! А то коли і де?
І не тільки вона стала росіянкою раптово...
Balovana• 07 февраля 2014
Ответ дляVlada-76
Девочки, а какая зрелищная церемония, как красиво! Мне очень понравилось как они историю обыграли, мы все засмотрелись! Я почему-то расплакалась, так чувственно и эмоционально все!
Вот видишь, а мы хотили перемотать даже.
Что-то мы не въехпли в тему, видимо...
Balovana• 07 февраля 2014
Ответ дляТасюня
А я бойкотувала відкриття Олімпіади!
Не, мы посмотрели.
Спортсмены-то не при чем:).
А наши шли, так и хотелось, что они ’Банду геть!’ крикнули!
Iloshik• 07 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Не, мы посмотрели.
Спортсмены-то не при чем:).
kerchanka_p• 07 февраля 2014
Процент от СП Леси за штанишки
22:07 **9680
Карта Универсальная
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 20.00 ГРН Проведён
GalynaRo• 07 февраля 2014
Девочки, заметила одну тенденцию делая рассылку по Львову. Все жительницы Львова Очень красивые!
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ответ дляIloshik
Насправді бойкотів Олімпіад у різні часи безліч - усе можна знайти у Гуглі. В мене є тільки одне величезне бажання, щоб наші виграли золото, замайорів український прапор і прозвучав український гімн саме на цій Олімпіаді.
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Не, мы посмотрели.
Спортсмены-то не при чем:).
автор Тасюня • 07 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Ого! А то коли і де?
Дивися! http://poglyad.te.ua/podii/olena-pidhrushna-v-soch... Я уявляю, як вона розізлилася!
Roksolana_p• 07 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Цитата:
Дивися! http://poglyad.te.ua/podii/olena-pidhrushna-v-soch... Я уявляю, як вона розізлилася! [/cit

Дякую, я вже тільки що побачила в новинах у себе в стрічці Вконтакті Там ще і помилку в прізвищі допустили
irishkinz• 07 февраля 2014
Ответ дляVlada-76
ой. я в восторге. Очень бы хотелось там побывать(. Тоже расчувствовалась, всплакнулось... но это хорошо, от переполнявших эмоций