Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Еленка32• 16 ноября 2015
27751
Привет! Хорошего дня!
belnataha• 16 ноября 2015
27752
ДОбрый день! Всем здоровья!
belnataha• 16 ноября 2015
27753
«Мне кажется, что одна из самых больших удач в жизни человека — счастливое детство»
Фаина Раневская
Radost_I• 16 ноября 2015
27754
Ответ дляbelnataha

привет.
ничего не пишет мама, я сама сегодня спросила в группе вК, жду ответ
привет Все ждем. странно что мама Соломийки так долго не отписывается, может заболела... после поездки в Китай.
Roksolana_p• 17 ноября 2015
27755
Усім вдалого нового дня
yulia2911• 17 ноября 2015
27756
Девочки, привет. Завтра отправляю заказ по трикотажу http://poops.pl.ua/ Условия те же цена сайта +% для Соломийки. Если кому что нужно пишите))
belnataha• 17 ноября 2015
27757
Привет, пчелки!
Прекрасно выглядите на новых аватарках :)
olka_snegurka• 17 ноября 2015
27758
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1227357 девочки, поддержите темку!
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27759
Доброї ночі! Футбол дивились? :) Наші їдуть на Євро
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27760
Ответ дляbelnataha
Привет, пчелки!

Наталочко, привіт! :) Як там у вас справи в Криму?
LadyLovе• 18 ноября 2015
27761
Привет всем!
LadyLovе• 18 ноября 2015
27762
Ответ дляRoksolana_p

Ооо, так!
У нас пів ночі під вікнами святкували це!)))
olka_snegurka• 18 ноября 2015
27763
Ответ дляRoksolana_p

а я только утром в новостях узнала)
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27764
Ответ дляLadyLovе

Ооо, так!

Насправді було що святкувати :) Це визначна подія для всієї України
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27765
Ответ дляolka_snegurka

а я только утром в новостях узнала)

Я, зазвичай, футбольні новини теж взнаю з випусків новин :) Але цього разу дивилась онлайн весь матч
belnataha• 18 ноября 2015
27766
Ответ дляRoksolana_p

Добрый вечер!
Мы болели всей семьей И эту игру и предыдущую во Львове
belnataha• 18 ноября 2015
27767
Ответ дляRoksolana_p

словены вели себя отвратительно! так бы и врезала им!
belnataha• 18 ноября 2015
27768
Ответ дляRoksolana_p

тоска :(
как в ссылке живу :(
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27769
Ответ дляbelnataha

Ой, це правда... Вони такі агресивні
Roksolana_p• 18 ноября 2015
27770
Ответ дляbelnataha

тоска :(
как в ссылке живу :(

Боже, я собі уявляю... Тримайся! Після чорної полоси обов`язково має бути біла
А як прихильники Росії? Їх все влаштовує?
belnataha• 18 ноября 2015
27771
Ответ дляRoksolana_p

нет, конечно.
но гордыня не позволяет признать.
упорно твердят: *надо потерпеть*, *зато у нас не стреляют*
мама моя сказала, что доживет до моста, это хорошо :) будет жить очень долго.

Ощущения такие у меня, что в родном Крыму всё стало чужим :( живем в каком-то подвешенном состоянии.
Roksolana_p• 19 ноября 2015
27772
Ответ дляbelnataha

нет, конечно.
но гордыня не позволяет признать.

Страшно все це. Досі в голові не вкладається, що таке сталось. Дай Бог, щоб настав якийсь переломний момент і, щоб все змінилось в кращу сторону
belnataha• 19 ноября 2015
27773
Всем прекрасного дня!
belnataha• 19 ноября 2015
27774
девочки, я год не была на фейсбуке, сейчас пыталась зайти, а мне пишут:
Ваш аккаунт временно заблокирован
Мы заблокировали ваш аккаунт в связи с попыткой входа из незнакомого места. Пожалуйста, помогите нам подтвердить, что попытка входа была произведена вами.
Пожалуйста, подтвердите вашу личность
Чтобы подтвердить свою личность, введите свой день рождения.

а я при регистрации написала свой ДР от фонаря :( и не помню.
кто есть у меня в друзьях, посмотрите мой аккаунт, может там видно
belnataha• 19 ноября 2015
27775
Ответ дляRoksolana_p

Balovana• 19 ноября 2015
27776
Привет! Наташик, 1 мая 1980 год;). Заходи!
belnataha• 19 ноября 2015
27777
Ответ дляBalovana

ура!
Radost_I• 19 ноября 2015
27778
Добро невозможно раздать - оно все время возвращается.

Желаю Соломийке и ее маме много хороших и добрых людей на ее пути, которые помогут хоть немного погасить долг за недавнюю поездку в Китай.
Еленка32• 19 ноября 2015
27779
Всем привет!
Roksolana_p• 20 ноября 2015
27780
Доброї ночі! Соломійці та усім-усім гарного нового дня