Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Radost_I• 04 февраля 2016
28081
Ответ дляRoksolana_p
Доброї ночі.
Дівчата, хто є на Фейсбуці: якщо не дуже складно, зробіть, будь ласка, репост одного з останніх постів, які викладені на моїй стіні. У львівському Охматдиті зараз є дуже складний хворий - 17-річний Максим, якому потрібно робити термінову пересадку кишечника. Львівські медики активно шукають клініку, де могли б зробити цю складну операцію. На даний момент відгукнулась одна з клінік Індії. Цей хлопчик є пацієнтом моєї мами рідної сестри. Випадок справді дуже складний. Часу обмаль. Можливо хтось має бажання допомогти або зробити репост. Буду дуже вдячна
Роксоланочка, приветики. Есть ли новости об этом мальчике? Помогали ему немного, теперь переживаем...
Roksolana_p• 05 февраля 2016
28082
Ответ дляRadost_I

Радість, привіт
Дуже дякую за допомогу і за те, що переживаєш. Мама ввечері говорила зі своєю сестрою, то вона казала, що на завтра запланований переліт в Індію. Спочатку планували, що пересадка кишечника та подальше лікування буде відбуватись в Австрії. Але з тої сторони було висунуто стільки умов, що прийшлось остаточно відмовитись від цієї ідеї. Загалом, підтримка у Максима дуже хороша. Менш ніж за тиждень було зібрано приблизно 5,5 мільйонів гривень. Тепер вся надія на Господа Бога. Просимо його, щоб Максим вдало переніс довгий переліт в Індію і, щоб операція пройшла успішно
Roksolana_p• 06 февраля 2016
28083
Доброї ночі! Усім чудових вихідних!
LadyLovе• 06 февраля 2016
28084
Добрый день, пчелки!
Roksolana_p• 07 февраля 2016
28085
Усім гарного настрою та доброго самопочуття
Еленка32• 07 февраля 2016
28086
Всім привіт! Як справи?
Roksolana_p• 08 февраля 2016
28087
Усім вдалого нового тижня і лише позитивних новин!
olka_snegurka• 08 февраля 2016
28088
вСЕМ привет! Как дела? Я что-то простыла(
Roksolana_p• 09 февраля 2016
28089
Ответ дляolka_snegurka

Олічка, одужуй! Усім здоров`я
olka_snegurka• 09 февраля 2016
28090
Ответ дляRoksolana_p

Олічка, одужуй! Усім здоров`я

Спасибо, Роксоланочка! Соня ночью испугала, плохо было( Один день в школу сходила(((
Roksolana_p• 09 февраля 2016
28091
Ответ дляolka_snegurka

Олічка, ой, ця зима якась така, що майже всі хворіють... Дехто і не по одному разу :( Нехай Соня швидко іде на поправку!
olka_snegurka• 09 февраля 2016
28092
Ответ дляRoksolana_p

Я боюсь жутко, ей плохо, с врачом по телефону проконсультировалась, завтра утром домой вызову. Ещё и Полинка ж рядом бегает(
GalynaRo• 09 февраля 2016
28093
Ответ дляolka_snegurka

Олечка, скорее выздоравливайте!!! Врача вызывайте обязательно!!!
Roksolana_p• 10 февраля 2016
28094
Усім доброї ночі та вдалого нового дня!
LadyLovе• 10 февраля 2016
28095
Доброе утро!
LadyLovе• 10 февраля 2016
28096
Ответ дляolka_snegurka

Выздоравливайте!
А как мама?
olka_snegurka• 10 февраля 2016
28097
Спасибо девочки мои! У Сони этой ночью не было температуры. Не знаю что это было. Возможно отравление. Наблюдаю. Мама тут в больнице в Полтаве проходит реабилитацию. На следующей неделе швы снимать будут.
Radost_I• 10 февраля 2016
28098
Однажды человек увидел больного ребенка, которому была нужна помощь. Подняв глаза к небу он закричал : « Господи, где ты ?! Что ты сделал для этого ребёнка ? » И пошёл мимо... А позже услышал голос Бога. И Бог сказал ему : « Я посылал Ему... Тебя... » Бог помогает руками людей.
Radost_I• 10 февраля 2016
28099
Поддержите девочку

Соломия Галовец сбор на реабилитацию в Китае
карта № 5168 7420 2092 2161 Галовец И.М. (мама)

Radost_I• 10 февраля 2016
28100
Спасибо ВСЕМ за чуткое и отзывчивое сердце!!! Спасибо всем, кто помогает, не проходит мимо.

От всей души желаем Вам успехов во всех начинаниях, крепкого здоровья и побольше приятных сюрпризов от жизни!
Храни Вас Господь, пусть все Добро, которое Вы дарите возвращается в Ваш дом сторицей!
Еленка32• 10 февраля 2016
28101
Всем привет! Не болеть и не унывать!
Roksolana_p• 11 февраля 2016
28102
Усім привіт!
Radost_I• 11 февраля 2016
28103
Ответ дляRoksolana_p

Радість, привіт
Доброе утро. Вчера видела в фейсбуке фото Максима уже в больнице в Индии, наши врачи которые там вместе с ним говорят, что их больница - это больница будущего, космос, мечта...
Roksolana_p• 12 февраля 2016
28104
Ответ дляRadost_I

Так, це правда. Там і лікарня - космос, і лікарі - професіонали. Дай Бог, щоб їх руками вдалось успішно провести операцію і, щоб Максим якомога швидше повернувся здоровим в Україну
Radost_I• 12 февраля 2016
28105
Доброго ранку!
Гарного завершення робочого тижня Смайлик «smile»
Фото - bookowl
Radost_I• 12 февраля 2016
28106
Поддержите Соломийку

Счёт: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО:14360570
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение дочери
на карту № 5168 7420 2092 2161 Галовец И.М.
olka_snegurka• 12 февраля 2016
28107
Привет! http://popelyshka.com.ua/product_list девочки, посмотрите может надо чего. Там чем больше размер, тем больше цена. Школьная форма, сарафаны, платья. Мне надо минималку на 2500 собрать. Я в прошлом году брала сарафан Соне, очень неплохое качество, смотрится красиво)
Roksolana_p• 13 февраля 2016
28108
Усім чудових вихідних!
belnataha• 13 февраля 2016
28109
Девочки, привет!
belnataha• 13 февраля 2016
28110
У нас ничего нового, беспросветность......
Всем здоровья!