Ms. Анонимная• 30 декабря 2022

какая книга и какой фильм

в этом году вам понравились?
я к своему стыду прочитала только одну книгу, которую начала читать в прошлом году.
И фильмов нормальных не смотрела.
Из последнего Венздей - понравился, отвлеклась немного
тянитолкайка• 30 декабря 2022
Книг дуже багато прочитала. Але це не дивно - я у видавництві працюю. Люблю детективи. Будь які. А фільми… Аватар 2 дуже вразив.

автор Ms. Анонимная • 30 декабря 2022
Ответ длятянитолкайка
посоветуйте хороший детектив, сто лет их не читала.
тянитолкайка• 30 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Полегше чи серйозніше?
автор Ms. Анонимная • 30 декабря 2022
Ответ длятянитолкайка
Полегше чи серйозніше?
оба варианта)
тянитолкайка• 30 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
оба варианта)
Полегше - Майк Омер серія, серйозніше - Жан Крістоф Гранже. Почніть з Лонтано.
Кудесница_с_пургеном• 30 декабря 2022
Ответ длятянитолкайка
Порекомендуйте декілька хороших детективів)
автор Ms. Анонимная • 30 декабря 2022
Ответ длятянитолкайка
дякую.
тянитолкайка• 30 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вище написала. А ще додам одного автора - Роберт Бриндза. Нічого так пише. По трилерам - Джон Маррс. Рекомендую «Суджені». Хвацько закручений сюжет .
Кудесница_с_пургеном• 30 декабря 2022
Ответ длятянитолкайка
Дякую)

Lovesunray• 30 декабря 2022
Нарешті прочитала всю серію Гаррі Поттер)) і додивилась фільми, бо далі перших трьох якось не йшло.. відволіклась душею і розумом. На щось серйозніше не маю ресурсу
Матраскин Брат• 30 декабря 2022
З фільмів : « І будуть люди», «Темні часи». Колега порекомендув, за що я йому дуже вдячна .
фрау Гитта• 31 декабря 2022
Цього року дуже сподобався Ілларіон Павлюк
Танець недоумка
Білий попіл