Секретница• 30 декабря 2022
Який фільм будете дивитися на Новий рік?
Минулого року ми дивилися «Обмін на Різдво»
А цього все предивилися за місяць, нічого на свято не залишили. Напевно знову «Один вдома»
Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Ну мне казалось, у нас тут современные советчицы, примерный возраст 40 лет ,плюс минус, и тут такой нафталин советский смотрят)))
Мы смотрим качественные фильмы. И старые,и современные.
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Співчуваю
Мне не надо, я совкодрочку не смотрю
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Мне не надо, я совкодрочку не смотрю
А вас хтось примушує?
Купи слона• 30 декабря 2022
Ответ длямиссДавеча
«Іронія судьби ілі с льогкім паром» - культовий радянський фільм, який крутять щороку від коли я пам’ятаю той світ. А фільм, на секундочку, про алкашів, в яких велике свято, бо вони зібралися помитися на Новий рік! Ну і, звичайно, з радості треба навалитися до білої гарячки так, шоб забути котрий то має летіти літаком в лєнінград. І що саме головне, ні один дибіл між ними не згадав! То що має бути в голові в людей, і як то треба пити, щоб нічого не пам’ятати? Воно – та спита і неадекватна сволота летить в лінінград і якогось чорта заходить в чужу квартиру, як в свою, бо підійшов ключ. Там воно засинає і спить обісцяне і обригане на ліжку. Приходить господиня і знаходить в ригатні «труп», і нє, шоб викликати з псіхушки санітарів, щоб прив’язали на тиждень чорта до ліжка – вона співає йому пісню, він їй – ідилія! Приходить її хлопець Іпаліт (не ім’я, а хер зна шо) - такий самий лєнінграцкий пропойца, як той масковскій. Бачить нового хахаля, ревнує до обісцяного і напивається також. Бо шо робити з алкашом, який заліз вам в хату? Правильно – треба ревнувати до своєї дівчини. Подружки її також три спиті алкашихи, які забігають із залитими кабінами і ше хочуть гепнути. І за ту ніч в фільмі ми бачимо, як жінка розлюблює одного алкаша і закохується в другого з білою гарячкою! А той по телефону кидає свою дівчину в мацквє, бо нашо вертатися, як вже знайшов в чужі хаті таку саму дурну, як він.
Фільм дуже повчальний, де показують, що треба пити до інсульту! І бути п’яним в хлам – то нормально, як і нормально вибирати чоловіка алкаша в країні алкашів! Попробую уявити: приходжу я додому, а в мене в хаті лежить буха жінка на ліжку! Мої дії? Я би точно до ранку з нею подружився і вирішив женитися на тому перегарі. Ага! Вже! Отакому нас вчили сов’єти.
Ненавиджу цей фільм з дитинства.
Батько іноді дивився, я завжди просила вимкнути цю муть.
Не розуміла ніколи, як таке може подобатися, щоб аж передивлятися його кожного року?
Мені 38.
Дівчата, хто дивиться , скільки Вам років?
Мені 38.
На-перекуре• 30 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Ой зря вы, фильм оооочень хороший. И Джон Кьюсак очень мил там.
Спасибо, может и посмотрю) Под салаты
а вообще люблю Отпуск по обмену, Кудряшку Сью, Семья напрокат.
ЦыбаФу• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Ирония это наследие ссср, сами понимаете да, кто сейчас это поддерживает и взращивает? Или не понимаете?
От дивно, як люди не розуміють, що всі ці совкові фільми, музика - це все частина ідеології совка і русского міра..
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Ладно, смотрите. Запрещен фильм продолжение Иронии судьбы)))
Неее, продолжение не нравится. Только первый вариант раз в год могу посмотреть.
Не знала, что Кадетство запрещено. Сейчас смотрю. Аналог украинский так и не нашла, даже на форуме просила подсказать что-то наше подобное. Не подсказали

Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Продолжение... и в России бы надо запретить. Ничего кинематограф не потеряет,шлак
Красота неземная• 30 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
Вы вообще не вникли,и фильм не смотрели. Только обосрать. Фильм о другом.
О любви,о чувствах,о случайностях в нашей жизни. Что всем нам хочется на новый год какой-то ,сказки,будь то взрослый или ребенок...
Ох, фильм о том, что можно построить счастье на чужом несчастье. Страшный фильм, если вдуматься.
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви коментарі читайте.
Не обов´язково писати прямо. Достатньо просто знати наслідки свого запитання
А ято мешает людям просто перечислить фильмы, которые нравятся? И не начинать срач?
Папина дочка• 30 декабря 2022
Прочитала на днях книгу ’Мальчик по имени Рождество’. И сегодня посмотрела экранизацию. Отличная волшебная сказка! И книжку очень советую. У нее и продолжение чудесное есть.
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А вас хтось примушує?
Ви когда от ракет прячетесь, помните ,что они в ссср сделаны? Или память короткая? Единственное, это в метро можно ездить,которое построенное при совке и в доме жить хруще, это необходимость ....
На-перекуре• 30 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Ненавиджу цей фільм з дитинства.
Мені 38.
И я его ненавидела. главный герой какой то мерзкий слюнтяй, Ипполит нудный интеллигент, Надя какая-то снулая рыба. В общем все образы как на подбор)))
Кактус из кожезаменителя• 30 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Чародеи, Иронию, Карнавальную ночь, все как обычно, под нарезку салатов)
Вам 60?
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Вам мова російська не заважає? Коли ховаєтесь від ракет
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
Снулая рыба
Купи слона• 30 декабря 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Вам 60?
Мабуть 85, як моїй бабусі. Це її хіти.
Угги_в_горошек• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Я тоже скачаю для просмотра без рекламы. Мне 40 и каждый год он был фоном на все НГ праздники, это как мандарины и шампанское на НГ-традиция по классике. Ребенок смотрит другое. Я например не понимаю Гарри Поттера и видивництво а-ба-га-ба-ла-ма-га как и фильм оттенки серого( но это модно и по-современному) ...наверное.
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нет, а его что, русня придумала?
Первые достоверные письменные памятники появились после крещения Руси в 988 году. Русь получила богослужебные книги в славянских переводах с греческого из Болгарии. Эти тексты были написаны на старославянском — искусственном письменном языке, созданном Кириллом и Мефодием и их учениками
Угги_в_горошек• 30 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
А что за интуиция первый раз слышу
Наверное Женская интуиция ( Байрак)
Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ дляКрасота неземная
Лучше самим быть несчастными?
Ведь понятно,что Надя не любит Ипполита,Ипполит не понимает Надю.
Женя тоже по инерции встречался с красивой и пустой Галей. Понимал,что не любит-но надо жениться,все к тому идет...
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Нет, а его что, русня придумала?
Як все запущено.
То ви і Закон України про мову зневажаєте?
Якийсь ви ’бракований’ патріот.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 декабря 2022
Ответ дляПапина дочка
Может, книга лучше фильма. Мы в прошлую новогоднюю ночь смотрели и дремали под него. Нам показался скучным
Ответ дляАнонимчик
Я дуже мало дивилась рос кіно.
Але саме оце продовження мені подобалось. Я дуже поважаю Костянтина Хабенського. Він неймовірний актор і людина. Правда не знаю чи підтримав нас
Ответ дляСекретница
Ви не розумієте про що мова.
Є щось що асоціюється з дитинством, потом з юністю і тд
От цей фільм дивилися мої батьки, я виросла на ньому, і слухаючи його фоном в мене включається свято, чудо, новий рік.
Так само як є пісні які я слухала і асоціюються зі шкільними роками, з першим коханням і тд Повертають і ті часи.
Я не хочу і не буду відмовлятися від цього фільму
Удалено администрацией...
Контрольница• 30 декабря 2022
Ответ дляСекретница
Чому це?
бо там про москву, куранти, срср в який нас хочуть повернути ціми кінами харошіє рускіє
Вам чесна хочеться зараз ЦЕ дивитись???
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Як все запущено.
Якийсь ви ’бракований’ патріот.
Ага,ото когда эвакуационные автобусы едут из Мариуполя, Харькова, Никополя, подбегайте к ним и журите за мову. а на Западной за венгерский диалект. И военным нашим про мову расскажите русскоговорящим))