Секретница• 30 декабря 2022
Який фільм будете дивитися на Новий рік?
Минулого року ми дивилися «Обмін на Різдво»
А цього все предивилися за місяць, нічого на свято не залишили. Напевно знову «Один вдома»
Пошаманю• 30 декабря 2022
Ответ дляСекретница
Ми з дитиною подивилися польський. Радянський почався із вбивства лисиці, і дитина каже «що за ужас? Виключай це» )
То ж старий не бачила
Это чешский вроде вообще-то фильм
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляlights_22
А причем тут ирония к огоньку?)
Ирония это наследие ссср, сами понимаете да, кто сейчас это поддерживает и взращивает? Или не понимаете?
Нуждаюсь в общении• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Завтра Иронию, пока салаты нарублю. Потом включу новогодние мультики моего детства
Жесть
Автор, у нас бойовик Люта нічка)))) діти вибрали
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
фільм - казка, дивлюсь кожен рік
ще дуже рекомендую Спіймати кайдаша - наш серіал по мотивам книги, короткий серій 12, сучасний
дякую, подивлюся
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Это чешский вроде вообще-то фильм
Можливо. Я не запам‘ятала точно
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляlights_22
Это обычный безобидный фильм. Вам не нравится - не смотрите. Каждому свое
Рязанов поддержал Украину ,когда была аннексия Крыма - это да. Не хочется хорошую тему переводить в политическую,но я выбрала для себя,не смотреть не слушать ничего,что связывает с мышебратьями....
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Жесть
Я на новий рік традиційно новорічне дивлюся, для відчуття свята)
Мяо мой мяо• 30 декабря 2022
Ответ дляСекретница
То ж старий не бачила
Какой польский??? И какой советский?)))) Вы что вообще смотрели такое??)
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Ну я наплутала вже щось)
Коротше так: починала старий відомий дивитися і виключила, але подивилися якийсь з нових. Пару років тому зняли))
Всех анонимов аноним• 30 декабря 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Фантастичні звірі 3
Он очень нудный и мрачный, не рекомендую для праздничного дня
Экспертиза• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
И я с удовольствием завтра посмотрю Иронию.
миссДавеча• 30 декабря 2022
«Іронія судьби ілі с льогкім паром» - культовий радянський фільм, який крутять щороку від коли я пам’ятаю той світ. А фільм, на секундочку, про алкашів, в яких велике свято, бо вони зібралися помитися на Новий рік! Ну і, звичайно, з радості треба навалитися до білої гарячки так, шоб забути котрий то має летіти літаком в лєнінград. І що саме головне, ні один дибіл між ними не згадав! То що має бути в голові в людей, і як то треба пити, щоб нічого не пам’ятати? Воно – та спита і неадекватна сволота летить в лінінград і якогось чорта заходить в чужу квартиру, як в свою, бо підійшов ключ. Там воно засинає і спить обісцяне і обригане на ліжку. Приходить господиня і знаходить в ригатні «труп», і нє, шоб викликати з псіхушки санітарів, щоб прив’язали на тиждень чорта до ліжка – вона співає йому пісню, він їй – ідилія! Приходить її хлопець Іпаліт (не ім’я, а хер зна шо) - такий самий лєнінграцкий пропойца, як той масковскій. Бачить нового хахаля, ревнує до обісцяного і напивається також. Бо шо робити з алкашом, який заліз вам в хату? Правильно – треба ревнувати до своєї дівчини. Подружки її також три спиті алкашихи, які забігають із залитими кабінами і ше хочуть гепнути. І за ту ніч в фільмі ми бачимо, як жінка розлюблює одного алкаша і закохується в другого з білою гарячкою! А той по телефону кидає свою дівчину в мацквє, бо нашо вертатися, як вже знайшов в чужі хаті таку саму дурну, як він.
Фільм дуже повчальний, де показують, що треба пити до інсульту! І бути п’яним в хлам – то нормально, як і нормально вибирати чоловіка алкаша в країні алкашів! Попробую уявити: приходжу я додому, а в мене в хаті лежить буха жінка на ліжку! Мої дії? Я би точно до ранку з нею подружився і вирішив женитися на тому перегарі. Ага! Вже! Отакому нас вчили сов’єти.
Все будет, но потом• 30 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Ніч на хуторі перед різдвом, кайдашева сім´я
Обожаю Вечера на хуторе , с детства его люблю , и каково было мое удивление , когда я в этом году впервые узнала что фильм снимали в Мурманской области
А я еще дочери говорю : ото раньше зимы были у нас, а потом решила посмотреть где снимали.
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Я люблю цей фільм, не можу нічого зробити з цим. Ці пісні і музика мені роблять свято. Один вдома також. Але і Іронія..
і Рязанов і Лія і Алла підтримали нас. Частина вже померла і не дізнаємося
Мяо мой мяо• 30 декабря 2022
Ответ дляСекретница
Ну я наплутала вже щось)
Старый чешский, новый- литовский) Оба чудесны.
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Так мы старшее поколение. Мои дети такое уже не смотрят.
Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Не понимаем. На русском пишете,кто б говорил...
Буду смотретб Иронию
И Пережить Рождество
Буду смотретб Иронию
И Пережить Рождество
Ниф_ниф• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Даже откинуть сссровское происхождение. В чем прикол смотреть несклько часов на рожу алкаша,?
Бабка в тапках• 30 декабря 2022
Дівчата,Гаррі Поттер,Один вдома-новий рік не новий рік без цих культових фільмів особисто для мене.
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Моей маме 55, она такое не смотрит, я тоже, фильму 47 лет, есть миллион фильмов интереснее, чем ханыга нажрался и полетел в другой город, а там другой ханыга пришел потом. Самое красивое в этом фильме это Барбара Брыльська))
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Атмосфера того часу.