Секретница• 30 декабря 2022
Який фільм будете дивитися на Новий рік?
Минулого року ми дивилися «Обмін на Різдво»
А цього все предивилися за місяць, нічого на свято не залишили. Напевно знову «Один вдома»
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Даже откинуть сссровское происхождение. В чем прикол смотреть несклько часов на рожу алкаша,?
Так не смотрите) какие проблемы) мы и без вас посмотрим.
Я , к примеру, икру не понимаю как продукт, в принципе, и мне удивительно, что люди за нее отдают такие деньги... И даром бы ее не ела.
Все мы разные.
Нуждаюсь в общении• 30 декабря 2022
Ответ дляСекретница
Я на новий рік традиційно новорічне дивлюся, для відчуття свята)
Це новорічний бойовик)
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ длямиссДавеча
«Іронія судьби ілі с льогкім паром» - культовий радянський фільм, який крутять щороку від коли я пам’ятаю той світ. А фільм, на секундочку, про алкашів, в яких велике свято, бо вони зібралися помитися на Новий рік! Ну і, звичайно, з радості треба навалитися до білої гарячки так, шоб забути котрий то має летіти літаком в лєнінград. І що саме головне, ні один дибіл між ними не згадав! То що має бути в голові в людей, і як то треба пити, щоб нічого не пам’ятати? Воно – та спита і неадекватна сволота летить в лінінград і якогось чорта заходить в чужу квартиру, як в свою, бо підійшов ключ. Там воно засинає і спить обісцяне і обригане на ліжку. Приходить господиня і знаходить в ригатні «труп», і нє, шоб викликати з псіхушки санітарів, щоб прив’язали на тиждень чорта до ліжка – вона співає йому пісню, він їй – ідилія! Приходить її хлопець Іпаліт (не ім’я, а хер зна шо) - такий самий лєнінграцкий пропойца, як той масковскій. Бачить нового хахаля, ревнує до обісцяного і напивається також. Бо шо робити з алкашом, який заліз вам в хату? Правильно – треба ревнувати до своєї дівчини. Подружки її також три спиті алкашихи, які забігають із залитими кабінами і ше хочуть гепнути. І за ту ніч в фільмі ми бачимо, як жінка розлюблює одного алкаша і закохується в другого з білою гарячкою! А той по телефону кидає свою дівчину в мацквє, бо нашо вертатися, як вже знайшов в чужі хаті таку саму дурну, як він.
Фільм дуже повчальний, де показують, що треба пити до інсульту! І бути п’яним в хлам – то нормально, як і нормально вибирати чоловіка алкаша в країні алкашів! Попробую уявити: приходжу я додому, а в мене в хаті лежить буха жінка на ліжку! Мої дії? Я би точно до ранку з нею подружився і вирішив женитися на тому перегарі. Ага! Вже! Отакому нас вчили сов’єти.
Как и все русские - алкаши и фильм по алкашей, если Любовь и голуби там аллегории, курорт, любовь приколы, то ирония про алкашню, при том в одной квартире снято....
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Моей маме 55, она такое не смотрит, я тоже, фильму 47 лет, есть миллион фильмов интереснее, чем ханыга нажрался и полетел в другой город, а там другой ханыга пришел потом. Самое красивое в этом фильме это Барбара Брыльська))
Вот на нее и будем смотреть. И на Яковлеву с Аблуловым в Чародеях.
Железный коготь• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Ирония это наследие ссср, сами понимаете да, кто сейчас это поддерживает и взращивает? Или не понимаете?
Да?
Ахеджаковой и Рязанов - враги Путина. Мягков, царствие небесное, также был против. Барбара тоже.
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Все мы разные.
Русские правонаследники ссср, откуда ракеты пуляют, если помните. У них все на этой теме замешано
Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ длямиссДавеча
Вы вообще не вникли,и фильм не смотрели. Только обосрать. Фильм о другом.
О любви,о чувствах,о случайностях в нашей жизни. Что всем нам хочется на новый год какой-то ,сказки,будь то взрослый или ребенок...
Секретница
• 30 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Хаха, классно подметили)
Ви не розумієте про що мова.
Є щось що асоціюється з дитинством, потом з юністю і тд
От цей фільм дивилися мої батьки, я виросла на ньому, і слухаючи його фоном в мене включається свято, чудо, новий рік.
Так само як є пісні які я слухала і асоціюються зі шкільними роками, з першим коханням і тд Повертають і ті часи.
Я не хочу і не буду відмовлятися від цього фільму
Анонимчик• 30 декабря 2022
Ответ длямиссДавеча
Ну да,украинцы не пьют. Не смешите.
Фиктивная• 30 декабря 2022
Девочки, тема называется Какой фильм будете смотреть?
Зачем нужно высказывать своё ’фэ’ о вкусах других? Ну что за люди у нас такие?
Ниф_ниф• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Все мы разные.
Так и не смотрю
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Так тема провокація тому по іншому ніяк .
Все просто
На-перекуре• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Правильно, можете ещё огонек включить на первом канале))))
Или в записи, старый какой то, чтоб с Кабздоном
Очень-очень• 30 декабря 2022
А у меня вопрос, а где смотреть Иронию будете?))) По телевизору запрещено,или я ошибаюсь?)))
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Інтернет велика сила
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Ну мне казалось, у нас тут современные советчицы, примерный возраст 40 лет ,плюс минус, и тут такой нафталин советский смотрят)))
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Все просто
В чем провокация? Где в старте провокативный текст?
ЖивунаБагамах• 30 декабря 2022
Фільм Дістати ножі-2,потім Цирк діСолей, потім концерт Гадюкиних.
На-перекуре• 30 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Интуиция или Дневник Бриджит Джонс
А что за интуиция первый раз слышу
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Інтернет велика сила
А чего по украинским каналам не показывают? Не знаете?))
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
У нас нет телевизора. Есть ноут и интернет.
На-перекуре• 30 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Интуиция или Дневник Бриджит Джонс
А всё, нашла. Не люблю этого актёра поэтому не смотрела)
Кокосиха• 30 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
А что за интуиция первый раз слышу
Да вы что, это же классика романтической комедии!
Фиктивная• 30 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
У нас разные советчицы. И вкусы у всех тоже разные. Тут же не спрашивали мнения о фильмах. А просто написать те, которые девочки хотят посмотреть.
ЯспАкойнаЯ• 30 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Ви коментарі читайте.
Не обов´язково писати прямо. Достатньо просто знати наслідки свого запитання
Очень-очень• 30 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви коментарі читайте.
Одна вы поняли, в чем суть
Біла пантера• 30 декабря 2022
Реальне кохання замість іроніїї вже років 10 як дивлюсь.
Потім Венздей нашумілу залишила на свята.
Ну, якщо вийде
Кокосиха• 30 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
Ой зря вы, фильм оооочень хороший. И Джон Кьюсак очень мил там.