Svitlana7• 30 декабря 2022

Цукор у випічці

Дівчата, намагаюсь не їсти цукру, але ж випічки всерівно хочеться, йдуть свята. І я тут подумала, чи можна не давати цукор у випічку взагалі? Чи потрібно ще щось в рецепті змінювати в зв´язку з цим? І взагалі, що з цього вийде? А, може, хтось може поділитись перевіреними рецептами без цукру, то взагалі б було чудово
ювента11• 31 декабря 2022
Буде бліде і непропечене без цукру.
Спечіть краще з цукром та з´їжте небагато
o.shalneva• 31 декабря 2022
Можна пісочне тісто без цукру зробити....а начинку яку можна без цукру?
Yana560• 31 декабря 2022
Во, я так делаю, сахар заменяю изюмом и тд, либо кладу чайную ложку сахара вместо стакана, конечно видон ещё тот ,но пропекается, конечно с сахаром вкуснее и лучше выходит , но мне нельзя, так сыпет лицо что одна сплошная рана получается
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляYana560
О, і в мене з шкірою таке. Спробую завтра щось спекти без цукру, як буде світло
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляo.shalneva
Яблука, сир з ізюмом, щось таке
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляювента11
Буде бліде і непропечене без цукру.
Ох, як дозволю собі небагато, то не за горами пів торта)) обожнюю солодке
o.shalneva• 31 декабря 2022
Ответ дляSvitlana7
Яблука, сир з ізюмом, щось таке
Можна по типу галети загорнути! Я робила з грушею,горіхами і готове медом полила. А можна з сиром зробити брі чи дор блю...
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляo.shalneva
Гарна ідея! І недовго морочитись. Можна дві зробити, одну для всіх солодку і для себе) дякую
Лак для ногтей• 31 декабря 2022
Автор, я уже несколько лет блины, оладьи, сырники делаю без сахара вообще. В остальную выпечку сахара добавляю меньше. Привыкла. И дочь привыкла.
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляЛак для ногтей
Я теж суттєво зменшила цукор у стравах, але от що, якщо його зовсім не давати
ginora• 31 декабря 2022
Ответ дляSvitlana7
Можно додвати цукрозамінник
Але я чесно кажучи, не розумію, навіщо воно вам.

З власного досвіду -тиждень без цукру і випічки складно, а потім нормально.
автор Svitlana7 • 31 декабря 2022
Ответ дляginora
Можно додвати цукрозамінник

Я вже пів року без цукру і хліба практично не їм, всерівно хочеться ((
ginora• 31 декабря 2022
Ответ дляSvitlana7
От хліба хочу.
Солодкого ні. Не знаю, як це працює