Глубоководная селедка• 31 декабря 2022
Сколько вы бы назначили за ночь любви с вами?
Это не любимый мужчина. Это эксперимент. Есть мужчина, я ему очень нравлюсь, он мне просто как приятель. Встречаться с ним не могу, не хочу, мы разные, он меня очень хочет. Мы решили провести такой эксперимент будто он меня " купит". Мне это щекочет нервы, ну а он очень хочет меня.
Сколько вы бы назначили за ночь с собой, объективно, без сказок. Мужчина не шейх и не айтишник.
Извините если кого-то задевает моя тема.
Alena-Helena• 31 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Зі свого досвіду скажу, один раз в житті таке було по молодості, розчарувалася у стосунках після того як мене покинув хлопець заради якого я кинула все і переїхала жити в інше місто. За один проведений разом раз він мені давав 100 дол. Тільки я закохалася в нього, а разом бути ми не могли з різних світів. Через рік нам прийшлося закінчити ці стосунки, але закінчували їх довго, це був один з кращих чоловіків в моєму житті і тут не в фінансах діло. Зараз я вже маю чоловіка, за ці відносини в минулому мені соромно. Якщо Ви розчарувалися в коханні можете спробувати, але це може закінчитися тим що закохаєтеся або привяжетеся або будете жаліти.
Так, у мене щось подібне...
Хочу у вас запитати дещо...
Напишіть у приватні повідомлення, не хочу тут...
Хочу у вас запитати дещо...
Мядуза аля моргонер• 31 декабря 2022
Ответ дляAlena-Helena
Так, у мене щось подібне...
Хочу у вас запитати дещо...
Я тут новачок можливо ви напишете мені, не розумію поки що як написати
Я такая боевая• 31 декабря 2022
Мне не щекочет нервы и не заводит мысль, что мужчина снимет меня как проститутку. Поэтому просто не согласилась бы на такое. Если вы готовы трахаться за деньги, ну узнайте какие расценки у проституток в вашем регионе, столько с мужчины и просите.
Точная копия плова• 31 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні я не можу вам написати тому, що ви під анонімом. Натисніть на мій нік в попередньому повідомленні і десь там вибирайте приватне повідомлення.
Без QR коду• 31 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви були не його рівня дівчина? Він весь такий лакшері, модний,стильний,заможний, а ви проста? З села може? Розкажіть, чому він вам був найкращий з чоловіків, а ви йому ні? Може він вам ті 100 дол давав щоб ви себе трошки привели в порядок, щоб ’підтягнулися до його світу?’, Розкажіть як воно насправді було, бо фантазія вже таке шось намалювала
Налетчица Муся• 31 декабря 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Вот я и спрашиваю: сколько? На сайте одном смотрела, индивидуалки моего возраста 1500 грн за 2 часа.
ну вот вам за 10 минут и посчитайте сколько стоите. для меня продаваться это низко.
Мядуза аля моргонер• 31 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Так я проста, але працювала на роботі що сама могла себе забезпечити, не лакшері звичайно, але могла. Я була розчарована в коханні, я не жила а існувала, одна в іншому місті переїхала заради коханого він кинув мене через два тижні зарази своєї колеги, зустрічалися перед цим 7 міс на відстані ми з одного міста, я вірила в його почуття, ну мені було 22 роки нічого ще не розуміла. Я на форумі якомусь його знайшла. Знаєте зараз в мене кращі фінансові можливості ніж тоді і скільки процедур не роби я всеодно краще виглядала тоді в 22 роки. Він був старше за мене на 8 років, дуже сподобався і я тільки тому і пішла на таке, не хотілося бути однією але і для нових стосунків була не готова. Все було класно між нами навіть доволі ніжні відносини, він багатий хлопець, тримав з батьками сімейний бізнес і був одружений з такою зі свого світу, але було видно що не кохав, те що одружений дізналася не зразу, зустрічі були завжди в готелі. Жалію тільки що мала стосунки з одруженим і що з ним все вийшло як наче за гроші, але я не відчувала себе проституткою, коли в мене виникали проблеми він мені допомагав і коли хворіла після розставання він хотів мене лікувати, хотів в цьому брати участь, ми довго не могли перестати спілкуватися в переписках, але я його відрізала коли зустріла теперішнього чоловіка.
Без QR коду• 31 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Аа, то він одружений уже був. Чого ж ви не сказали. Я не могла розуміти,в чому проблема просто стати парою, а не ото по 100 долларів
ПочтальЁнша• 31 декабря 2022
Просто нету смысла продавать себя дешево это я вам говорю как из личного опыта)
Мядуза аля моргонер• 31 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Так нажаль в реальному житті буває так як і в кіно одружуються зарази вигоди, а потім мають когось на стороні
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
12-15 лет общего режима с конфискацией.
Это Вы про брак?
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Так. А чому ніхто не запронував оті гроші задонатити на ЗСУ? Це зняло би усі перепони морального характеру.
Плету интриги• 01 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Если 4 размер и песочные часы,я бы дал баксов 300
О, я подхожу, надо подумать😜
Корсет_на_шурупах• 01 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Мне хочется это попробовать, мужчина молодой высокой симпатичный, ему 31, мне 44, почему нет? Я вне брака и отношений.
Ха, так вы ему должны платить, а не он вам
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
Это я про последствия изнасилования.
Странные у Вас фантазии. В теме об изнасиловании ничего нет.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
Странная у вас попытка манипуляции.
Секс без желания/секс.возбуждения всех сторон -- всегда изнасилование.
Без желания чего? Повышения зарплаты? Решения некоторых специфических проблем? Ребенка? Отомстить мужу за измену? Просто наставить рога, что бы хоть что то стояло?
Уточните пожалуйста.
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Уточните пожалуйста.
Через слэш я уточнила без желания чего. Прям ’предвидела’ эту попытку манипуляции)
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
Манипулируете Вы. Автор ничего про совсем уж нежелание ничего не говорила.
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Авторка ’не может и не хочет’, но хотят ее. Это не про удовольствие, даже с учётом ’пощекотать нервы’. Т.е. это не про игру двух вовлечённых людей, а про эксплуатацию.
Пс. Я вполне осознаю, что авторка по другому может воспринимать эту ситуацию, считая себя субъектом.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
Мне показалось, что Вы из тех женщин, которые в случае открытия двери перед ней мужчиной, который ей не понравился, искренне считают что это абьюз и харасмент.
В общем, девушка, людей мучают не вещи, а их представления о них.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
Вам показалось.
Тут распространено мнение, что если показалось - то это совсем не показалось.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 января 2023
Ответ дляTammy21
И что? Вы не можете устоять перед некими порядками, которые якобы заведены ’тут’, или же это не особо незаметная попытка газлайтинга?)
Удалено администрацией...