Київ... Дрони, кажуть
Julia 2020• 01 января 2023
Ответ дляladad19
❗️УВАГА…! Ще 7 шахідів заходить на Київ з півдня області. Знаходьтесь в укриттях 🙌🏻
Буде додаткова інфа, повідомимо.
Посилання на наш канал
👉
Надіслати інфу @novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Буде додаткова інфа, повідомимо.
Посилання на наш канал
👉
Надіслати інфу @novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
киев инфо пишет про 9
АнютаКлименко• 01 января 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Какой же он мерзкий этот Юра.
В начале войны с какой радостью он вещал о ’победах’ рашки. Я даже не знала, что он из Украины из Сум. Продажная тварь.
он наркоша.на метадоне торчит.жена бросила
Годину назад гепнуло раз, ще не було тривоги навіть, музика у сусідів лунає, шумно, ми не відразу зрозуміли, що бах, почали прислухатись, потім знову, як раз з родиною по телефону розмовляли, і тільки після третього баха ввімкнули тривогу. До того ж сьогодні вдень тривога застала мене на вулиці, а потім декілька бахів, не знала куди бігти, ноги тремтіли і не слухались. Якось так запам´ятаю цей день і ніч, але бажання в нас одне, щоб зникли з нашої землі, а краще згоріли до тла всі
БрЮнЕтОчКа77777• 01 января 2023
Ответ дляOlgusya
Я таких продажних ще не бачила. Цікаво, що з ними всіма буде після нашої перемоги
думаю то же, что и со Стремоусовым
БрЮнЕтОчКа77777• 01 января 2023
Ответ дляАнютаКлименко
Тогда понятно. Оно и видно, взгляд ненормальный.
АнютаКлименко• 01 января 2023
Ответ дляkoreshk9
Та не бавовна там, а просто трансформатор заглрелся, писали
нет .там прилет и есть видео.так же прилеты и пво белгород сам город.район-повреждены дома.курск -тоже видео .очень страшно.ракета свист-сняли местные.везде дома частные дома.брянская обл-разрушения жертвы.люди в подвалах.и еще районы называют местные.они ж дураки-сдают всё.все теме тут есть-я давала выше ссылку.пока это нашла.ночка перестает быть томной.