-sofi-• 01 января 2023

Всіх земляків з Новим Переможним Новим Роком!

Наша новорічна ніч ( Я не планувала зустрічати навіть. ) А потім прийшло зізнання собі
Ми святкуємо тихо. В гармонії. Стоїть ялинка, на ній 2 гірлянди, поряд санчата з солодощами і теж гірляндою огорнуті. На столі свічки горять, смачні тістечка, та інше. Повний спокій у душі. І Слава Зсу! Що у місті тиша. Є світло, тепло та їжа. Всіх з новим роком, що прийшов, визначний бо переможний! Я дуже рада, що відзначаю його у себе вдома, у Харкові, у своїй рідній квартирі. А не десь на чужині в чужому кутку. Не доведи Боже! Бажаю Всім українцям Перемоги над ссаною руснею! Здоров´я та Спокою в хаті та в нашій Україні! Всім Миру та Вдачі! З Харкова!
🇺🇦💫🇺🇦

І дуже бажаю Всім хто не дома, не в Україні, але хоче приїхати, та щось ще заважає, обов´язково повернутися додому!
Нема краще ніж вдома. Нема.
LvivLady• 01 января 2023
У нас також іграшки в темних кольорах, без квітів і гірлянди на Різдво були і сьогодні, все...
Ніякого шампано, лише чуть горілки, помолились і далі в бій ...

Be_me• 01 января 2023
Гарний у вас допис, в кожній літері чується дім, затишок і віра в нашу Перемогу.Хай так і буде!
автор -sofi- • 01 января 2023
Ответ дляLvivLady
Ми тільки печіво розвісили, імбирне чи яке..
И три іграшки
Ніякого алкоголю, чай и солодощі, слойки і тістечко картопля, дитина собі наліпила.

Діти так змінилися за цей майже рік. Дуже подорослішали.
Зайшов тікі шо до мене, каже - я штани надіну, бо новий рік вже прийшов, то стріляти можуть знов, шоб зразу в корідор побігти, та бути готовим. Вдягненим.
тіпа побажання з новим роком,але по- жорсткому.
Тож кацапи.

Дитині 10 років.
автор -sofi- • 01 января 2023
Ответ дляBe_me
Буде. Ще трошки почекати і буде.
Навіть не майте сумніву.
Леска• 01 января 2023
В нас ялинка без іграшок((( якось не було настрою прикрашати, не радує цього року ялинка(
25Lida• 01 января 2023
З Новим роком! Таким теплом і спокієм від Ваших слів! Українці неймовірні!
автор -sofi- • 01 января 2023
Ответ для25Lida
І Вас з новим роком!
Так, непереможні і незламні.
Шо чоловіки шо жінкі. І діти в нас сильні духом!
автор -sofi- • 01 января 2023
Ответ дляЛеска
Головне шо вдома!
Все заспокоїться!
25Lida• 01 января 2023
Ответ для-sofi-
І Вас з новим роком!
Так, непереможні і незламні.
Дякую!

Анна-6444• 01 января 2023
Все буде добре.Слава ЗСУ!!!