Не за Будка• 01 января 2023

Meest є комісія на доставку косметики з Європи ? І якщо замовлення 150 .

Чи є в них комісія на косметику (креми,сиворотки? І якщо замовлення 150,06 на таможні треба розтаможка чи пропустять так ?
Нагайна• 01 января 2023
Щось у вас все до купи, мухи і котлети. Що значить комісія? На викуп? У міста є тариф на доставку. Ви можете ознайомитися з правилами на сайті

автор Не за Будка • 01 января 2023
Ответ дляНагайна
Навіщо мені їх викуп ? Я сама куплю .Просто в UE є додоткова комісія при доставці косметики , пишуть 10% від інвойсу ще , цікавлюся чи нема такого в меест
navariya• 01 января 2023
Що це таке?
navariya• 01 января 2023
В Європі нараховують ПДВ.
Близько 20 -30 відсотків.
Щоб не було демпінгу.
Теоретично - це вертається на рахунок, коли виїзжаєте (крутий бізнес)
ТыЧиНеТЫ• 01 января 2023
Ответ дляНагайна
Авторша : чув дзвін, не знає, де він.
Хоть би розібралась , звідки комісія 10% у Штатах.
автор Не за Будка • 01 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Авторша : чув дзвін, не знає, де він.
Читайте хоча б питання перш ніж коментувати . ДО чого тут Штати ? Мене цікавить Європа
автор Не за Будка • 01 января 2023
Ответ дляnavariya
Що це таке?
Ukraine Express перевізник

ТыЧиНеТЫ• 01 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Ще раз повторюю.
Розберіться, звідки комісія 10% в Штатах, а тоді вже питання про Європу відпаде.

От мені цікаво, 150 євро на косметос є, а елементарні основи розуміти нє
Синди Кроуфорд• 01 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ще раз повторюю.

То вам треба розібратись, що та комісія 10% до Штатів відношення не має
Синди Кроуфорд• 01 января 2023
Ответ дляНе за Будка
В міст нема жодної додаткової комісії
автор Не за Будка • 01 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В міст нема жодної додаткової комісії
Дякую.
автор Не за Будка • 01 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ще раз повторюю.

І мені цікаво : звідки в деяких людей бажання когось вколоти чи виглядати більш розумними чи чийсь рахунок ?
Не бачу нічого критичного , якщо людина чогось не знає . Це що мені заважає працювати і отримувати дохід ?
Люди , у нас ТАКЕ робиться , може будемо добрішими один до одного :) зайдіть і допоможіть , там де це можливо і Вам будуть за це вдячні, а не витрачати свій час і ресурси ,щоб образити :)