Артура Пирожкова• 02 января 2023
Чи реально законно повернути гроші від шахраїв?
Дівчата, мирної ночі і збиття всіх мопедів виблядків.
В суботу тут писала, що через олх попапала на шахраїв, відправила в вівторок їм передоплату 700 грн на карту А банку.
Завтра робочий дент6, вот думаю.
Куди звертатися і чи є смисл?
Порадьте будь ласка, хто знає куди звертатися і чи варто тратити час.
Дитині пів року, лишнього часу нажаль не маю.
Дякую всім хто відгукнувся.
Завтра робочий дент6, вот думаю.
Куди звертатися і чи є смисл?
Дякую всім хто відгукнувся.
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Нет смысла
Тоже таке відчуття
Любвиобильный бот• 02 января 2023
Напишу одразу - немає смислу, я два рази так попала, нічого не спрацювало
Які дії
1. Заява в кіберполіцію через інтернет ( там все просто)
2. Заява в банк де була випущена картка
Мені дзвонили з районного відділу поліції три часа скривдили щоб я дала свідчення і все
Які дії
2. Заява в банк де була випущена картка
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Які дії
2. Заява в банк де була випущена картка
Які дії
2. Заява в банк де була випущена картка
Які суми були?
Любвиобильный бот• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Які суми були?
700 грн на карту и 24 000 на рахунок підприємству
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Мамочко рідненька. І що за 24000 нічого не зробили?
Я думала, що за малі суми не хочуть братися, но тут..
Вечный двигатель• 02 января 2023
Теж було, зверталася у кіберполіцію , кошти , звичайно, не повернули.
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляВечный двигатель
Яка сума була?
Любвиобильный бот• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Да не хочуть, тому що це не питання поліцейського району міста, поки я сиділа в нього в кабінеті йому три рази дзвонили - то заява на пограбування на вулиці, то крадіжка квартири, то знайшли труп і потрібно їхати. Наша ситуація вирішувалася тільки судом, так ми його виграли - але фірма одноденна, ні директора, ні грошей там нема…
Я вважаю що такими схемами мали б займатися інші органи, напевно шо вони знають як. Кіберполіція це просто смішно, всеодно працює та сама поліція якби я писала заяву у відділенні
Кы-ы-ы-ця• 02 января 2023
Я на 2000грн попала через олх. 1.5 роки пройшло, ніхто, я так розумію, нічого і не робив.
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
7000 грн - ніхто нічого не повернув
Куди зверталися?
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Куди зверталися?
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Дякую, дівчата.
Завдяки Вашим історіям зрозуміла, що це лише трата часу, і за мої 700 грн ніхто нічого робити не буде.
А щоб поїхати в поліцію, мені мінімум 150 грн на таксі (з немовлям в маршрутку не сяду) в 1 сторону.
По висновку втрачу ще додатково 300 грн.
Улучшанский-Ухудшанский• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Куди зверталися?
Кібер поліція + банк
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Кібер поліція + банк
Дякую.
Я собі сказала і зампокоїла:дякую Боже, що взяв грошима!
Колись від одної єврейки таке почула. І тепер коли десь втрачу гроші(обрахують чи підсунуть поганий товар на базарі, чи загублю випадково гроші) то так себе заспокоюю.
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляПугачиха
А как же в банках опция страхование перевода неверного?
Будьте добрі більш детально
Пугачиха• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Будьте добрі більш детально
Ну я детально уже не помню, но в некоторых банках(думаю, Ощадбанк, как всегда, мимо), ежемесячно платится комиссия за страхование переводов, но там условия изучать надо, типа, не туда отправил и в теч определённого времени, если спохватился, можешь отменить, как-то так. Или возле банкомата если не то что-то сделал.
всегдаДаДа• 02 января 2023
Нужно сразу обращаться в банк и в киберполицию (регистрировать обращени её на их сайте, ехать никуда не надо). Ваш банк обращается в тот банк, где у мошенника карта, тот банк блокирует ее. Если деньги еще не обналичены, есть шанс их вернуть. Но это надо сразу делать, такие подразделения в ьанках обычно работают круглосуточно. Еще вариант, если у вас оформлена страховка вашей карты, могу вернуть деньги, если ваш случай попадёт под страховые случаи. И нужно все проверять сто раз, сейчас очень много мошенников, а законодательство у нас хромает в этом вопросе. Этот способ мошенничества называется социальная инженерия, последние несколько лет на него бум, почитайте и будьте внимательнее.
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую, передоплата була в вівторок, а відправка мала бутм в п´ятницю.
Про факт шахрайства запідозрила в суботу, коли не побачила відправки в додатку нової пошти.
Так, тепер булу уважна. Як то кажуть, я на чужих помилках не навчилася, вчуся на своїх..
Гл. Амурная• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
ВЫ мне объясните за что ВЫ скидывали деньги на карточку, если есть бесплатная сделка через олх?
Артура Пирожкова
• 02 января 2023
Ответ дляГл. Амурная
Продавець сказав, що товар готують під замовлення.
І це логічно наче, щоб за товар під замовлення продавець брав передоплату.
Домовлялася за домашні копченості.
Продавцю також ризиковано приготувати, відпрпвити, а непорядеий покупеуь6не прийде на пошту.
Це ж не одяг, який повернувся і продавай далі.
Мясо за час катання зіпсується і продавець понесе збитки.
Тому і зрозуміла продавця чому передоплата.
Домовлялася за домашні копченості.
Кы-ы-ы-ця• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Куди зверталися?
Заяву написала в поліцію і на олх (там готова форма є у них, тільки потрібно вставити свої дані). В банк дзвонила на гарячу лінію. Але все без толку.
Гл. Амурная• 02 января 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Домовлялася за домашні копченості.
Яка Ви наївна. Тільки і можу поспівчувати.