ЛеньГуглить_правда• 02 января 2023
Ваша думка? новорічна ніч
Чоловік пішов купатись за 10хв до 12тої навмисно БО ми з дитиною включили виступ президента щоб бачити відлік , а він його не дуже любить . В висновку ми з дитино тримаючись за руки зустріли новий рік самі. Вас би це образило ?
harchushyn• 02 января 2023
Він вас не хотів образити.
Він хотів вас наштовхнути на якусь думку.
Наштовхнув?
НашлаПерепискуМужа• 02 января 2023
Ответ дляharchushyn
Він вас не хотів образити.
Наштовхнув?
На яку?
Менее Более• 02 января 2023
Автор, треба було домовлятися так, щоб зустрічати НР було приємно всім, а не лише вам.
На границе• 02 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Кто-то еще верит в значимость момента отсчета и встречи НГ?
Да
Заставляличка• 02 января 2023
Та таке.чкийсь дурачок..а не чоловік. Він часом не рак за гороскопом?
Просериарила молодость• 02 января 2023
Я хотіла.... Він теж хотів, але ваше Я важливіше, от і маєте
Зубачистка• 02 января 2023
Ответ дляНа границе
Вас только это обидело? Уверена, что у вас в семье много проблем
ГугелП@лАмался• 02 января 2023
Где вы их находите? Вчера была тема про слезы в новогоднюю ночь. Мужчина 3 года после выборов не может устроится на работу. Хто всрався? Зеленский.
А у вашего какая беда?
В гости звали?• 02 января 2023
Был у меня такой долбодятел который делал все назло, но по то его мнению он меня так ’учил’
Зубачистка• 02 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
А у вашего какая беда?
НашлаПерепискуМужа• 02 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ну не ’я’, а ’я з дитиною’, автора вже більшість. Плюс новий рік - це якісь ритуали і традиції, а для дитини ще й магія)
ЛеньГуглить_правда
• 02 января 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
от і я про те !
ТигрЛьвович• 02 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я рак. Думаю що він Водолій.
Дуже схожа поведінка на мого колишнього
Мама Карло• 02 января 2023
Хрень какая-то. Сколько вам лет? Вы хотели,чтоб и муж вас за руки тримав?
ГугелП@лАмался• 02 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Ні, він не частина мене, а окрема особистість
Это не особистість. Это здоровый лоб с манерами капризного ребенка, который не может сдержать себя, чтобы не топнуть ножкой ради того, чтобы не портить впечатления своего ребенка от праздника.
БершкомангоЗар• 02 января 2023
Мля, автор, ви того
У мене хлопці вийшли на ротацію. Вони за n-км від мене. І то, я з ними подумки на відстані зустріла новий календарний рік.
ЛеньГуглить_правда
• 02 января 2023
Ответ дляЮлияА91
Почему вы ему не сказали -«пойдешь купаться позже»
Говорила . Сказав я встигну....
ЯниЯ• 02 января 2023
А що має робити людина, яка не хоче бачити вітання президента? Тримати за ручку жінку і блювати в шампанське?
палка-копалка• 02 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А причем тут значимость? Я НГ лет 10 не встречала, а в этом году пришлось) ну так мне хотелось традиционного отсчёта, чтоб придать хоть какой-то смысл тому, что я не сплю)