ЛеньГуглить_правда• 02 января 2023

Ваша думка? новорічна ніч

Чоловік пішов купатись за 10хв до 12тої навмисно БО ми з дитиною включили виступ президента щоб бачити відлік , а він його не дуже любить . В висновку ми з дитино тримаючись за руки зустріли новий рік самі. Вас би це образило ?
Менее Более• 02 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Нет, не так. Половина женщин считает, что можно не устраивать цирк из-за ерунды. Можно не портить ребенку праздник. Если ты, конечно, сам не ребенок.
Правильно. Можна було просто виключити телек.
Бутылка с банками• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Нащо? Дитина і жінка хочуть подивитися. Думка невихованої мотні важливіша?
Оч@ров@Шк@• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорила . Сказав я встигну....
Прям как мой бывший муж) Тоже везде с ним опаздывала. А я ненавижу опаздывать. Так и получалось, что я и двоих маленьких детей и себя соберу, а он надеть на себя приготовленное не успевает. И тоже всегда говорил, что успеет...
Сірничок• 02 января 2023
Нет не обидело бы. Почему ваш муж должен слушать президента, если он ему не нравится? Я тоже его не слушала. Хорошо, что от меня этого никто и не ожидал )
Телефон Рубика• 02 января 2023
Мой муж не хотел слушать президента, поэтому смотрел то, что ему хотелось. Я смотрела выступление на тел. Сын был рядом, дочка рисовала у себя в комнате. В полночь поздравили друг друга. Мы рядом, мы вместе, и не обязательно держаться за руки.
Что за культ встречи под отсчёт часов? В моем детстве тоже все ждали этого момента и после полуночи набрасывались на еду.
Попижёновна• 02 января 2023
Нащо зустрічати новий рік тримаючись за руки?
Не подобається йому президент, не дивиться. Які проблеми, чи повинен заради чогось силити себе?
А якщо б в нього срачка почалася ви б також ображались?
Ви, автор, мозгоклюй мені здається
Мама Карло• 02 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
У дочки 15 лет слезы текли, а она в таком ершистом возрасте сейчас. Душа она или есть или нет. А тем более в нашей ситуации. Странный муж, да и жена хотела только часы смотреть, я так поняла
А что,всем надо промову слухать? Ниче,что многие пережили это все наяву,а не в телевизоре?
Дайте подуться• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорила . Сказав я встигну....
Тін не купатися ходив, ви ж розумієте?
А комусь писати, дзвонити рівно о 12.00. у вас серйозні проблеми в сім´ї
Мама Карло• 02 января 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У мене так само, автор. Але ми розлучаємось. На фоні цього в тому числі. Він не патріот, остиджується.
Так ви замість нього ідіть воюйте. І в горі,і в радості... якщо чоловік не може...
Матраскин Брат• 02 января 2023
На телефоне отсчёт нельзя было поставить?
АяВсёЗнаю• 02 января 2023
Ответ дляНа границе
Вас только это обидело? Уверена, что у вас в семье много проблем
100%
Чумачечая Весна• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
от і я про те !
Тобто думка чоловіка взагалі не враховується?
Чижик Пижик• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
Я за. І як треба піду, не сумнівайтеся. Тільки дитя ні на кого залишити..
Чижик Пижик• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
На боягуза не залишу точно, толку.
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Мля, автор, ви того
У мене хлопці вийшли на ротацію. Вони за n-км від мене. І то, я з ними подумки на відстані зустріла новий календарний рік.
А їй подумки з чоловіком у душі?
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляЯниЯ
А що має робити людина, яка не хоче бачити вітання президента? Тримати за ручку жінку і блювати в шампанське?
Запропонувати дитині інший варіант відліку часу.
Бутылка Кифира• 02 января 2023
Ответ дляSo_so
Представила. Я бы решила, что у мужа стартовало псих заболевание. Другого объяснения в своей ситуации не вижу, в Вашей - думаю, Вы и так знаете что к чему.
Мм, а почему? Просто интересно)
Мы вообще нг значения не придаем, не отмечаем, за руки не держимся в 0.00))) Это у нас псих. заболевание?))
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Цікавезна тема. Половина жінок вважає, що існує лише два види думок: її і неправильна :))) сподіваюся, чоловіки їм дістаються такі самі.
А у чоловіків - моя і ображатись як дитина? Запропонувати компроміс ні? Ну да, не чоловіча це справа, нехай жінка вгадає, що ображає обіжульку, придумає компроміс, а може й не один і тоді страдашка можливо на щось погодиться. Добре, що мій чоловік не такий інфантіл і якщо мій варіант не влаштовує, пропонує свій, а не дує губки і не влаштовує демонстрацій.
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ длявре_Динка
А ви з чоловіком про зось домовлялися чи просто думали що він зробить так як ви собі намріяли? Бо як показує практика дюди один в одного в голові не сидять і нн всіють читати думки. А якщо у вас не прийнято святкувати разом, чи може щось не так у стосунках, то всяке може бути. Тут треба нн ображатися, а спілкуватися, дізнаватися мотиви, причини, і разом працювати над ними, якщо хочете якогось результату, без діалогу нічого не буде, як і без подальшої роботи

Я одна в цьому році від промови ледь не навзрид ридала? Вже будо не до курантів від слова зовсім. Голова розболілась, трохи посиділа для пристойності і пішла до кота, добре що з собою забрали, бо вночі було голосно, був би наляканий без мене.
І я ридала.
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Ну да - або як хоче обіжулька, або ніяк..
So_so• 02 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Мм, а почему? Просто интересно)
Я о своей семье, а не о Вашей.
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Муж не мог этого сделать?
Матраскин Брат• 02 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Муж не мог этого сделать?
У них с коммуникацией сложно, наверное
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Мм, а почему? Просто интересно)
А дочого ви? Очевидно - в родини була традиція, яку один із них порушив. Не запропонував альтернативу, а просто проігнорив. Може у вас иралиція в прорубу у північ лізти, то хто не лізе всі хворі?
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
У них с коммуникацией сложно, наверное
Похоже.
Срочнокпсихологу• 02 января 2023
Дурачок какой-то
Срочнокпсихологу• 02 января 2023
Даже,если ему Зеленский не нравиться,мог бы потерпеть рали момента быть рядом с семьей и встретитт первые секунды вместе.
Я думаю это его не первые выходки такие и неуважение к семье
Срочнокпсихологу• 02 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Кто-то еще верит в значимость момента отсчета и встречи НГ?
Да, когда есть дети-это волнительно. Будем с мужем с мудем на старости в двоем навряд булем так ждать курантов
Срочнокпсихологу• 02 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я рак. Думаю що він Водолій.
Дуже схожа поведінка на мого колишнього
Прикольный диалог. Я тоже про рака
Срочнокпсихологу• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорила . Сказав я встигну....
Мля, а раньше найти времени купаться не мог.
Знак зодиака теперь интересен.
Многие предположили, что рак