ЛеньГуглить_правда• 02 января 2023
Ваша думка? новорічна ніч
Чоловік пішов купатись за 10хв до 12тої навмисно БО ми з дитиною включили виступ президента щоб бачити відлік , а він його не дуже любить . В висновку ми з дитино тримаючись за руки зустріли новий рік самі. Вас би це образило ?
Улыбчик• 02 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Ні, він не частина мене, а окрема особистість
А зачем вы живете вместе? Семейная жизнь-это, в том числе какие-то общие традиции, интересы, уважение желаний. Если не хочет слушать, можно ртом сказать, а не устраивать показательные обижульки.
Липка-прилипка• 02 января 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На дурачков не обижаются)
Так, может, муж и не обиделся.
karpenko73• 02 января 2023
Ответ дляtarveldy
Моя думка... Це ефективна робота пропаганди по розділу суспільства, яка працює з 19 року
не поклонник президента, но мне кажется история придумана
не нравится, можно просто не слушать
ну, или муж инфантил какой то капризный
не нравится, можно просто не слушать
ну, или муж инфантил какой то капризный
На морозе• 02 января 2023
Ответ дляЯниЯ
А що має робити людина, яка не хоче бачити вітання президента? Тримати за ручку жінку і блювати в шампанське?
Ой бл...я ніжний який. В телефоні щось подивитись можна, а не влаштовувати цирк.
Папина дочка• 02 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Где вы их находите? Вчера была тема про слезы в новогоднюю ночь. Мужчина 3 года после выборов не может устроится на работу. Хто всрався? Зеленский.
А у вашего какая беда?
Дайте ссылку
Жерица ночи• 02 января 2023
Ответ дляharchushyn
Він вас не хотів образити.
Він хотів вас наштовхнути на якусь думку.
Наштовхнув?
Та прям, не хотів образити
Хотів і образив.
І на думку наштовхнув
Хотів і образив.
І на думку наштовхнув
ГугелП@лАмался• 02 января 2023
Ответ дляПапина дочка
Дайте ссылку
Мечты сбываются• 02 января 2023
Ответ дляЮлияА91
Пусть это будет самая большая неприятность в жизни)))
Ну как сказать.
Менее Более• 02 января 2023
Цікавезна тема. Половина жінок вважає, що існує лише два види думок: її і неправильна :))) сподіваюся, чоловіки їм дістаються такі самі.
Заставляличка• 02 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я рак. Думаю що він Водолій.
Дуже схожа поведінка на мого колишнього
В мене 2 кавалери раки 49 р і 44 р. Якісь дурні. Як діти. Той що 49 р. Таке меле.. він закохався і гврше 15 р.юнака. на це дивлюсь і думаю..якісь серенади пише посеред ночі..ну таке. Емоції впепед розуму йдуть.
А ви з чоловіком про зось домовлялися чи просто думали що він зробить так як ви собі намріяли? Бо як показує практика дюди один в одного в голові не сидять і нн всіють читати думки. А якщо у вас не прийнято святкувати разом, чи може щось не так у стосунках, то всяке може бути. Тут треба нн ображатися, а спілкуватися, дізнаватися мотиви, причини, і разом працювати над ними, якщо хочете якогось результату, без діалогу нічого не буде, як і без подальшої роботи
Я одна в цьому році від промови ледь не навзрид ридала? Вже будо не до курантів від слова зовсім. Голова розболілась, трохи посиділа для пристойності і пішла до кота, добре що з собою забрали, бо вночі було голосно, був би наляканий без мене.
Ответ дляkarpenko73
не нравится, можно просто не слушать
ну, или муж инфантил какой то капризный
не нравится, можно просто не слушать
ну, или муж инфантил какой то капризный
Ну це теж частина пропаганди
В таких ситуаціях не треба розуміти текст, а треба розуміти результат, результат - розділення на хорошох-поганих, розумних-дурних, і моє улюблене інтелегенції і бидла
Кому потрібен розділ суспільства зараз? От і робіть висновки
Непонятно• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорила . Сказав я встигну....
Та ви там ше всі не виросли
Мечты сбываются• 02 января 2023
Ответ длявре_Динка
У дочки 15 лет слезы текли, а она в таком ершистом возрасте сейчас. Душа она или есть или нет. А тем более в нашей ситуации. Странный муж, да и жена хотела только часы смотреть, я так поняла
Заставляличка• 02 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я рак. Думаю що він Водолій.
Дуже схожа поведінка на мого колишнього
Водолій був мій чоловік бувший.. ну таке. Хто зна
ГугелП@лАмался• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Нет, не так. Половина женщин считает, что можно не устраивать цирк из-за ерунды. Можно не портить ребенку праздник. Если ты, конечно, сам не ребенок.
Не против• 02 января 2023
Ответ дляНа морозе
автор всеравно будет не довольна,это ж понятно)
Зілля до весілля• 02 января 2023
Ответ дляtarveldy
Ну це теж частина пропаганди
Тоже за выехавших и нет, за тех кто ходит в убежище и нет. И друг с другом умело лбами сталкивают, что бы искали врага не там, где он есть на самом деле
Пластилин_Колец• 02 января 2023
тримаючись за руки?
а як би чоловік був вдома тримались би ’по колу’... красиво
Чижик Пижик• 02 января 2023
У мене так само, автор. Але ми розлучаємось. На фоні цього в тому числі. Він не патріот, остиджується.
Бабка_в_кедах• 02 января 2023
вы бы уже все там, ради праздника и вашего ребенка, поумерили свой пыл.
если вы друг друга не жалеете,то чего ждать от врагов?
слово компромисс вам неизвестно,не?
Чижик Пижик• 02 января 2023
А свеки, доречі, в Німеччині, з Дон обл, і Слава Богу, що далеко. Ще ті рашисти.