ЛеньГуглить_правда• 02 января 2023
Ваша думка? новорічна ніч
Чоловік пішов купатись за 10хв до 12тої навмисно БО ми з дитиною включили виступ президента щоб бачити відлік , а він його не дуже любить . В висновку ми з дитино тримаючись за руки зустріли новий рік самі. Вас би це образило ?
Ответ дляЗілля до весілля
Тоже за выехавших и нет, за тех кто ходит в убежище и нет. И друг с другом умело лбами сталкивают, что бы искали врага не там, где он есть на самом деле
Ага, оце і бісить
Залазе в тему бєлочка, і пішло поїхало
В українській культурі їх називають злиднями ще)))
Залазе в тему бєлочка, і пішло поїхало
Леди Репях• 02 января 2023
Ответ дляНа морозе
Ой бл...я ніжний який. В телефоні щось подивитись можна, а не влаштовувати цирк.
Так ему бы пришлось слушать. А он не хотел слушать. Имеет право😛
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Автор, треба було домовлятися так, щоб зустрічати НР було приємно всім, а не лише вам.
Святкувати порізно ?🤣
Бутылка Кифира• 02 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
А дочого ви? Очевидно - в родини була традиція, яку один із них порушив. Не запропонував альтернативу, а просто проігнорив. Може у вас иралиція в прорубу у північ лізти, то хто не лізе всі хворі?
Ага, понятно. Традиция.
Но при чем тут псих. заболевание?)
Он же явно озвучил, что не хочет слушать Зеленского. Его проигнорили, Зеленского включили. Ему было неприятно, ушел в ванную. Что в этом странного? Ну кроме неуважения в семье...
Но при чем тут псих. заболевание?)
Забагаловка• 02 января 2023
Ответ дляЯниЯ
А що має робити людина, яка не хоче бачити вітання президента? Тримати за ручку жінку і блювати в шампанське?
У Порадницю втикати, беруші у вуха.
Менее Более• 02 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Святкувати порізно ?🤣
Домовлятися у моїй уяві означає шукати компроміси. До речі, святкувати порізно такий самий допустимий варіант, як і інші, якщо він обох влаштовує.
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Ага, понятно. Традиция.
Но при чем тут псих. заболевание?)
Запропонувати альтернативу ні - або виключи, або обіжулька піде митися. Цікаво, що йому завадило раніже помитись?
Менее Более• 02 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Нащо? Дитина і жінка хочуть подивитися. Думка невихованої мотні важливіша?
Ви вірите, що дитина так хотіла слухати президента?
Наприклад, коли мої діти і чоловік хочуть дивитися футбол, то вони не змушують дивитися мене, я можу спокійно піти в душ без всякого осуду :)
Бутылка с банками• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Вірю, бо для багатьох родин це як новорічний ритуал, промова, годинник, справа не у президенті.
Менее Более• 02 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
А чоловік в родину не входить? У нього це явно не ритуал.
Бутылка с банками• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Ну не явно. Значить раніше він теж дивився, справа лише в тому, що він ’не любить президента’, ну вибачте, всі не можуть любити президентів.
Менее Более• 02 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Вибачте, не всі мають дивитися президентів. Це діло добровільне в нормальних сім´ях.
Бутылка Кифира• 02 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Может быть и так, и этак - по разному. Может он обижулька, а может там жена диктатор и его все достало. Меня просто удивили слова о псих. расстройстве, при чем тут это вообще? Как будто он пошел с балкона прыгать, а не в ванную мыться)))
Бутылка с банками• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Ну то чого він не сказав чітко, а пошлангував тіпа я встигну купнутися, на нього ж чекали. Можна було сказати прямо щоб дивилися без нього та й по тому.
Айфон-e81c• 02 января 2023
Ответ дляМенее Более
Нафіг його взагалі відмічати,зустрічати/святкувати щей у такий час
Чим тільки люди не страждають
Айфон-e81c• 02 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Сколько лет вашему мужу, что он ещё из детских ’обижулек’ не вырос?
А автор з шаблонів щодо ’нового року’ ще не виросла?
Айфон-e81c• 02 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорила . Сказав я встигну....
Все все пропало

Айфон-e81c• 02 января 2023
Ответ дляпалка-копалка
А причем тут значимость? Я НГ лет 10 не встречала, а в этом году пришлось) ну так мне хотелось традиционного отсчёта, чтоб придать хоть какой-то смысл тому, что я не сплю)
Ви скоріше не спали через тривогу
палка-копалка• 02 января 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Ви скоріше не спали через тривогу
Не, пригласили. И по определённым причинам я приняла приглашение. И коль уж я не сплю и встречаю новый год, то мне, пожалуйста, с речью президента и отсчётом секундной стрелки, не иначе

палка-копалка• 02 января 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Чим тільки люди не страждають
А ви чого так страждаєте тут? Вас змушують і нав‘язують?
Щедрик• 02 января 2023
Ответ дляСірничок
Нет не обидело бы. Почему ваш муж должен слушать президента, если он ему не нравится? Я тоже его не слушала. Хорошо, что от меня этого никто и не ожидал )
У нас нет телека, мы тоже не слушали выступление, хотя могли в нете найти и включить
Вчера читала тему про выступление президента, все прослезились, настроение упало и тут же после курантов продолжили выступлением вечернего квартала, хи-хи ха-ха, капец это ж контраст какой, на психику давит
Хорошо, что мы смотрели то что хотели и не хватало ссориться с самыми близкими из-за непонятно чего
Барабан для взрослых• 02 января 2023
Ответ дляЩедрик
Квартал был до речи. После была говорильня.