ГЛЮкоза• 02 января 2023

ахатина впала у сплячку - не ломає плівку та не виходить

Азартна через низьку температуру в в певний період без опалення впала у сплячку, закрилась дуже твердою плівкою
Мочила теплою водою, під душем купала теплим декілька разів, зараз стоїть в теплому місці - але не ломає плівку та не виповзає:(
Можливо, можна якось механічно прибрати плівку? Або якось по іншому її розбудити?
ЯниЯ• 02 января 2023
Може вона вже... того?
Мурзилка• 02 января 2023
У мене були не ахатини, а звичайні равлики, то коли закривалися, я довго тримала під теплою водою проточною і вони вилазили. А якщо не вилазить, то може і вмерла, тоді через якийсь час витече звідти рідина вонюча і залишиться порожня ракушка
eva7786• 02 января 2023
Спробуйте зламати плівку, вона або жива і вилізе, або вже все. Коли помирає залазе глибоко в раковину, у мене так закрилась на довго і вже пізно було ковирять.
Я такое• 02 января 2023
а зачем их будить? пусть бы спали какое-то время, нет? далека от улиток, но интересно
мимАпроходила• 02 января 2023
Помийте в теплій воді та залиште трішки поповзати у ванній.
termosa.ua• 02 января 2023
віддам маленьких ахатінів в добрі руки. тільки м.Вінниця
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2023
В теплую воду ее. И пленку сломать.
Если выползет - дайте теплого молока немного.