НеКонец-Света• 02 января 2023

Хто буде худнути після новорічних свят?

Результат:
вже голосів: 153
112 (73.2%) Буду худнути
13 (8.5%) І так красива, струнка
12 (7.84%) Не буду
10 (6.54%) Їжа, солоденьке це все моє
6 (3.92%) І повненькою добре
все по ГОСТу!• 02 января 2023
Я) наела и напила 4 кг
Bonya_A• 02 января 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я) наела и напила 4 кг
Це за 2 дні?
navariya• 02 января 2023
Спочатку, треба згадати, коли об´ідались?
Чи це останній Новий Рік?
Тоскующая• 02 января 2023
Я вже почала, день другий. Як то кажуть, перший крок до схуднення зроблений - я потовстіла)). Зараз 90 кг, ціль -30 за півроку.
все по ГОСТу!• 02 января 2023
Ответ дляBonya_A
Це за 2 дні?
Не, начиная с 25 декабря у нас каждый день гуляния
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Прям как я,правда -30 это перебор.Я себе поставила цель максимум -2,5 кг в месяц + спорт,чтоб морда лица не поплыла.
Асталависта бэйби• 02 января 2023
Цель - еще -5 кг.А можно и -8.
Кашка-маняшка• 02 января 2023
В мене не було новорічного зажору, в мене була мівіна і консерва, не через брак грошей))
Але зайві 5 кг і без зажору мені муляють(((
КартаБезКомиссий• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
как худеете?
Я начала сегодня с завтрака.
Смузи пол огурца, половина авокадо, 50 гр шпината, пол лимона, семена льна, семечки, стакан водыб имбирь.

Завтрак растянулся на два часа. Смесь не хотела внутрь))
starlink• 02 января 2023
Я до апреля 10 скинуть хочу)
Жена сына• 02 января 2023
Буду бо потрібно) зі святами це не пов´язано)
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Я швидко худну, на 1500 ккал за місяць -8 кг легко сходить.
Асталависта бэйби• 02 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
А через що?
ПоэтеСССа• 02 января 2023
Новорічні свята закінчились. На Різдво і новий рік я їла солоденьке, тож +2кг. Не відкладайте за завтра те, що можна зробити сьогодні.
Трынди-брынди• 02 января 2023
Чоловік мій
А я вже після вагітності буду худнути, зараз тільки росту
Асталависта бэйби• 02 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
как худеете?
Я начала сегодня с завтрака.

Я так давилась омлетом утром и курицей в обед,когда начинала.
пу_пугренчик• 02 января 2023
І я. Вже сьогодні почала, без сніданку, на обід салат овочевий. Але я не на свята погладшала, ще до них. До речі на новий рік не їла багато. Ми в іншій країні, тому хотілося все спробувати, от і наїла. Тепер вже все, беру себе в руки.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
как худеете?
Я начала сегодня с завтрака.

Рахую калорії через Фат Сикрет (1500 - 1600 в день), після 18:00 ротик на замок, 10000 кроків щодня і 30 хвилин гімнастика. Як скину кг 15 - то додам спортзал чи басейн, бо зараз боюсь що сустави повилітають від групових занять.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляstarlink
Я до апреля 10 скинуть хочу)
У Вас все вийде!
Кашка-маняшка• 02 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А через що?
Хвора з температурою гівняшкою лежала ще з 30 числа, в магазин би не пішла, слабка була і сил ні на що не було просто
starlink• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
У Вас все вийде!
Очень надеюсь)
Так люблю кушать и сложно держать себя)
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Тю,а я на 1350-1400.8 в месяц это жесть,пожалейте организм.У меня год назад на ковиде было -4 в неделю,это пиндос был.Еле спасла лицо.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Так, морда лиця - це теж проблема. Думаю, може придбати якийсь масажер.
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
У меня косметика вся профка + йога + массаж морды лица раз в неделю.
Кошка Мурка• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Вибачте але мінус 30 кг то вам треба їсти тільки воду і все.
Нащо ви ставите такі задачі?
Просто приберіть цукор і мучне з раціону. Ну і кількість їжі не тазік а блюдце.
Цілком можливо що скорочення об´єму кількості їжі допоможе вам скинути 10 кг.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляstarlink
Очень надеюсь)
Так люблю кушать и сложно держать себя)
Головне - протриматися перший тиждень, тоді психологічно легше, організм звикає до режиму.
Трактор Вика• 02 января 2023
Не худну, навпаки набрала б ще 3-4 кг.
Чебуравлик• 02 января 2023
Не вижу смысла издеваться над собой до окончания войны. И так проблем в жизни хватает.
МДТ• 02 января 2023
В мене немає аж такої зайвої ваги, мене 63 кг. Може б спорт і не був би зайвим, але я не хочу. Після екстремального схуднення з початком війни, я все своє зайве лєєю і балую. Хай буде.
Дівчина_загляденіе• 02 января 2023
Да, доела тортик, купила кефир, больше не могу есть. На диету конечно не сяду, но питание буду контролировать, надоело заедать стресс и панику.