НеКонец-Света• 02 января 2023
Хто буде худнути після новорічних свят?
Результат:
вже голосів:
112 (73.2%)
Буду худнути
13 (8.5%)
І так красива, струнка
12 (7.84%)
Не буду
10 (6.54%)
Їжа, солоденьке це все моє
6 (3.92%)
І повненькою добре
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вибачте але мінус 30 кг то вам треба їсти тільки воду і все.
Нащо ви ставите такі задачі?
Просто приберіть цукор і мучне з раціону. Ну і кількість їжі не тазік а блюдце.
Цілком можливо що скорочення об´єму кількості їжі допоможе вам скинути 10 кг.
Нащо ви ставите такі задачі?
Ну, я ж не за місяць 30 планую скинути, а за півроку. А це по 5 кг на місяць, наче і не багато. Я 10 років назад скинула 25 кг з 80 до 55 за півроку, і тримала вагу більше 8 років (слідкувала за харчуванням + спорт). А 2 роки назад життя пішло шкереберть, я на себе забила, втіху знайшла в їжі. Тепер схожа на стару товсту кошолку(( Все, беру себе в руки, мені тільки 41 рік, ще можна і треба добре виглядати.
Брехушка• 02 января 2023
Я наела 10 лишних кг с ноября
После 10 января хочу на диету
Есть мясо , орехи , рыбу , овощи , фрукты , пить растительные масла
Без сладкого , вредного и выпечки
В прошлый раз за месяц похудела на 8 кг на такой диете , но шоколад все равно ела, сейчас хочу без него
После 10 января хочу на диету
Без сладкого , вредного и выпечки
Пьера Безухова• 02 января 2023
Я хочу -5. Но не делаю для этого ни-че-го. Нет мотивации, кроме хочу. Весной буду больше ходить))
Вечный двигатель• 02 января 2023
Ответ дляБрехушка
Не брешу)
Честно +10 кг
У меня так же, только с начала войны, очень мало двигаюсь.
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляБрехушка
Я наела 10 лишних кг с ноября
После 10 января хочу на диету
Без сладкого , вредного и выпечки
После 10 января хочу на диету
Без сладкого , вредного и выпечки
А как вам так удалось за 2 месяца так набрать?
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Это вам так кажется,что -30 за 6 месяцев это норм.Это овердофига для организма за такой короткий срок.
Белочкой зови• 02 января 2023
Ответ дляkanni
К весне 3 кг хочу сбросить. Вроде и немного, но из-за стресса мне сложно отказаться от сладкого, теряю контроль, если сладкое в доступе
І мені 3, ну може 5-ть.
До солодкого я рівно дихаю, та м´ясо, гостре, солене, трохи пива, вина іііііі
І зимою чомусь займатись не можу. Займаюсь з резинками, тоді та сама вага, та вигляд інший.
Але мій живіт - резинки не забирають, тільки харчування.
Ось тих прям зайвих 2 кг- це живіт, боки і спина
Асталависта бэйби• 02 января 2023
Ответ дляМДТ
В мене немає аж такої зайвої ваги, мене 63 кг. Може б спорт і не був би зайвим, але я не хочу. Після екстремального схуднення з початком війни, я все своє зайве лєєю і балую. Хай буде.
Какой у вас размер одежды?
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Так,а у меня идея.Давайте 1 числа каждого месяца писать,как успехи?Всё-равно под анонимами.Правда,я всё-равно придерживаюсь мнения,что не больше 3 в месяц.Но я с вами
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляparele
С весом все в порядке, сейчас другая цель. Хочу кубики на животе, как в молодости, а то не нравится мне то, что сейчас)) Поставила себе срок полгода, вчера начала качать.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Думаєте? А скільки тоді ставити ціль? По 3 кг скидати на місяць буде нормально?
Тут как тут• 02 января 2023
буду худеть, лишних кг 5, хожу в зал, мышцы растут, но питание беспорядочное, от этого жирок(
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
Максимум 3,чтобы без ущерба без здоровья.Надо ж с умом.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Давайте. Будемо 1-го числа відкривати тему ’Похудалочка’ (майже як ’Хвилювалочка’
, і звітувати)
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Так, Ви праві. Дякую за пораду
Анка-пулемётчица• 02 января 2023
Ответ дляТоскующая
, і звітувати)
Окдоговорились
Море_море_я_скучаю• 02 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
как худеете?
Я начала сегодня с завтрака.
Смузи пол огурца, половина авокадо, 50 гр шпината, пол лимона, семена льна, семечки, стакан водыб имбирь.
Завтрак растянулся на два часа. Смесь не хотела внутрь))
Я начала сегодня с завтрака.
І як ви худнути збираєтесь, якщо готуєте таке, що не лізе?)
Раз одела не бу• 02 января 2023
В мене нема поняття худнути , я змінюю своє харчування , і худну на очах.
І я реально не могла зрозуміти , як люди наїлають попи , шириною матр.
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляsobacura
Я від сьогодні каву без цукру п*ю ) тобто я вже почала )
А я додаю 1 чайну ложку сиропу агави)
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляparele
Скажіть, будь ласка, Ви дотримуєтесь правильного харчування, чи від природи стрункі? Я бачила Ваші фото, гарно виглядаєте!
Тоскующая• 02 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Дівчата, хто худне який раціон у Вас?
Основні продукти: овочі, риба, м´ясо птиці, яйця, сир кисломолочний, морепродукти, супи (овочеві в основному, без картоплі), гриби, хліб цільнозерновий або діабетичний (рідко). Із круп - гречана та овсяна (не пластівці), ячнева через день і тільки на сніданок. Замість цукру - сироп агави (в каву).
Ответ дляТоскующая
Спасибо))
Не всегда. Два раза уже худела. Первый раз в 44 года на 10 кг, второй в 49 на 7. Держу себя в руках, плюс физическая активность.