Сфера влияния• 02 января 2023

Дайте пораду, як забути коханця?

Добрий вечір. На душі так тошно , що не описати. 2 роки були відносини. Він одружений. Розлучатися не збирається. Я вільна. Хочу сім’ю. Нормальні здорові відносини. Не витримала новорічних свят( бо він з дружиною) і поставила крапку. Знаю буде ломка. Як її пережити?
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Нормальні і здорові відносини - це не про жонатого. Це моя мрія зустріти вільного чоловіка.
Все у вас буде. Відганяйте жонатих подалі)))
АБВГДейка• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Мені подруга радить і далі з ним тусіть , наслаждаться і жити на повну. Брати від життя все. Допомогу брати від нього.
Але я не можу. Мені болить. За 2 роки я виснажилась. Хочу тиші і покою. Як пенсіонерка. Лежати і щоб ніхто не трогав. Дожилась
Неаа, не сможете так. Подруга хороший совет дала, но он не для вас уже.
Крапипопка• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Такие отношения изматывают и опустошают , за минуты, часы сладости потом дни страданий , терзаний .Я тоже была устала от таких отношений , хотелось спокойствия , сейчас понимаю , что больше таких качелей не хочу , слишком много энергии и здоровья отдаёшь , а сама опустошается .
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Він сказав що у мене комплекс. Що ревную його. Що сприймаю боляче його з жінкою , їх свята. Їх гульню. Компанії. Сказав головне не заміжньою жінкою бути, а коханою. І не важно що ми прокидаємся окремо. Що в мене дурна ідея хотіти мати свого чоловіка.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Поки Ви будете тратити свою енергію на його сім´ю, нічого толкового у Вас не вийде. Погана порада від подруги.
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ні. Не зможу.
А вона б змогла. Заміжня. Може мати таких случайних і не одного. Щоб не скучно. Я так не можу.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Гггг
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Ні. Не зможу.
От знаєте, аж захотілося спитати, чи не заміжня Ваша подруга))
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляКрапипопка
100 відсотків ви праві.
Я теж хочу вийти з цього стану. Почати жити нормально.
Крапипопка• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
У них что у всех стандартный набор предложений ,, мне стало смешно . Мне тоже говорил , что штамп в паспорте роли не играет, и что что он с ней живёт , а любит то он меня .
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Заміжня. Багато енергії. Дівати нікуди.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
100 відсотків ви праві.
Так Ви вже вийшли! Подякуйте собі за приємні моменти, і наважтеся для себе вирішити-що ’курортний ооман’ закінчився, пора отримувати задоволення на повну, але не з цим чудіком.
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Маніпулятор. Не здавайтеся. Ось побачите, що буде гарна людина вам і мені)) Я ось цього жонатика доб´ю, і кину всіх нафіг. Хочу щоб тільки мій був.
Я тримаю себе в руках, і собі слово дала, що ніколи одруженного не буде більше. Тільки мій, єдиний.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Заміжня. Багато енергії. Дівати нікуди.
Вам також немає куди свою дівати, зв´язок з жонатим, який не піде з сім´ї тяне Вашу енергію в свою родину
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Вийшла. Але знаю що він буде нити, плакати, на жалость давити.
Заблокувати я не можу. Тому що прийдеться розблоковувати. Іноді працюємо разом. Він підрядник , я замовник.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Так будьте друзями! Шо заважає? Навіщо сваритися?
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Виходить що так. Він зі мною нагріється, награється. І щасливий йде додому. Його люблять. Чим не щастє. А я ночами не сплю, що і Таблетки не завжди допомогають.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
О, то Ви адекватна!) Є шанс на щасття))) Але, ну правда-цей точно не Ваше щастя, пєчаль одна..
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Хай Бог милує, як ви страждаєте за нього. Думайье про нього вже правду, може це допоможе. Що він не гарна людина не до вас, ні до дружини. Дружину береже, вас скриває. То до вас ще гірше ставиться.
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Я вже адекватна. Пережила за 2 роки такі душевні муки , що ворогу не побажаю.
Зараз одне бажання. Навіть не зустріти вільного. А одне єдине бажання - стати прєжньою , яка була раніше. Веселою. Щасливою. І викинути його з душі і голови.
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Це ви таку собі пораду дали. Автору буде боліте ще більше згодом.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Сприймайте цей досвід, як хворобу. Пора виліковуватися.
Ну Ви що? Свої найкращі роки хочете потратити на обслуговування душевного спокою чужої сім´ї???
Крапипопка• 02 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Невозможно после такого остаться друзьями , мне легче , мы уже не работаем вместе и живём в разных городах . Не представляю , если бы я его видела и еще с женой . Хорошо , что не вижу .
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мені ця порада собі не потрібна, я не претендую на шлюб з одруженими чоловіками
Меряю от 0• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Вы осознаете, что он Вас либо дурой считает, либо полностью игнорит Вашу систему ценностей?
Заводите еще мужика и тусите с ним все праздники))) Будет у Вас мужчина-праздник и ото чудо Ваше - мужчина-душевная боль.
Радостина• 02 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
Точно)
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляРадостина
Не собі))) то так кажуть, вираз такий ’ така собі порада’)))))
автор Сфера влияния • 02 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви знаєте, мені іноді здається, що якби я його не бачила, не чула, він не розказував як мене любить ….. я б швидше прийшла до тями.
Крапипопка• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
Чтобы успокоиться , не думать , нужно полностью прекратить общение с ним , да будет больно , будет ломка , но нужно перетерпеть , а так еще долго будет тянутся эта волынка .
Сколько_мне_лет?• 02 января 2023
Ответ дляСфера влияния
То не бачте та не чуйте. Блоконули всюди. Є можливість відпустку взяти? Щоб не зміг знати, де ви? Перший крок, це блокувати, я так роблю завжди. Допомагає 100%.