Госпожа_тамагочи• 02 января 2023
Панорамний знімок покаже, чи треба виривати зуб?
Ненька наша• 02 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
А чим звичайний знімок не підходить?
не завжди точний
Леди_в_ночи• 02 января 2023
Покажет проблемы, которые имеются, а удалять или нет, это по ситуации. Возможно есть вариант побороться и спасти, удалить всегда успеете.
Леди_в_ночи• 02 января 2023
Ответ дляНенька наша
не завжди точний
Ну если жопорукий делает, то да.....
Манька Галченок• 02 января 2023
Ответ дляНенька наша
не завжди точний
Та прям. Нормальний лікар по нормальному звичайному знімку все побачить. А разводіла на гроші буде робити вам 5 панорамних
Форточка• 02 января 2023
Ответ дляНенька наша
не завжди точний
Как раз он самый точный. Ну или КТ.
Ненька наша• 02 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
я д про рентген кажу, він не покаже точно
Ненька наша• 02 января 2023
Ответ дляФорточка
Как раз он самый точный. Ну или КТ.
то собі КТ і робила, і після два дантиста подивилися і сказали, на видалення, тріщина була
Форточка• 02 января 2023
Ответ дляНенька наша
КТ самая информативная, но и лучевая нагрузка выше, чем у прицельного снимка.
Топтунша• 02 января 2023
В мене вже кілька років 2 проблемні 7 з поганими коренями, але поки не видаляла, просто знаю про таку перспективу.
То кілька років тому один лікар це визначив по звичайному прицільному знімку, а цього року інший лікар визначив те ж саме по панорамному.
Панорамний робила, бо кілька зубів потрібно було лікувати і 2 вісімки видаляти, тобто було дешевше 1 панорамний, ніж кілька окремих.
А іншого пацієнта лікар при мені на КТ скерувала.
Чижик Пижик• 02 января 2023
Ответ дляФорточка
Как раз он самый точный. Ну или КТ.
Та ну, в чем точность? Общая картина, не более. Кт вот это точность
Форточка• 02 января 2023
Ответ дляЧижик Пижик
нужно уметь читать снимки. конечно, если там есть подозрение на трещину, то КТ.