Регионщица• 02 января 2023

Ви відчуваєте кліторальний оргазм вагінально?

Дівчата. Цікавить ваш досвід першого оргазму. Мій перший досвід був в тінейджерстві від води. Тепер, в дорослому віці,не можу відчути оргазм від вагінального стимулювання клітора та його ніжок. Лише зовнішньо. Хоча технічно клітор прямо над входом у вагіну. Тобто недалеко. Як вважаєте мастурбація водою вплинула на формування нейронних зв´язків і тепер оргазм інакше отримати не можливо? Тільки стимулювання клітора? І як вплинув ваш перший досвід мастурбування? Дякую за відповіді.
Платья Всем• 02 января 2023
не вплинула вода.
только путем опыта и практики получите свое.
Дюймовочка• 02 января 2023
у вас тараканы
срочно потравить
ужас
Кошечка-муркошечка• 02 января 2023
У меня от фрикций не бывает, только от непосредственной стимуляции клитора, при куни.
Холодная каша• 02 января 2023
Как это, клитор прямо над входом?
Мудрецыха мира сего• 02 января 2023
Я почала ще у дитинстві, точно не пам´ятаю, але це це було бо школи ще. З чодовіком все нормально у цьому, без стимуляції.
Дежурный по кухне• 02 января 2023

Ні. Вода ні до чого.
В мене взагалі перші оргазми були без стимуляції клітора( зовнішньо, пальцями чи та). Про те що можна ще й з ним, я дізналася через кілька років і кілька партнерів.
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляДюймовочка
у вас тараканы
срочно потравить
ужас
Наприклад, які?
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Как это, клитор прямо над входом?
Немає трьох сантиметрів від статевих губ. Якщо ви,звісно,орієнтуєтесь в будові.
Кошечка-муркошечка• 02 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне

Ні. Вода ні до чого.
Зовнішньо, пальцями - это тоже стимулируется клитор
Дежурный по кухне• 02 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Так я ж пишу без стимуляції.
Кошечка-муркошечка• 02 января 2023
Все оргазмы у женщин связаны с клитором (прямая, непрямая стимуляция).
Клитор у женщин это как у мужчин член)
Холодная каша• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Какие еще три сантиметра, что вы пишете? Малые половые находятся сразу под клитором, большие все закрывают. При чем здесь вход?)))
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Клитор у женщин это как у мужчин член)
Мені про це відомо. Я питаю про досвід.
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Я про те,що інколи клітор занад-то високо і не стимулюється під час фрикцій. Тоді потрібна,звісно,додаткова стимуляція іграшками. Але як зараз ваші відповіді стосуються мого запитання?
Анонимус Я• 02 января 2023
В мене до других пологів не було жодних проблем з отриманням оргазму від фрикцій, від звичайного вагінального проникнення. Тепер тільки від стимулювання голівки клітора, найчастіше вібратором. Але яка вже різниця, головне - результат.
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне

Ні. Вода ні до чого.
Вау. Ніколи таких не відчувала. Круто вам
Холодная каша• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Вони стосуються того, як ви себе описуєте. Якась нісенітниця. Має значення багато факторів, сходить краще до сексопатолога, вам ніхто не пояснить точно. У всіх своя будова, воно як вам може допомогти?
Дежурный по кухне• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Ну в мене було багато ( як для совєтчіци ) чоловіків. Я знаю, що і як може бути
Якщо жінка не отримувала оргазм, значить їй не попався гарний коханець...ех, молодість.
Холодная каша• 02 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
У мене різні були, оргазму вагінального немає
Мамзелькин• 02 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
В мене також. Але ще можу від пальців, як в порно, коли намагаються до сквірту довести. Але сквірту не було. Цікаво які при цьому відчуття.
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Добре. Дякую за відповіді. Головне,по темі
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Сподіваюсь, щоб так мене ображати ви,бодай, щось читали. Нарриклад,’Кінчай...’ для початку.
Холодная каша• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
Дежурный по кухне• 02 января 2023
Ответ дляМамзелькин
Сквірт був і буває. Хоч тут теж напишуть, що ні. Відчуття ну важко пояснити, яскраво дуже
автор Регионщица • 02 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Всього найкращого
Холодная каша• 02 января 2023
Ответ дляРегионщица
Всього найкращого
Вам також
НеВРотик• 02 января 2023
Ох советчицы... Поссорились из за клитора
дамаАмстердама• 02 января 2023
Відчуваю. Але я йому спеціально вчилась.
Навіть якщо перший досвід був не такий, наше тіло і мозок здатні вчитись новому)
автор Регионщица • 03 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
А як вчились?
дамаАмстердама• 03 января 2023
Ответ дляРегионщица
А як вчились?
По техніці «мост»