Запретный фрукт• 02 января 2023

Жахлива ситуація.

Померла дружина двоюрідного брата. Брат в зсу. Діти 8 і 9 років з бабусею, їй 83 роки.
Ця бабуся і брат просять мене забрати дітей до себе, у мене 2 дітей, чоловік, десь годину вдень працюю, дитина молодша не в садку, старша практично весь час лікується, з молодшою проводжу дуже багато часу, є свої моменти, угризіння совісті є, що весь час проводжу з молодшою, в старша потребує дуже багато спілкування, але не вистачає часу. Сама весь час хворію, хвороба не суттєва, але заважає жити на повну, постійна слабкість і деякі ще моменти. Допомогаю їм фінансово, вони знімають квартиру, житло їх частково розбите. Але забирати до себе не буду. Брат пише днями. Я йому свою ситуацію, він мені свою, дуже шкода, але нажаль допомогти не можу. На душі дуже погано.
Админко• 02 января 2023
А смысл вам писать? После первого ответа и так понятно, что вам чужие дети не нужны. Брату единственный вариант возвращаться и растить деток . У каждого своя жизнь.

Фантазерша• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
А він воювати, щоб автор спала у своєму ліжку зобов´язен?
Так, він захищає країну, а не автора.
Вездевлазиющая• 02 января 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
Я не розумію, що за претензії до автора?
Царевна в уггах• 02 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
Це не по людськи. Те що ви пишете, також, не по людськи.
Что именно? Что своих детей отец должен воспитывать, а не вешать их на посторонних?
Я Главная• 02 января 2023
Не дай Боже таких родичів.
Ніхто нікому не винен але НЕ забрати дітей і доглядати їх це треба мати черстве серце.

Ми після смерті сестри забрали племінника і не вважаємо його чужим.
автор Запретный фрукт • 02 января 2023
Ответ дляНовопоштинская
Більше родини немає?
Є рідний брат в нього.
Кусочек Сыра• 02 января 2023
Ситуація дійсно жахлива. Найкращій вихід з неї, щоб батько повернувся до дітей. Не кожна жінка потягне чотирьох дітей. Моя покійна мати опинилася в подібній ситуації - взяла на виховання двох дітей після смерті своєї сестри. Тобто виховувала чотирьох загалом. Через 7 років пішла слідом за сестрою у свої 47 років. Не витримала такого навантаження😢
ЯкаКраля• 02 января 2023
Автор, він повинен повернутись, заради них, бо не дай Бог, що з ним, то вони залишаться сиротами.
HupBaHa• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Пусть возвращается и воспитывает. При том что он единственный родитель, со службы отпустят

Яжемать Мне можно• 02 января 2023
Автор, нікого не слухайте.
Ви правда не зобов´язані.
У дітей є батько, вони ж не круглі сироти.
Хай займається ними. Він тисне на Вас, бо не хоче ними займатись.
Дама с заначкой• 02 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Вы б реально забрали 2!! чужих детей такого возраста? У меня нет детей. Я б была в ужасе, мягко говоря....
Чужих?
Він не просить її оформлювати опікунство. Лишати на бабу, якій 83 роки також не нормально. Куди їх подіти? Він не в Польщі на заробітках, він захищає нашу країну, і автора хворого і її дітей також, до речі.

Так, я б забрала.
HupBaHa• 02 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Господи, в дітей є батько рідний
а потім вже всі інші родичі, чого ви накинулись на автора?
Белое пальто. Оно такое
Советничаю тут• 02 января 2023
Брат вперед на демобвлізацію і нехай виховує дітей.
Мій брат теж сам виховує дітей.
У дітей є рідний батько. До чого тут автор?
СтелькаОТединицы• 02 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Візьміть до себе. Ви ж не сволота, а хороша тітка.
Взяла, за меня не переживайте
И я не родная тетка тех детей
Вездевлазиющая• 02 января 2023
Ответ дляЗабагаловка
Я б забрала, також двоє дітей, у старшого дуже великі проблеми по здоров´ю, в мене також.
Але, я не Ви, пишу, щоб зробила я.
Отож, всі люди різні. Що по силам одному - іншому не по силам.
МашМааш• 02 января 2023
Ситуация правда неприятна, но, автор, даже если бы вы были абсолютно здоровы и не имели своих детей и имели кучу денег - вы не обязаны забирать и воспитывать чужих детей. Это огромная ответственность и только вы в праве решать, можете ли взять ее.
У детей есть отец, он их рожал, он должен был понимать, что может остаться с ними один (как между прочим часто женщины остаются без мужей и с детьми).

Думайте о себе, а брат (если вы в хороших отношениях и он адекватный ) через время поймет. Возможно, не скоро, потому что ситуация сложная эмоционально
Держитесь
Царевна в уггах• 02 января 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
для того, что б его отпустили нужно время, за 1 день это не делается... приедет заберет, но воообще....ужас(
Думаю, нсли бы автора просили взять детей на неделю, она бы не отказала. Просто брат явно не собирается ими заниматься
ЯкаКраля• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Він цілком законно може повернутись.
бювет_в_обед• 02 января 2023
Пусть их отец возвращается . А ваш муж его там сменит. Не хотите?

Милашка-оторвашка• 02 января 2023
Ответ дляHupBaHa
За один день це не зробити.
Фантазерша• 02 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
Чужих?

Так, я б забрала.
Ви би забрали б знаючи, що є рідний дядько у дітей?
Мяо мой мяо• 02 января 2023
В мирний час я написала б, що не зобов´язані.
Але зараз війна і брат в ЗСУ.
Може хоч на місяць спробуйте взяти, а за цей час брат нехай спробує якось вирішити питання.
Ви спілкувалися з дітьми? Раптом вони безпроблемні? Я розумію, що це важко і це не кошенят додому взяти. Але болісна дуже ситуація.
Мій вчитель колись став опікуном мого однокласника і його малого брата. Однокласник тоді був в 10 чи 11 класі, його брату максимум 10 було, а вчителю всього 24-25. Мало хто на такий вчинок вчителя розраховував.
Lydmila408• 02 января 2023
Автор!
Возьмите детей.
Отец вернется и заберет их себе..
А Вам плюс к карме.
Умею мерить лучше всех• 02 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Взяла, за меня не переживайте
И я не родная тетка тех детей
так и она не родная тетка. Когда люди читать научатся...
Ширли-Мырли• 02 января 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Чем хвораете?
Прибеднением.
Автор, у вас выбора как бы нет. Если детям некуда больше деваться. Бабушке 83 года и правда очень тяжело с детьми.
Дама с заначкой• 02 января 2023
Ответ дляКусочек Сыра
А як батьки-вихователі ДБСТ живуть?
ЯяяКакаджамбо• 02 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
автор себя выгораживает вот и не договаривает.....на неделю нет, а месяц, на это нужно месяц
Царевна в уггах• 02 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Не дай Боже таких родичів.

У него отца нет? Это ваш двоюродный племянник?
МашМааш• 02 января 2023
Ужас сколько агрессивных комментариев в сторону автора. Реально ужас
ksusha1155• 02 января 2023
У брата немає батьків? Бо 83 роки це вже огого..