Запретный фрукт• 02 января 2023
Жахлива ситуація.
Померла дружина двоюрідного брата. Брат в зсу. Діти 8 і 9 років з бабусею, їй 83 роки.
Ця бабуся і брат просять мене забрати дітей до себе, у мене 2 дітей, чоловік, десь годину вдень працюю, дитина молодша не в садку, старша практично весь час лікується, з молодшою проводжу дуже багато часу, є свої моменти, угризіння совісті є, що весь час проводжу з молодшою, в старша потребує дуже багато спілкування, але не вистачає часу. Сама весь час хворію, хвороба не суттєва, але заважає жити на повну, постійна слабкість і деякі ще моменти. Допомогаю їм фінансово, вони знімають квартиру, житло їх частково розбите. Але забирати до себе не буду. Брат пише днями. Я йому свою ситуацію, він мені свою, дуже шкода, але нажаль допомогти не можу. На душі дуже погано.
Милашка-оторвашка• 02 января 2023
Ответ дляHupBaHa
Так речь не идет про месяц два. Он вообще не хочет ими заниматься, иначе автору временный вариант предложил бы. Очень интересно выходит, жена умерла, теперь типа пусть родственники воспитывают его детей. А он типа непричем?
А де те що він не хоче повертатися і говоре що тепер інші повинні дітьми займатися?
Прилипало• 02 января 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
для того, что б его отпустили нужно время, за 1 день это не делается... приедет заберет, но воообще....ужас(
Так он и на похороны жены не приезжал?
Статус Ква• 02 января 2023
не дуже розумію, що значить взяти до себе? всиновити чи взяти, поки не повернеться батько?
звичайно батько має повертатись з фронту, щоб діти не дай бог не залишились сиротами.
Царевна в уггах• 02 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
В ЗСУ, дійсно, чого це я не подумала.
Он может демобилизоваться, но видно не хочет
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляФантазерша
Без поняття. Автор пізніше уточнила, що є рідний брат у тата.
Плюс питання, чи є інші дід/баба, чи є брати/сестри у померлої дружини.
Є, сестра рідна, але вони не спілкувалась ніколи.
Резвая лошадка• 02 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Не дай Боже таких родичів.
Ніхто нікому не винен але НЕ забрати дітей і доглядати їх це треба мати черстве серце.
Ми після смерті сестри забрали племінника і не вважаємо його чужим.
у племянника папы наеврно не было? тут другая ситуация папа жив и его не имеют право удерждивать в армии.
ЯяяКакаджамбо• 02 января 2023
Ответ дляПрилипало
Так он и на похороны жены не приезжал?
у вас нет никого в ЗСУ?
Дама с заначкой• 02 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ви далека від реалій сьогодення.
размахер• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Чому тоді він на передовій. Тоді ППОшники не повинні збивати ракети та шахеди, вони ж тільки своїм сім´ям повинні.
Відколи нормальні батьки одинаки на передовій? Треба правильно пріоритети розставляти
СтелькаОТединицы• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Вы дурацкий троль по ходу сюжета додумывающий родственников и отмазки
Муроводчица• 02 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Господи, в дітей є батько рідний
а потім вже всі інші родичі, чого ви накинулись на автора?
Абсолютно верно
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Звичайно. Тему закрию, все перечитаю.
Онанимный пользыватель• 02 января 2023
Я бы забрала.
Но автор, вы, правда не должны забирать, если этого не хотите. Нет худшего, чем жить детям с людьми, которые их не любят и не хотят видеть в своей семье.
Вы молодец, что честно озвучиваете свою позицию. Так, правда, всем будет лучше.
Милашка-оторвашка• 02 января 2023
Ответ дляразмахер
Його ніхто не відпустить у ту ж секунду. Ви не знаєте що таке бюрократія? Коли документи можуть йти та розглядатися кілька тижнів.
Новопоштинская• 02 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Разні ситації бувають. Зараз дохід він має, демобілізується, то хто зна чи є в нього робота і як швидко її зараз можна знайти. Тому тут теж не так просто
Фантазерша• 02 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Он двоюродный брат
Это не чужие люди , это родная кровь
Читать, я смотрю, вы научились
Это не чужие люди , это родная кровь
Читать, я смотрю, вы научились
У мого чоловіка є двоюрідний брат в Києві, то коли чоловік переїхав в Київ , то той навіть не дався чути і його мати брехала, що навіть не має номеру телефону свого сина. А чоловік просто попити кави хотів, підтримувати прості приятельські відносини, а не на голову сісти.
Так що дуже кров водиця!
Тектоническая расческа.• 02 января 2023
Ответ дляРезвая лошадка
а могут в таком случае брата ’уволить’ из армии?
Звісно, можуть і звільнять. Мого знайомого звільнили як опікуна тестя- інваліда. А тут двоє неповнолітніх рідних дітей.
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Автор, а за чим ви прийшли на форум? Ну от щоб що?
За порадою. Може хто що порадить.
ЯяяКакаджамбо• 02 января 2023
Ответ дляПрилипало
Нет.
тогда понятно.... это не работа, что позвонил начальству, развернулся и поехал на пару дней... люди, вы реально настолько далекие от ситуации на войне?((
Умею мерить лучше всех• 02 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Он двоюродный брат
Это не чужие люди , это родная кровь
Читать, я смотрю, вы научились
Это не чужие люди , это родная кровь
Читать, я смотрю, вы научились
и? нужно женщине с двумя маленькими детьми еще двоих? А финансово, интересно, родичи в белых пальто будут помогать или тоже все на автора??
Это ж так просто найти слабого и даваить.
ЯкаКраля• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Це все зрозуміло, но його не відпустять тут і одразу. Спочатку треба документи, вони повинні дійти куди треба. Це все час.
Слушайте, якщо вона їх забере, то ніхто ніяких документів подавати не буде. Я впевнена на 1000% Я ж гаю наших вояк, вони там поки кістьми не ляжуть, то не повернуться, але це потрібно для дітей. В них має бути хоча б батько.
prosto_aisha• 02 января 2023
Я б забрала б.
Колись мені було 10р, (мій батько помер мені було 8,), мама потрапила в лікарню у важкому стані, невідомо було чи виживе. Так от, мені сказали що мене у випадку смерті матері відправлять в дитбудинок, при наявності брат батька, три брати з боку матері, в двох з них були сім´ї з дітьми. Батьки мами були занадто старі на той час 80років. От уявіть мій стан?!
Звісно якщо не дай бог буде така ситуація наприклад у брата мого чоловіка, я б забрала його дітей до себе. Хоч це і дуже складно, і відповідальність.
Але так ви не зобов´язані це робити.
Царевна в уггах• 02 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Детей на фронт отправить?
Нет, отцу вернуться к детям
Фантазерша• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
У нього є рідний дядько.
Я виходить троюрідна тітка цих дітей.
Ні, двоюрідна тітка. То Ваші діти їм троюрідні драти/сестри.