Балаболка• 02 января 2023
В кого є жіноча толстовка GAP? Як у них з розмірами?
Сижу на стуле• 02 января 2023
У мене світшоти, футболки, реглани та на молнії спортивні кофти. Трошки великомірять. Хс на С розмір мій стандартний.
ТаЕщеОптимистка• 02 января 2023
У меня на молнии худи XS (ОГ - 83 см) - четко по размеру сидит, но рукав бы на пару см длинее, ну очень впритык
Лика-прилипка• 02 января 2023
Геп трохи чудить. По повноті оверсайз, по довжині мені закоротке все, хоча я лише 166 см. Беру собі tall (на високих) переважно.
Лика-прилипка• 02 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А джогерси взагалі караул просто. Такі короткі.
Синди Кроуфорд• 02 января 2023
Розміри як і в НМ, достатньо великі. С - це 36-38, М - 40. Ну по їх сітці ніби так і є
Синди Кроуфорд• 02 января 2023
Ответ дляЛика-прилипка
А я 174 і люблю геп за довжину)
Правда, не джогерсів, верхи у них довгенькі, з хорошими рукавами
ТаЕщеОптимистка• 02 января 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ой точно! То вообще капец. 1.70 рост у меня и их regular как подстрел. Оно не комфортно, не удобно, зрительно ноги укорачивает.
Худик ещё ношу, а джоггеры не знаю чего ждут. Редко надеваю.
Я вот думаю, а если long взять, то они наоборот будут длинные на 1.70? Кто-то знает что-то?
ТаЕщеОптимистка• 02 января 2023
Ответ дляЛика-прилипка
О, спасибо, а не сильно длинные те tall?
Ненька наша• 02 января 2023
Очень большемерит. Взяла л, очень большая и короткая. Чудесно села на подругу xxl
Дама с собачкой• 02 января 2023
Я зростом 160, вага 47, XS завеликий, дуже широкий, я про пайти та лонгсліви, беру petite.
Лика-прилипка• 03 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну мені норм, я не люблю куце. Можето так модно а я не шарю просто, але відлала меншій дочці, собі взяла tall і ок.
Єдине що xs tall рідко буває, але я зараз розжерлась і на мені s не спадає як раніше.